بستن

تونل ال ای دی امگالایت | 7 رنگ سایز بزرگ

تونل ال ای دی امگالایت | 7 رنگ سایز بزرگ
تصاویر
مشخصات

ال ای دی تراپی یا نور درمانی یک روش درمانی و زیبایی برای پوست است که در آن با استفاده ازطول موج های مختلفی از نور، باعث تحریک عوامل بازسازی کننده و ترمیم کننده طبیعی در پوست می شود. به صورت کلی هرکدام از طیف های رنگی به عمق مشخصی در لایه های پوست نفوذ و باعث فعال شدن یا سرعت بخشیدن فرآیندهای طبیعی پوست می شود.

توضیح

تونل ال ای دی تراپی 7 رنگ 

ال ای دی تراپی یا نور درمانی یک روش درمانی و زیبایی برای پوست است که در آن با استفاده ازطول موج های مختلفی از نور باعث تحریک عوامل بازسازی کننده و ترمیم کننده طبیعی در پوست می شود. به صورت کلی هرکدام از طیف های رنگی به عمق مشخصی در لایه های پوست نفوذ، و باعث فعال شدن یا سرعت بخشیدن فرآیندهای طبیعی پوست می شود. تونل ال ای دی OMEGA light دارای هفت طیف رنگ قرمز، آبی، سبز، بنفش، آبی روشن، سفید و زرد می باشد، و به خاطر نوع طراحی که دارد از این دستگاه میتوانید برای تمامی نواحی صورت ، گردن و بدن نیز استفاده نمایید. 
نوردرمانی با استفاده از طیف رنگ های مختلف LED برای اولین بار توسط نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در سال 1990 برای کمک به بهبود سریع زخم ها و کمک به بازسازی بافت های عضلانی آسیب دیده استفاده شد و بعد ها پس از توسعه، توسط متخصصان، این روش برای استفاده در زمینه زیبایی و مراقبت از پوست وارد عرصه جهانی شد.
در روش نوردرمانی با استفاده از ماسک ها و تونل های ال ای دی برخلاف سایر نور های LED این طول موج های نور، حاوی اشعه ماوراء بنفش نیستند، بنابراین استفاده از آن بدون خطر می باشد. استفاده از این دستگاه دارای محدودیت های خاصی نیست و تنها مواردی که میتواند حائز اهمیت باشد چند مورد از جمله موارد زیر است :
اگر Accutane را برای آکنه مصرف می کنید و یا دچار بثورات پوستی هستید ، نباید از نور درمانی LED استفاده کنید.
به صورت کلی عوارض جانبی در این روش بسیار نادر است ، اما ممکن است در بعضی افراد باعث افزایش التهاب ، قرمزی و بثورات باشد که اغلب مشاهده شده است که عوارض جانبی تنها برای افرادی با پوست های حساس و دارای پیش زمینه بیماری های پوستی اتفاق افتاده است. همچنین اگر از داروی خاصی استفاده میکنید بهتر است که از پزشک خود مشاوره بگیرید.

کاربرد انواع رنگ های ال ای دی

رنگ قرمز با طول موج 630 نانومتر

طول موج نور قرمز باعث تحریک کلاژن سازی و افزایش الاستین پوست، در اثر افزایش جریان خون و همچنین اکسیژن رسانی بیشتر به پوست می شود و در نتیجه کلاژن سازی 

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید