برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

رنگ تاتو میکرومکس | Micromax

همه‌ی ما می‌دانیم برای شروع هر کاری، نیازمند لوازم مورد نیاز انجام آن هستیم. تاتو مانند هر نوع فعالیت دیگری لوازم مصرفی خاص خود را دارد. در حقیقت، علاوه بر ضرورت داشتن یک دستگاه تاتو مناسب، تاتوکار بایستی از رنگ‌های مختلف برای اجرای طرح روی بدن متقاضی استفاده نماید. رنگ‌های مورد استفاده برای تاتو می‌توان شیمیایی و همچنین گیاهی باشند.

از ویژگی‌های قابل توجه این رنگ‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. هر رنگ تاتو شامل یک حامل نیز خواهد بود (حامل مایعی است حاوی گلیسیرین و یا آب که برای انتقال رنگ استفاده می‌شود). 
  2. مواد تشکیل دهنده‌ی رنگ‌ها متفاوت می‌باشند، که عبارتند از: کربن، رنگ‌های گیاهی یا جیوه، سولفید کادیوم، اکسید آهن یا گل اخری، آلومینات کبالت، اکسید جیوه یا کروم.
  3. رنگ‌ها از طریق یک واکنش با لایه‌ی سطحی پوست، در آن پخش شده و رنگ دانه‌ها به وسیله‌ی نیروهای بین مولکولی موجود در پوست، محلول را جذب نموده و تغییر رنگ می‌دهند.

بسیار حائز اهمیت است که تاتوکاران از رنگ‌های با کیفیت، بهداشتی و سازگار با پوست بدن انسان استفاده نمایند. چرا که با توجه به طبیعت متفاوت بدن انسان‌ها، ممکن است بعضی رنگ‌ها موجب حساسیت‌های پوستی و عفونت‌های باکتریال شوند، که اغلب درمان آن‌ها کار چندان راحتی نمی‌باشد. شرکت‌های متفاوتی وجود دارند که به تولید رنگ‌های تاتو می‌پردازند. یکی از این شرکت‌ها، شرکت Micromax می‌باشد، که ما می‌توانیم رنگ‌های تولید شده‌ی آن‌ را در اختیار شما قرار دهیم. مشخصات این رنگ‌ها عبارتند از:

  1. رنگ‌دانه‌های این رنگ‌ها نانو می باشد،
  2. رنگ‌دانه‌‌ها با روغن(گلیسیرین خوراکی) ترکیب شده‌اند،
  3. حجم ظرف حاوی رنگ 30 میلی‌لیتر می‌باشد،
  4. این رنگ‌ها هم برای صورت و هم برای بدن قابل استفاده می‌باشد

ویژگی های محصول :

      رنگ تاتو قیمت رنگ تاتو رنگ تاتو ابرو بهترین رنگ تاتو رنگ تاتو هاشور رنگ تاتو میکروپیگمنتیشن رنگ تاتو میکروبلیدینگ رنگ تاتو میکرومکس رنگ تاتو micromax رنگ تاتو صورت