بستن

کوکتل درماهیل مو HL

کوکتل درماهیل مو HL
تصاویر
مشخصات

کوکتل تقویت مو درماهیل با نام محلول مزوتراپی Anti-hair Loss یا Hair Regain یا به اختصار HL است که در مزوتراپی و میکرونیدلینگ برای تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود که به عنوان  یکی از شناخته شده ترین کوکتل های مزوتراپی برای تقویت مو مورد استفاده قرار میگیرد و پوست سر را نیز مرطوب و تقویت میکند.

 

توضیح

کوکتل مزوتراپی مو درماهیل

کوکتل مو درماهیل یکی از شناخته شده ترین کوکتل های مزوتراپی موی سر است که برای تقویت مو مورد استفاده قرار میگیرد و پوست سر را نیز مرطوب و تقویت میکند. کوکتل های درماهیل محصول کشور کره جنوبی هستند که در حجم 5 میل عرضه میگردد.  از مواد تشکیل دهنده این کوکتل می توان به 14 نوع ویتامین ، 24 نوع اسید آمینه ، 4 نوع ماده معدنی ، 3 نوع کوآنزیم ، 4 نوع اسید نوکلئیک و 2 عامل احیا کننده موی سر اشاره کرد.

کوکتل تقویت مو درماهیل با نام محلول مزوتراپی Anti-hair Loss یا Hair Regain یا به اختصار HL است. مزوتراپی یکی از روش های شناخته شده برای تقویت موی سر و یکی از مراحل درمانی پیشنهاد شده برای افرادی است که کاشت مو انجام داده اند و با استفاده از روش مزوتراپی مراحل درمان را بعد از انجام کاشت مو ادامه میدهند.

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید