بستن

هدلایت تاتو | آرایشگاهی

هدلایت تاتو | آرایشگاهی
تصاویر
مشخصات

هدلایت تاتو یا چراغ مخصوص تاتو با دوعدد لامپ LED و لنز های ذره بینی مختلف برای بزرگنمایی طرح های تاتو یا دیگر کارهای زیبایی دیگر مانند کاشت مژه مورد استفاده قرار میگیرد و بسیاری از سالن های زیبایی یا تاتو آرتیست ها از هدلایت برای افزایش دقت و ظرافت در کارهای خود استفاده می کنند.

توضیح

هدلایت تاتو

همانطور که میدانید در کارهای زیبایی مانند: تاتو،پلکسر، کاشت مژه یا حتی کاشت ناخن، دقت در اجرای ریزه کاری ها و حفظ ظرافت در کار از اهمیت بالایی برخوردار است که باعث افزایش کیفیت کار شما و حرفه ای تر شدن نتیجه به دست آمده می شود. حال هدلایت تاتو یا آرایشگاهی یکی از وسیله هایی است که در این رابطه میتوانید از آن استفاده نمایید

فیلم آموزش هدلایت تاتو

 

 

 

این هدلایتی که ما به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد علاوه بر دو عدد لامپ ال ای دی کم مصرف ، دارای پنج عدد لنز ذره‌بینی با نسبت بزرگنمایی 1 تا 3.5 برابر بوده، که برای اجرای کارهای ظریف‌ بسیار مناسب می‌باشد. بزرگ‌نمایی نواحی ظریف و حساس طرح و همچنین، تابش مناسب و کافی نور هنگام انجام تاتو و یا دیگر کار های زیبایی در هر یک از نواحی صورت و یا بدن، از جمله مزیت‌های این وسیله می‌باشد، که می‌توان به آن ها اشاره کرد.

یکی دیگر از مزیت های این هدلایت نسبت به دیگر هدلایت های موجود در بازار، امکان تنظیم کامل هدلایت بر روی سر است که به شکلی صحیح هدلایت بر روی سر بسته می شود و شما هیچ فشاری را در حین استفاده از این هدلایت بر روی بینی یا گوش ها حس نمیکنید و همچنین می توانید از این هدلایت به دلیل قابل تنظیم بودن، از عینک های طبی نیز استفاده نمایید.

مشخصات محصول :

1. دارای دو عدد لامپ LED کم مصرف
2. رنگ LED : سفید
3. امکان تنظیم زاویه‌ی نور
4. دارای لنز ذره‌ بینی برای بزرگ‌نمایی تصویر
5. بزرگ‌نمایی از 1 برابر تا 3.5 بربر
6. بسیار سبک و مقاوم
7. منبع نیرو : باتری قلمی 

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید