بستن

سری اندرمولوژی میکرودرم ابریژن

انتخاب کنید سپس دکمه خرید را بزنید :

سری بزرگ
سری متوسط
سری کوچک

سری اندرمولوژی میکرودرم ابریژن
تصاویر
مشخصات

دستگاه های پاکسازی پوست میکرودرم ابریژن اغلب دارای سه حالت کارایی که عبارت هستند از سیستم پودری، سیستم الماسه و سیستم اندرمولوژی است. سری اندرمولوژی دستگاه میکرودرم با مکش پوست را از جوش های زیر پوستی و توده های چربی پاکسازی نموده و هم زمان صورت را ماساژ نیز می دهد.

توضیح

سری اندرمولوژی میکرودرم

همانطور که گفتیم دستگاه پاکسازی پوست میکرودرم اغلب دارای 3 حالت کارایی است که عبارتند از سیستم پودری ، الماسه و اندرمولوژی که هرکدام سری های مخصوص دارند. سری های میکرودرم مجموعا شامل 7 مدل سری یکبارمصرف می باشد و تقریبا می توان گفت تمامی سری ها کاربرد دارند اما ما در این مطلب به شما درباره کاربرد سری های اندرمولوژی میکرودرم و کاربرد هریک از آن ها توضیح خواهیم داد.

سری اندرمولوژی میکرودرم در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ هستند. در این سری های نیازی به پودر میکرودرم نیست و از هندپیس ، با یک شلنگ و تنها از حالت مکش دستگاه استفاده می شود. به طور کلی اندرمولوژی یک مکش بر روی پوست به وجود میاورد که نوعی ماساژ عمقی در بافت های پوست است و باعث بهبود خون رسانی به بافت ها و لیفت پوست میشود و یک روش کاملا غیر تهاجمی و موثر برای پاکسازی پوست از کومدون ها نیز به حساب می آید که با مکش، جوش های زیر پوستی و توده های چربی را از روی پوست پاکسازی می نماید 

سری اندرمولوژی بزرگ = برای استفاده بر روی پوست بدن

سری اندرمولوژی متوسط =  برای استفاده بر روی پوست صورت

سری اندرمولوژی کوچک =  برای استفاده برای دورچشم 

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید