بستن

دستگاه میکرودرم ابریژن 85 پاسگال

دستگاه میکرودرم ابریژن 85 پاسگال
تصاویر
مشخصات

دستگاه میکرودرم ابریژن 85 پاسکال سالنی با استفاده از نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم و با استفاده از سری های مخصوص و مکش با فشار تنظیم شده‌ باعث لایه برداری ، جوانسازی پوست و پاکسازی مکانیکال سطح پوست از کومدون ها و ... می شود همچنین تاثیر به سزایی در بهتر شدن جریان خون  و فعال شدن سلول‌های فیبروبلاست برای ترمیم و طراوت پوست دارد. کاربرد اصلی دستگاه میکرودرم پاکسازی و لایه برداری پوست صورت است.
 

توضیح

دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی - کلینیکی

 دستگاه میکرودرم ابریژن 85 پاسکال سالنی و کلینیکی از برند میکرومکس با استفاده از نوعی کریستال بسیار ظریف ، از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده‌ای با سطح پوست در تماس قرار می‌گیرد و خراش های بسیار سطحی در لایه‌های فوقانی شاخی پوست ایجاد می‌کند که باعث لایه برداری  و جوانسازی پوست می شود همچنین با هندپیس دیگر دستگاه و با استفاده از سری های اندرمولوژِی یک مکش نیز روی پوست به وجود می آورد که باعث پاکسازی مکانیکال سطح پوست از کومدون ها و ... می شود همچنین تاثیر به سزایی در بهتر شدن جریان خون  و فعال شدن سلول‌های فیبروبلاست برای ترمیم و طراوت پوست دارد .این دستگاه دارای سه سیستم پودری ، الماسه و اندرمولوژی ، به همراه دو عدد هندپیس مجزا است . از کاربرد های دستگاه میکرودرم ابریژن می توان به موارد زیر اشاره کرد : پاکسازی پوست ، لایه برداری پوست  ، از بین برنده کومدون ها (جوش های سر سیاه و سفید و جوش های زیر پوستی ) ، جوانسازی پوست  ، از بین برنده جای جوش ، درمان اسکار جای آکنه و آبله ، کوچک کردن منافذ پوست ، درمان ترک های پوستی ، رفع شل شدگی پوست و لیفت پوست . از توقف حرکت هندپیس بر روی پوست جدا خودداری نمایید زیرا باعث آسیب رساندن به لایه های زیرین پوست گردیده و موجب خونریزی می شود.

نکات نگهداری دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی

1. در اتصال صحیح شلنگ ها به دستگاه دقت نمایید ( هر شلنگ با یک رنگ مشخص شده است ) 
2. از بسته بودن کامل درب سطل زباله مطمئن شوید ( حساس ترین قسمت دستگاه میکرودرم سطل زباله می باشد که کوچک ترین شکستگی  یا ترک در این ظرف به صورت کلی مکش دستگاه را قطع میکند)
3. دقت نمایید قبل از ریختن پودر داخل ظرف پودر دستگاه اول چک کنید که داخل ظرف خیس یا رطوبت نداشته باشد و هیچ زباله ای داخل ظرف پودر نباشد چرا که کوچکترین ترین شی خارجی زمانی که وارد دستگاه شود باعث انسداد لوله ها و قطع جریان پودر می شود.
4. با روشن شدن دستگاه صدای موتور کاملا واضح می باشد. و مکش در هندپیس حس می شود. تا جریان یافتن کامل پودر میکرودرم درون لوله های دستگاه میکرودرم  و آغشته شدن مجاری دستگاه به پودر باید چند لحظه صبر نمایید و هندپیس را بر روی پوست بکشید.
5. دقت نمایید پودر استفاده شده برای دستگاه را از مراکز معتبر تهیه نمایید زیرا پودر اکسید آلمینیوم به غیر از کاربرد های زیبایی با کاربرد های صنعتی نیز در بازار وجود دارند.


ویژگی های دستگاه میکرودرم ابریژن میکرومکس

- دارای دو عدد هندپیس
- دارای سه سیستم کارایی
- به همراه سری های الماسی ، پودری و اندرمولوژی
- قدرت مکش 85 پاسکال 
- به همراه پودر میکرودرم 
- وزن دستگاه حدود 5 کیلوگرم 
- قابل حمل 
- گارانتی طلایی یکساله

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید