برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

رنگ تاتو | KTCMAX

150,000 تومان

قیمت : 140,000 تومان


همه‌ی ما می‌دانیم برای شروع هر کاری، نیازمند لوازم مورد نیاز انجام آن هستیم. تاتو مانند هر نوع فعالیت دیگری لوازم مصرفی خاص خود را دارد. در حقیقت، علاوه بر ضرورت داشتن یک دستگاه تاتو مناسب، تاتوکار بایستی از رنگ‌های مختلف برای اجرای طرح روی بدن متقاضی استفاده نماید. رنگ‌های مورد استفاده برای تاتو می‌توان شیمیایی و همچنین گیاهی باشند.

از ویژگی‌های قابل توجه این رنگ‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. هر رنگ تاتو شامل یک حامل نیز خواهد بود (حامل مایعی است حاوی گلیسیرین، آب و فندق جادویی که برای انتقال رنگ استفاده می‌شود). 
  2. مواد تشکیل دهنده‌ی رنگ‌ها متفاوت می‌باشند، که عبارتند از: کربن، رنگ‌های گیاهی یا جیوه، سولفید کادیوم، اکسید آهن یا گل اخری، آلومینات کبالت، اکسید جیوه یا کروم.
  3. رنگ‌ها از طریق یک واکنش با لایه‌ی سطحی پوست، در آن پخش شده و رنگ دانه‌ها به وسیله‌ی نیروهای بین مولکولی موجود در پوست، محلول را جذب نموده و تغییر رنگ می‌دهند.

 انجام تاتو با دو هدف صورت می‌پذیرد. اول اینکه بسیاری از افراد صرفاً جهت زیبایی و جنبه تزئینی بودن آن، این عمل را انجام می‌دهند. و دوم اینکه گاهی از تاتو برای درمان کمک می‌گیرند، به این معنی که ممکن است فردی طی یک حادثه در ناحیه‌ی ناخن انگشتان دست یا پا دچار نقص گردد. این فرد می‌تواند با مراجعه نزدیک تاتوکار از او بخواهد تا طرح ناخن را به روی سر انگشتان او اجرا نماید. یکی از شرکت‌های تولید کننده رنگ‌های تاتو شرکت KTC می‌باشد. این شرکت رنگ‌های 30 میلی‌لیتری تولید می‌کند، که با نام تجاری KTCMAX به بازار عرضه می‌گردد. از دیگر خصوصیات این رنگ‌ها کاربرد آن‌ها هم برای صورت و هم برای بدن می‌باشد. همچنین رنگ‌دانه‌های موجود در آن‌ها با روغن(گلیسیرین خوراکی) ترکیب شده‌اند.

ویژگی های محصول :

      رنگ تاتو قیمت رنگ تاتو رنگ تاتو ابرو بهترین رنگ تاتو رنگ تاتو هاشور رنگ تاتو میکروپیگمنتیشن رنگ تاتو میکروبلیدینگ رنگ تاتو ktcmax رنگ تاتو صورت