بستن

رنگ تاتو جامد میکروبلیدینگ | KTC

رنگ تاتو جامد میکروبلیدینگ | KTC
تصاویر
مشخصات

روش تاتو میکروبلیدینگ ابرو به دلیل ظرافت بالا و طبیعی بودن ، از دوام و ماندگاری کم‌تری نسبت به دیگر روش‌های اجرای تاتو ابرو همانند میکروپیگمنتیشن، برخوردار می‌باشد به همین دلیل در این روش از رنگ های تاتو مخصوصی با غلظت بالا استفاده می شود که در میان پیگمنترها به رنگ تاتو جامد معروف است

توضیح

رنگ تاتو جامد KTC

رنگ تاتو نانو جامد از برند KTC ، مخصوص تاتو میکروبلیدینگ ابرو است که دارای 4 طیف رنگ پرکاربرد : براون (قهوه ای) ، چاکلت براون ، دارک براون و اسپورت براون می باشد. این رنگ تاتو نانو ، با فرمولاسیون خاصی که دارد بهترین غلظت و پیگمنت رنگی را برای انجام میکروبلیدینگ ابرو دارا می باشد که در روش هایی مانند بولدبروز یا فیبروز بهترین کیفیت و نتیجه را به شما میدهد و همینطور سبب افزایش کیفیت و ماندگاری طرح تاتو ابرو شما می شود.

در مجموع ، تاتو میکروبلیدینگ ، یکی دیگر از روش های تاتو ابرو می باشد که در این روش با استفاده از قلم ، سوزن ها و رنگ تاتو مخصوص ، در نواحی خالی ابرو خطوط یا همان هاشور هایی بسیار ظریف و نچرال همانند تار های طبیعی مو کار می شود که شما می توانید با استفاده از این تکنیک نقص های طبیعی ابرو را رفع کرده و ابرو ها را طراحی کنید. همچنین سبب پرتر به نظر رسیدن ابروها می شود که جلوه خاصی به آن میبخشد پس همانطور که توضیح دادیم در روش میکروبلیدینگ برای طبیعی تر بودن تاتو ، طرح های هاشور بسیار ظریف و در سطح پوست کار می شود درنتیجه برای ماندگاری و دوام بیشتر ، نیازمند رنگی با غلظت و پیگمنت بالاتری نسبت به دیگر روش ها مانند میکروپیگمنتیشن است. به همین دلیل رنگ های تاتو مناسب برای انجام میکروبلیدینگ به شکل کرم مانند می باشد و اصطلاحا در بین پیگمنتر ها به رنگ تاتو جامد معروف هستند. همینطور علاوه بر این شما میتوانید برای افزایش ماندگاری با روش میکروپیگمنتیشن ، مقدار خیلی خیلی کم از این رنگ های جامد را با رنگ های تاتو میکروپیگمنتیشن KTC که به صورت مایع هستند ، ترکیب کنید.

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید