بستن

پماد بی حسی TKTX تیکاتیکس

پماد بی حسی TKTX تیکاتیکس
تصاویر
مشخصات

تیکاتیکس TKTX یکی از برند های معروف و بزرگ در زمینه تولید بی حسی های تاتو است. پماد بی حسی تاتو مارک تیکاتیکس یکی از پرکاربرد ترین بی حسی ها قبل از کار محسوب می شود که در زمینه های زیبایی دیگر مانند: پلکسر، میکرونیدلینگ، لیزر و غیره استفاده می شود.

توضیح

پماد بی حسی TKTX تیکاتیکس

استفاده از بی حسی های مختلف، همواره یکی از بخش های چالش بر انگیز در تاتو و دیگر زمینه های زیبایی مانند: پلکسر، میکرونیدلینگ، لیزر و غیره است. پماد بی حسی از برند تیکاتیکس TKTX یکی از بی حسی های موضعی معروف و پرکاربر در زمینه تاتو است. این بی حسی به شکل پماد بوده و در اندازه 10 گرمی با درصد های مختلف که با رنگ های مشکی، نارنجی،قرمز، آبی و غیره مشخص شده است عرضه میگردد.

روش استفاده از پماد بی حسی TKTX 

بی حسی ها به دو نوع قبل از کار و حین کار تقسیم می شوند که پماد ها و ژل های بی حسی جزء دسته ی بی حسی های قبل از کار هستند یعنی باید قبل از شروع کار با استفاده از روش زیر که به صورت کامل توضیح میدهیم پوست را به صورت موضعی بی حس کنید.

1. پوست را با استفاده از ژل یا فوم های فیس واش و تونر از آرایش یا هرگونه آلودگی پاک نمایید
2. سپس در مرحله دوم مقدار خیلی کمی از پماد را به صورت نقطه ای بر روی قسمت های مختلف از پوست زده و با دست پماد را بر روی پوست پخش نمایید به صورتی که یک لایه نازک روی ناحیه مورد نظرتان را پوشش دهد (فقط قسمت مورد نظر و کمی اطراف آن را بی حس کنید و نیاز نیست که برای کار از پماد برای کل صورت استفاده نمایید)
3. به سرعت روی پوست را با استفاده از نایلون پوشانده یا به اصطلاح کاور کنید تا بی حسی اثر کند. بعد از گذشت 20 دقیقه از کاور اثر بی حسی آغاز میشود و می توانید کارتان را آغاز نمایید. (نکته : بیشتر کاور کردن روی بی حسی باعث افزایش قدرت بی حسی یا ماندگاری بالاتر بی حسی نمی شود بلکه بعد از گذشت 20 دقیقه اثر بی حسی آغاز شده و با گذشت زمان اثر بی حسی کمتر و کمتر می شود)
4. بعد از برداشتن کاور پوست را با آب سرد بشویید و کار خود را آغاز نمایید
5. بعد از برداشتن کاور بی حسی تا حدود 30 تا 40 دقیقه اثر موثر دارد
6. برای افزایش زمان کار میتوانید عمل بی حس کردن را به نوبت برای قسمت های مختلف انجام دهید. برای مثال در تاتو ابرو می توانید ابتدا ابروی سمت راست را بی حس کرده و بعد از برداشتن کاور و هنگام شروع کار، بی حس کردن ابرو سمت چپ را شروع کنید

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید