بستن

کوکتل درماتولوژیست همه کاره

کوکتل درماتولوژیست همه کاره
تصاویر
مشخصات

کوکتل های زیادی برای جوانسازی پوست در زمینه میکرونیدلینگ استفاده می شود. کوکتل های درماتولوژیست، محصول کشور آلمان یک کوکتل عمومی و همه کاره است که توسط بسیاری از متخصصان برای جوانسازی های کلی، ایجاد طراوت و درخشندگی پوست مورد استفاده قرار میگیرد.

توضیح

کوکتل میکرونیدلینگ درماتولوژیست

 
کوکتل های درماتولوژیست به صورت یک کوکتل مایع، و یک کوکتل جامد به شکل پودری است که مانند داروی پنی سیلین با یکدیگر ترکیب شده و بر روی پوست اثر میکند. کوکتل های درماتولوژیست از ترکیب تعدادی آنزیم های گیاهی تهیه شده است که برای از بین بردن معایب و جوانسازی پوست استفاده می شود. 
 
مواد مصرفی در میکرونیدلینگ و دیگر شاخه های زیبایی و جوانسازی پوست را می توان به دو دسته مواد تخصصی و مواد عمومی تقسیم کرد. مواد مصرفی تخصصی مانند کوکتل های تخصصی هستند که برای مثال کوکتل whitening به صورت تخصصی برای خاصیت ضدلک و روشن کنندگی استفاده می شود یا کوکتل هیالورونیک اسید به صورت تخصصی برای آبرسانی پوست استفاده می شود. اما در بسیاری از موارد کلاینت شما مشکل خاصی بر روی پوستش ندارد و می خواهید کلا پوست را با طراوت و جوان کنید، در این حالت باید از مواد عمومی جوانسازی استفاده نمایید.
 

طرز استفاده از کوکتل درماتولوژیست

 
مایع داخل کوکتل را به داخل سرنگ بکشید
مایع را با استفاده از سرنگ، داخل شیشه ی کوکتل جامد بریزید
کوکتل را به خوبی مخلوط کنید تا کاملا یکدست شود
حال می توانید دوباره کوکتل مخلوط شده را داخل سرنگ کشیده و بر روی پوست استفاده نمایید (استفاده از این کوکتل تنها به صورت موضعی و بدون تزریق است)
حتما کوکتل را را در جای خنک مانند دمای متوسط یخچال نگهدارید به صورتی که دچار یخ زدگی نشود.
برای نگهداری هرچه بهتر کوکتل می توانید تمام مواد کوکتل را داخل یک سرنگ 10 میل کشیده و در یخچال نگهداری نمایید برای قاطی نشدن کوکتل ها با یکدیگر نیز می توانید نام هر کوکتل را با استفاده از برچسب بر روی سرنگ بچسبانید.
ماندگاری کوکتل ها بعد از ترکیب حداقل 3 هفته و حداکثر 2 ماه می باشد و نباید در طول این زمان در کوکتل تغییر رنگ رخ دهد
 
محصول کشور : آلمان
مقدار : 2 عدد ویال 5 میل - بعد از ترکیب حدود 8 میل مواد
مناسب : میکرونیدلینگ
نوع : کوکتل جوانساز
کاربرد : از بین برنده معایب و جوانساز کلی پوست
برند : درماتولوژیست آلمانی dermatologist mesotherapy solution
نکات نگهداری : کوکتل در جای خنک و بدون یخ زدگی نگهدارید - ماندگاری کوکتل ها بعد از ترکیب حداقل 3 هفته و حداکثر 2 ماه می باشد - نباید در کوکتل تغییر رنگ رخ دهد

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید