بستن

سری پودری میکرودرم ابریژن

انتخاب کنید سپس دکمه خرید را بزنید :

سایز بزرگ
سایز متوسط
سایز کوچک

سری پودری میکرودرم ابریژن
تصاویر
مشخصات

دستگاه های پاکسازی پوست میکرودرم ابریژن اغلب دارای سه حالت کارایی که عبارت هستند از سیستم پودری، سیستم الماسه و سیستم اندرمولوژی است. سری های پودری در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک هستند که هرکدام کاربرد مختص به خود را دارد که در ادامه به صورت کامل برای شما توضیح خواهیم داد.

توضیح

سری پودری میکرودرم

همانطور که گفتیم دستگاه پاکسازی پوست میکرودرم اغلب دارای 3 حالت کارایی است که عبارتند از سیستم پودری ، الماسه و اندرمولوژی که هرکدام سری های مخصوص دارند. سری های میکرودرم مجموعا شامل 7 مدل سری یکبارمصرف می باشد و تقریبا می توان گفت تمامی سری ها کاربرد دارند اما ما در این مطلب به شما درباره کاربرد سری های پودری میکرودرم و انواع آن توضیح خواهیم داد.

سری های پودری میکرودرم در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ هستند که همانطور که از نامشان پیداست در سیستم پودری دستگاه میکرودرم بکارگرفته می شوند که در آن از هندپیس ، با دوشلنگ (یک شلنگ ورودی پودر و یک شلنگ خروجی پودر مصرف شده ) استفاده می گردد .در سیستم پودری  نوعی کریستال بسیار ظریف در سطح میکرو به صورت یکنواخت و با فشار تنظیم شده ای روی پوست پاشیده میشود و خراش های بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد میکند و پوست را لایه برداری و پاکسازی میکند که اصلی ترین سیستم دستگاه میکرودرم ابریژن است.

سری پودری بزرگ = پوست خشک

سری پودری متوسط = پوست نرمال

سری پودری کوچک = پوست چرب

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید