بستن

دستگاه میکرونیدلینگ A1-w

دستگاه میکرونیدلینگ A1-w
تصاویر
مشخصات

دستگاه میکرونیدلینگ A1-w یکی از بهترین دستگاه های جوانسازی و رفع چین و چروک پوست است که با استفاده از میکرو سوزن ها مخصوص بر روی پوست منفذی را ایجاد میکند که باعث تحریک مکانیکال پوست برای کلاژن سازی و ترمیم آسیب‌های ساختاری پوست می شود و همچنین از مواد مغدی پوست مانند کوکتل ها ، ویال ها و ... در حین کار استفاده می شود که از طریق همان منافذ به وجود آمده به طور موثر جذب پوست می گردد

توضیح

دستگاه میکرونیدلینگ 

دستگاه میکرونیدلینگ شارژی مدل A1-w برند دکترپن Dr.pen یکی از بهترین دستگاه های جوانسازی و رفع چین و چروک پوست است که با استفاده از میکرو سوزن ها مخصوص بر روی پوست منفذی را ایجاد میکند که باعث تحریک مکانیکال پوست برای کلاژن سازی و ترمیم آسیب‌های ساختاری پوست می شود و همچنین از مواد مغدی پوست مانند کوکتل ها ، ویال ها و ... در حین کار استفاده می شود که از طریق همان منافذ به وجود آمده به طور موثر جذب پوست می گردد کاربرد های دستگاه میکرونیدلینگ عبارتند از :جوانسازی و رفع چین و چروک پوست ، درمان جای جوش و آکنه ، استرچ مارک یا ترکهای ناشی از حاملگی، چاقی و بلوغ ، آثار ناشی از زخمهای شدید و سوختگی ، رفع تیرگی و لکه های تیره پوست . این دستگاه دارای 5 حالت سرعت مختلف و قابلیت تنظیم اندازه سوزن از 0.25 تا 0.3 میلیمتر را دارد که این امکان را به شما می دهد که بتوانید دستگاه را متناسب با هر ناحیه از صورت تنظیم کنید.
 

روش کار دستگاه میکرونیدلینگ A1-w 

مرحله اول : ابتدا دستگاه را به مدت 4 ساعت به شارژ بزنید 
مرحله دوم : سوزن را به دستگاه متصل کنید ( سوزن را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا به دستگاه قفل شود )
مرحله سوم : حال میتوانید با چرخاندن قسمت بالایی دستگاه اندازه سوزن را با نشانگر روی دستگاه متناسب با کارتان تنظیم کنید ( اندازه سوزن از 0.25 تا 0.3 )
مرحله چهارم :  حال دکمه چراغ انتها دستگاه به مدت 2 ثانیه نگهدارید تا دستگاه روشن شود . توجه داشته باشید که با هربار فشار دادن همین دکمه سرعت دستگاه تغییر میکند ( سرعت دارای 5 حالت )
مرحله پنجم : حال میتوانید شروع به کار کنید فقط توجه داشته باشید که در حین کار برای نواحی مختلف با تنظیمات سرعت و اندازه سوزن را تغییر دهید زیرا استفاده نادرست و غیر اصولی از دستگاه ممکن باعث آسیب رساندن به پوست شود
 
مناسب: میکرونیدلینگ
نوع: درماپن شارژی
برند: دکترپن Dr.pen
مدل: ultima A1-W
جنس بدنه: تیتانیوم ضدخش
شارژی و برقی
وزن: 76 گرم
نوع سوزن: یکبارمصرف
مدت کار بدون وقفه پیشنهادی 2 ساعت
نوع باتری: لیتیوم
سایز: 23 * 150 میلی متر
قدرت: حداکثر 18000 دور در دقیقه - 5 حالت سرغت

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید