بستن

ویال های میکرونیدلینگ لوسئن

ویال های میکرونیدلینگ لوسئن
تصاویر
مشخصات

ویال های جوانسازی پوست لوسئن تولید شده توسط شرکت le soin du canada محصول کشور کانادا حاوی داروها و موادهای مغذی برای پوست هستند که در آمپول های غیر قابل تزریق در اندازه 2 میلی لیتر برای استفاده در کارهای مراقبت و زیبایی پوست مانند : میکرونیدلینگ ، پاکسازی پوست ، ماسک ها ، میکرودرم ، ماساژ و ... 

توضیح

ویال های میکرونیدلینگ لوسئن

محلول های لوسئن ساخت کشور کانادا که هرکدوم از آن انواع مختلفی از محلول های مغذی برای پوست هستند. از این ویال ها می توانید مثل کوکتل ها ، در میکرونیدلینگ یا دیگر روش های مراقبت از پوست مانند: اتو صورت ، ماساژ و پاکسازی ها استفاده کنید. همینطور از این مواد می توانید به غیر از روش های زیبایی مثل میکرونیدلینگ یا غیره، در خانه به صورت یک روز در میان بر روی پوست تمیز و بدون آرایش خود این سرم را ماساژ دهید تا کاملا جذب پوستتان شود ، اگرچه استفاده از این ویال ها به روش میکرونیدلینگ تاثیر بالاتری در زیبایی پوست دارد این ویال ها در 5 فرمولاسیون مختلف تهیه میشود.

ویال الاستین کلاژن | جوانساز و سفت کننده پوست

 دارای خاصیت حفظ حالت ارتجاعی و سفت کنندگی پوست بوده که باعث کمک به کلاژن سازی طبیعی سلولهای پوستی و بازسازی و جوان سازی سلول های پوست میشود. محلول ویال الاستین کلاژن یکی از مواد حفظ حالت ارتجاعی و سفت کننده پوست برای انواع پوست ها است که دارای مواد موثره از بهترین عصاره های گیاهی و طبیعی می باشد و باعث کمک به کلاژن سازی طبیعی سلولهای پوستی و بازسازی و جوانسازی سلول های پوست می شود. که حاوی ترکیباتی همچون عصاره جلبک دریایی، ویولاتری کالر، عصاره کی جلیا، کلاژن ماهی، انواع ویتامین ها، مواد معدنی، کلاژن، الاستین، پپتیدها، اسیدهای آمینه، ترکیبات آنتی باکتریال ها ، ویتامین E ، ترمیم کننده ها و فلاونوئیدها است. همچنین ویتامین E موجود در این سرم نیز باعث ترمیم کنندگی و جوان کنندگی سلول های پوست ، کمک به خطوط ریز پوست و ترمیم پوست در افرادی که به دلیل رژیم های غذایی و یا ورزشهای سنگین دارای خطوط چینو چروک در صورت میباشند ، می شود. 

ویال بوتاکس لایک | ضدچروک

 دارای خاصیت شبه بوتاکس و نوعی ضد چروک غیر تزریقی که در طول درمان باعث کاهش خطوط ریز پوست ناشی از تاثیرات محیطی و افزایش سن میشود. سرم بوتاکس لایک یک ویال از بین برنده چروک و ضد چروک غیر تزریقی برای انواع پوست ها است که دارای مواد موثره از بهترین عصاره های گیاهی و طبیعی می باشد و در طول درمان باعث کاهش خطوط ریز پوست ناشی از تاثیرات محیطی و افزایش سن می شود که حاوی ترکیباتی همچون عصاره گیاه علف چشمه، ویتامین های  C، E، B6 ،B2، B17، B1، E، D، A مواد معدنی آهن ید کلسیم مس روی منگنز صمغ زانتان ترکیبات پپتیدی است. همچنین استفاده از سرم بوتاکس لایک لوسوئن در افرادی که از بوتاکس تزریقی استفاده میکنند سبب میشود فاصله بین تزریقها طولانی تر شود و پیشگیری کننده از چروکهای سطحی در افرادی با سنین کم(بالای 20 سال) نیز است.

ویال اسنشیال کمپلکس | آبرسان پوست

 دارای خاصیت آبرسان و ضد التهاب غیر کورتونی که باعث نرم کنندگی ، آبرسانی ، مرطوب کنندگی قوی و رفع التهاب های پوستی ناشی از ایجاد خشکی ، لیزر و سوختگی ها میشود. سرم اسنشیال کمپلکس یک ویال آبرسان و ضد التهاب غیر کورتونی برای انواع پوست ها است که دارای مواد موثره از بهترین عصاره های گیاهی و طبیعی می باشد که باعث  نرم کنندگی ، آبرسانی ، مرطوب کنندگی قوی و رفع التهاب های پوستی ناشی از ایجاد خشکی ، لیزر و سوختگی ها می شود و حاوی ترکیباتی همچون پروتئین هیدرولیز شده سویا، عصاره گل و برگ گیاه پنیرک، عصاره گیاه دارویی زیرفون، عصاره گیاه دم اسب، روغن سالویا، بیوتین و پروتئین سویا گلیسین است.

ویال کیوتن Q10 | آنتی اکسیدان و جوان کننده

دارای خاصیت آنتی اکسیدان قوی و جوان کننده پوست بوده که باعث خنثی سازی رادیکال آزاد پوست و جلوگیری از آسیب رسیدن به سلول های پوست می شود. سرم کو آنزیم کیوتن یک ویال آنتی اکسیدان قوی و جوان کننده پوست برای انواع پوست ها است. این ویال حاوی مواد موثره از بهترین عصاره های گیاهی و طبیعی می باشد که باعث خنثی سازی رادیکال آزاد پوست و جلوگیری از آسیب رسیدن به سلول های پوست می شود و حاوی ترکیباتی همچون کارتنوئیدهای بدون رنگ ، ویتامین c و E به همراه شکل فعال کوآنزیم کیوتن است. به طور کلی کوآنزیم Q10 یک آنتی اکسیدانی است که از صدمه دیدن سلول‌ها توسط رادیکال‌های آزاد (مواد شیمیایی بسیار واکنش‌پذیر) جلوگیری می‌نماید و خاصیتی مانند ویتامین C و E دارد.

ویال آنتی آکنه | ضدجوش

 دارای خاصیت رفع جوش و ضد آکنه که باعث کاهش التهاب پوست و پاکسازی چربی های اضافه پوست میشود. از خاصیت های ویال آنتی آکنه می توان به پاکسازی چربی اضافه و آلودگی پوست، کاهش دهنده آکنه و از بین برنده لکهای حاصل از آن، ضد التهاب و جلوگیری از آن، کمک به بستن منافذ پوست، جلوگیری از گسترش باکتریهای آکنه زا و شفاف سازی اثر به جا مانده، تنظیم کننده فعالیت غدد چربی اشاره کرد

ترکیبات ویال آنتی آکنه 

سولفات روی : کمک به درمان لکهای ناشی از آکنه و موثر در کاهش التهابات حاصل از آن
متیل گلوست: صاف کردن پوست و ایجاد حس لطافت در پوست
پلی سوربات 20: امولسیون جهت محافظت از پوست در مقابل آسیب های اکسیداتیو
فنوکسی اتانول: جلوگیری از گسترش ضایعات میکروبی

نکات مصرف ویال های پوستی لوسئن کانادا

نکات حساسیت ویال ها : در زمان مصرف این مواد به ندرت حساسیت های پوستی دیده شده است ولی در صورت مشاهده عوارض ، از مصرف سرم خودداری نمایید و در مبتلایان به حساسیت های پوستی باید با احتیاط مصرف شود و بهتر است برای تشخیص وجود حساسیت به این سرم ها قبل از استفاده مقداری از سرم را روی پوست داخلی بازو آزمایش نمایید و پس از 5 دقیقه اگر حساسیتی مشاهده نشد سپس از این مواد استفاده نمایید.

نحوه مصرف ویال ها : این سرم فقط جهت مصارف پوستی و موضعی بوده و غیر قابل تزریق میباشد.

تداخل دارویی یا منع مصرف ویال لوسئن : در زنان باردار و شیرده با توصیه پزشک مصرف شود.

شرایط نگهداری ویال : در دمای خنک اتاق نگهداری شود 

نکات احتیاط ویال میکرونیدلینگ: در صورت تماس با چشم چند دقیقه با آب بشویید - در صورتی که مقدار زیادی بلعیده شود به پزشک مراجعه کنید - دارو دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

مقدار مصرف : هر ویال مورد استفاده برای یک نفره و میتونید دو یا سه ویال رو با هم ترکیب و استفاده کنید

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید