بستن

دستگاه هیدرودرم گالوانیک و هایفرکانسی میکرومکس

دستگاه هیدرودرم گالوانیک و هایفرکانسی میکرومکس
تصاویر
مشخصات

دستگاه هیدرودرمی گالوانیک از برند میکرومکس ، دارای سه سیستم مجزا گالوانیک، هایفرکانسی و دزن است و مجموعا دارای 8 پروب‌ و هندپیس جانبی مختلف است که هرکدام کارایی ویژه ای برای آبرسانی ، جوانسازی، دارورسانی و تغذیه پوست و مو دارد. دستگاه هیدرودرم گالوانیک  با استفاده از یک جریان الکتریکی خاص، با یونیزه سازی مواد مغذی، لایه های عمیق پوست را تغذیه میکند.

 

توضیح

دستگاه هیدرودرم

دستگاه هایی که به هیدرودرمی معروف هستند، به صورت کلی به دو دسته هیدرودرم ابریژن (میکرودرم ابریژن با آب) و هیدرودرم گالوانیک (Galvanic facial) تقسیم می شوند. دستگاه هیدرودرمی گالوانیک از برند ِمیکرومکس ، دارای سه سیستم مجزا گالوانیک، های فرکانسی (High frequency) و دزن (Desincrustation) است.این دستگاه دارای پروب‌ های جانبی مختلفی است که هرکدام کارایی ویژه ای برای آبرسانی ، جوانسازی، دارورسانی و تغذیه پوست و مو دارد.در دستگاه هیدرودرم گالوانیک با استفاده از نوعی جریان الکتریکی خاص، کوکتل های مغذی و ژل های هیدرودرمی را با روش یونتوفورزیس یونیزه کرده و باعث میشود تا به لایه های پوست نفوذ کند و به این صورت پوست را تغذیه میکند. کاربرد عملکرد یونتوفورزیس در دارورسانی از طریق پوست است، به عبارتی می‌توان دارورسانی به این روش را مشابه تزریق، اما بدون استفاده از سوزن دانست. در این روش، یک ماده باردار توسط نیروی محرک دافعه الکتریکی (ایجاد شده توسط جریان الکتریکی کوچک دستگاه) از طریق پوست جذب می‌شود.

کاربردهای دستگاه هیدرودرم 

با توجه به مکانیزم عملکرد دستگاه هیدرودرم می توان گفت، اصلی ترین کاربرد این دستگاه دارورسانی و تغذیه پوست و مو به وسیله یونیزه سازی پوست و مواد مخصوص، با استفاده از جریان های الکتریکی خاص است. در این روش بیشتر از ژل های هیدرودرمی برای آبرسانی قوی پوست استفاده می شود از دیگر کاربرد های این دستگاه می شود به موارد زیر اشاره کرد:

1.آبرسانی پوست 
2.رفع لک های پوستی
3.درمان گرفتگی پوست
4.رفع چروک‌ها و خطوط ریز روی پوست
5.ترمیم پوست‌های آسیب دیده از آفتاب
6.کاهش آثار زخم و جراحت‌های موجود بر روی پوست
7.جوانسازی پوست
8.اصلاح شکل ظاهری پوست‌های پیر شده و ضخیم
9. و جذب مواد مغذی 

ممنوعیت ها و محدودیت های دستگاه هیدرودرم

دستگاه هیدرودرم گالوانیک همانند سایر دستگاه ها زیبایی، دارای محدودیت ها و ممنوعیت هایی برای بیماری ها و شرایط خاص است: 
1.بیماری های قلبی و دستگاه ضربان ساز قلب
2.صرع یا فشارخون بالا 
3.بریدگی و خراش روی پوست 
4. خانم های باردار 
5.افراد دارای دیابت 
6.ایمپلنت های فلزی در بدن
7.مصرف داروهای نازک کننده پوست
8.افرادی که به تازگی پیلینگ (لایه برداری) شیمیایی

کاربرد انواع پروب و سری های هیدرودرم

دستگاه هیدرودرم گالوانیک دارای سه سیستم مجزای : گالوانیک، های فرکانسی و دزن می باشد. این دستگاه دارای پروب‌ های جانبی مختلفی است که هرکدام کارایی ویژه ای دارد که شامل 4 مدل پروب شیشه ای و 4 مدل هندپیس مجزا به شرح زیر است :

1.دو عدد هندپیس غلطکی ( سیستم گالوانیک ) : اصلی ترین کار این دستگاه، با استفاده از هندپیس های غلطکی فلزی انجام می شود. از این هندپیس ها برای جذب مواد مغذی، مانند ژل های آبرسان استفاده می شود که باعث آبرسانی برای رفع خشکی پوست و از بین بردن چین و چروک های ظریف پوست صورت، گردن و دست می شود.
2.هندپیس فلزی دورچشم (سیستم گالوانیک) : این هندپیس به شکل یک گوی فلزی کوچک هست و مخصوص جذب مواد مغذی و آبرسانی در ناحیه دور چشم می باشد که باعث بهبود سطحی تیرگی و چین و چروک های ظریف دور چشم نیز می شود.
3.هندپیس دزن یا پاکسازی (سیستم دزن) : از این سیستم برای پاکسازی عمیق چربی های اضافی، آلاینده های هوا روی پوست و مواد آرایشی در انواع پوست به کار گرفته می شود، که به عبارتی کار تخیله منافذ و رفع به اصطلاح منطقه تی (T-zone) پوست های چرب را انجام میدهد.
4.پروب اتصال (گالوانیک) : در کنار پروب های غلطکی یک عدد پروب اتصال هم وجود دارد که باید در تماس با کلاینت (مشتری) قرار گیرد که اغلب این پروب، برای کارایی بهتر بین یک پارچه خیس قرار داده شده و توسط کلاینت با دست گرفته می شود.

 های فرکانسی دستگاه هیدرودرمی | High frequency

در سیستم High frequency از 4 مدل پروب شیشه ای مختلف استفاده می شود که به شرح زیر است :
5.پروب قارچی : استفاده از پروب قارچی باعث افزایش گردش خون ، ضدعفونی پوست و برطرف کردن جوش یا آکنه می شود.همینطور اگر از این پروب به همراه مواد مغذی یا ژل های هیدرودرمی استفاده گردد، در جذب مواد مغذی نیز موثر است.
6.پروب شانه ای: استفاده از پروب شانه ای در ساقه ی مو باعث جذب کوکتل ها و مواد مغذی برای مو میگردد و همچنین باعث افزایش خونرسانی، احیای فولیکول های ضعیف شده و از بین رفتن مو خوره می شود
7.پروب خودکاری : از این پروب برای از بین بردن و خشک کردن جوش ها استفاده می شود.
8.پروب دوشاخه : از پروب دوشاخه به دلیل شکل منحنی که دارد برای نواحی غبغب، بازوها و ران ها استفاده می شود.

نکات نگهداری دستگاه هیدرودرم 

 برای اینکه دستگاه هیدرودرم با راندمان بالا کار کند در هنگام استفاده از قسمت های فرکانسی می بایست قسمت گالوانیک خاموش باشد و بلعکس، که این امر به افزایش طول عمر و عملکرد بهتر دستگاه کمک می کند.

ویژگی های دستگاه هیدرودرم میکرومکس :

دارای 1 سال گارانتی ( این موارد شامل گارانتی نمی باشد : _ مخدوش و یا باز شدن برچسب گارانتی دستگاه - ضربه به دستگاه - قطعات شیشه ای )
خدمات پس از فروش
تاریخ و سال ثبت شده بر روی مدار داخلی دستگاه هیدرودرم

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید