بستن

رنگ تاتو KTC | کِی تی سی

مشخصات

رنگ تاتو برند کی تی سی یکی از بهترین و قدیمی ترین برند های رنگ تاتو موجود در ایران است که قدمتی حدود به 10 تا 15 سال دارد و ما خوشحالیم که توانسته ایم با واردات این محصول جایگاه بالایی در بین با کیفیت ترین رنگ های تاتو به دست آوریم. رنگ های تاتو KTc دارای حدود 26 طیف رنگی است و در حجم 15 میل عرضه میگردد.

توضیح

رنگ تاتو

رنگ تاتو برند KTC کی تی سی یکی از بهترین و قدیمی ترین برند های رنگ تاتو موجود در ایران است که قدمتی حدود به 10 تا 15 سال دارد و ما خوشحالیم که توانسته ایم با واردات این محصول جایگاه بالایی در بین با کیفیت ترین رنگ های تاتو به دست آوریم. رنگ های تاتو KTC دارای حدود 26 طیف رنگی است که در زمینه میکروپیگمنتیشن، تمامی شاخه ها مانند: تاتو ابرو، تاتو لب، تاتو خط چشم، اسکین سازی، واریاسیون ها یا خنثی کننده ها را شامل می شود. 

رنگ های تاتو کی تی سی با حلال پایه آب و روغن (گلیسیرینه)  از دسته رنگ های معدنی هستش که جزو بی ضرر ترین رنگ های تاتو موجود در بازار است و به همین دلیل است که این مارک توانسته در بین این همه برند های معروف در ایران جایگاه خود را حفظ کرده و با رنگ های برتر جهان رقابت کند.

برای سفارش و خرید اینترنتی رنگ های تاتو KTC، طیف رنگ مورد نظر خودتان را از روی عکس کاتالوگ رنگ انتخاب کرده و نام رنگ مورد نظرتان را در قسمت بالای صفحه انتخاب کنید 

نکته 1 : کاتالوگ انتخاب رنگ تاتو کی تی سی، مقدار خیلی کمی اختلاف با رنگ واقعی دارد چرا که یک عکس در دستگاه های مختلف با تنظیمات نور و کیفیت تصویر متفاوت، ممکن است مقداری اختلاف داشته باشد. 

نکته 2 : این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در رنگ های تاتو ابرو شما در اکثر اوقات باید از ترکیب رنگ برای ساخت رنگ تاتو نهایی مورد نظرتان استفاده نمایید چرا که طیف رنگ ها وسعت بالایی دارد و هیچ برندی نمی تواند تمامی طیف ها را پوشش دهد.

ویژگی های رنگ تاتو KTC

مقدار رنگ : 15 میل 
ریز پیگمنت
دارای ۲۶ طیف رنگ 
فروش عمده و تک 
با فرمولاسیون آلمان
حلال:  پایه آب و روغن (گلیسیرینه)
نوع : رنگ تاتو معدنی (بی ضرر)

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید