بستن
ژل بی حسی KTC
تصاویر
مشخصات

ژل های بی حسی، یکی از انواع بی حسی های موضعی مورد استفاده در تاتو و دیگر رشته های زیبایی مانند پلکسر، میکرونیدلینگ، لیزر و غیره است. ژل های بی حسی از نوع بی حس کننده های قبل از کار هستند. این بی حسی، قبل از کار روی موضع زده شده و با استفاده یک نایلون کاور می شود که در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

توضیح

بی حسی ژله ای KTC

ژل بی حسی برند KTC با فرمولاسیون آلمان در اندازه ی 30 گرمی عرضه میگردد که سال ها یکی از بهترین و قویترین ژل های بی حسی تاتو موجود بوده است. بی حسی های مورد استفاده در مصارف زیبایی انواع مختلفی دارند که هرکدام مزیت ها و کاربرد های مختص خود را دارند. ژل های بی حسی یکی از قویترین و بی ضرر ترین نوع در بین این بی حسی ها است که قبل از شروع کار استفاده می شوند و در حین کار نمی توانید از این نوع بی حسی استفاده کنید. 

یکی از مزیت های ژل های بی حسی KTC، ارزان و به صرفه بودن آن نسبت به پماد های بی حسی معروف در بازار مانند: پماد عقرب یا دیگر مارک های موجود است. اکثر پماد های بی حسی در حجم های 10 گرمی هستند اما ژل های بی حسی KTC تقریبا 3 برابر حجم را با یک قیمت مناسب به شما عرضه می نماید.

روش استفاده از ژل بی حسی تاتو 

استفاده از بی حسی به صورت اصولی، کمک بسیار زیادی در افزایش کیفیت نهایی کار شما میکند چرا که زمانی که کلاینت شما دردی را حس نمیکند شما می توانید با تمرکز بالاتری کار خود را انجام دهید و به این نکته هم اشاره داشته باشیم که استفاده بیش از حد از بی حسی، کیفیت تاتو شما را کاهش داده و حتی باعث کاهش رنگ پذیری پوست و ریزش رنگ پوست می شود.

1. پوست را با استفاده از ژل یا فوم های فیس واش و تونر از آرایش یا هرگونه آلودگی پاک نمایید
2. سپس مقدار مورد نیاز از ژل را با استفاده از یک کادرک کوچک روی پوست مالیده و سطح پوست را به صورت کامل با ژل پوشش دهید (به جزء روش بی حسی سینوسی، در روش های دیگر فقط قسمت مورد نظر و کمی اطراف آن را بی حس کنید و نیاز نیست که برای کار از ژل برای کل صورت استفاده نمایید)
3. به سرعت روی پوست را با استفاده از نایلون پوشانده یا به اصطلاح کاور کنید تا بی حسی اثر کند. بعد از گذشت 20 دقیقه از کاور اثر بی حسی آغاز میشود و می توانید کارتان را آغاز نمایید. (نکته : بیشتر کاور کردن روی بی حسی باعث افزایش قدرت بی حسی یا ماندگاری بالاتر بی حسی نمی شود بلکه بعد از گذشت 20 دقیقه اثر بی حسی آغاز شده و با گذشت زمان اثر بی حسی کمتر و کمتر می شود)
4. بعد از برداشتن کاور پوست را با آب سرد بشویید و کار خود را آغاز نمایید
5. بعد از برداشتن کاور بی حسی تا حدود 30 تا 40 دقیقه اثر موثر دارد
6. برای افزایش زمان کار میتوانید عمل بی حس کردن را به نوبت برای قسمت های مختلف انجام دهید. برای مثال در تاتو ابرو می توانید ابتدا ابروی سمت راست را بی حس کرده و بعد از برداشتن کاور و هنگام شروع کار، بی حس کردن ابرو سمت چپ را شروع کنید.

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید