کوکتل های MCCosmetics | ام سی کازمتیکس

کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ از برند MCCosmetics (ام سی کازمتیکس ) محصول کشور اسپانیا که یکی از مدعی های اصلی در زمینه کوکتل ها و ویال های مورد استفاده در زمینه مراقبت و زیبایی پوست و مو است. کوکتل های ام سی کازمتیکس دارای انواع مختلفی از جمله : whitening ( ضدلک و روشن کننده ) ، hair ( تقویت موی سر ) ، cellulite (ضد سلولیت) ، Anti-aging (ضد پیری و چین و چروک) ، deoxycholate (چربی سوز موضعی) ، Argireline (ضدچروک قوی) ، Vitamin C (ویتامین C آنتی اکسیدان، ویال ضد واریس و ...

کوکتل MCCosmetics فیوژن 

کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ از برند MCCosmetics محصول کشور اسپانیا بوده که یکی از مدعی های اصلی در زمینه کوکتل ها و ویال های مورد استفاده در زمینه مراقبت و زیبایی پوست و مو است. یکی از مزیت های کوکتل های مارک ام سی کازمتیکس، تنوع بالا در انواع مواد مغذی هم در زمینه زیبایی پوست و هم برای مو است. هرکدام از این کوکتل ها دارای کارایی های مختلفی برای بهبود وضعیت پوست و مو هستند.

انواع کوکتل های ام سی کازمتیکس mccosmetics

1.کوکتل whitening : کوکتل ضدلک و روشن کننده که برای درمان انواع لکه های پوستی و لک های به وجود آمده از اختلالات رنگدانه های پوست استفاده می شود. این کوکتل حاوی ویتامین C نیز هست.

2.کوکتل hair : کوکتل تقویت موی سر که ترکیبی از اسیدهای آمینه ، ویتامین ها و مواد معدنی مغذی برای مو هستند و به طور قابل توجهی ساختار مو را بهبود می بخشد.

3.کوکتل cellulite : کوکتل ضد سلولیت که سلولیت یا تجمع چربی ها را در اندام های بدن کاهش داده و همینطور  استحکام پوست و جریان خون را بهبود می بخشد. مواد موثر این کوکتل با تکثیر سنتز کلاژن باعث افزایش انعطاف پذیری پوست نیز می شود.

4. کوکتل Anti-aging : کوکتل ضد پیری و چین و چروک که پوست را برای تولید سنتز کلاژن تحریک میکند و باعث کاهش چین و چروک، رطوبت رسانی به پوست و ترمیم آن می شود و دارای خاصیت آنتی اکسیدان است.این کوکتل حاوی هیالورونیک اسید نیز هست.

5. کوکتل deoxycholate :کوکتل اسید داوکسیکولیک که برای تجزیه و جذب چربی موضعی بدن استفاده می شود. از این کوکتل بیشتر برای کوچک کردن غبغب استفاده میشود.

6. کوکتل Argireline : کوکتل ضدچروک قوی که یک ماده ی موثر ضد چروک و شبه بوتاکس طبیعی است و از به وجود آمدن خطوط چین و چروک بر روی پوست جلوگیری میکند این ماده با خاصیتی که دارد از اتصال عصب به ماهیچه جلوگیری میکند.

7. کوکتل Vitamin C : کوکتل ویتامین  C که یک محلول احیاکننده پوست، با خاصیت آنتی اکسیدان است که رادیکال های آزاد را خنثی می کند و با این کار از نابود شدن کلاژن ها در پوست جلوگیری میکند.

8.کوکتل hyaluronidase : کوکتل دفع فیلر(ژل) که پرکردن چین و چروک ها با فیلرهایی بر پایه اسید هیالورونیک، امروزه یکی از روش های پرکاربرد در امر زیبایی است. حال بعد از انجام کار در بعضی موارد نیاز میشود تا این فیلرها را حذف کنید.

9.کوکتل Melanopeel : کوکتل ضدلک قوی حاوی ترکیبات موثر برای بهبود وضعیت پوست است که باعث از بین بردن لک ها می شود.

 این کوکتل ها، در بین عده ای از مصرف کنندگان به خاطر کلمه درج شده Fusion بر روی جعبه این کوکتل ها به اشتباه به کوکتل های برند فیوژن نیز معروف هستند. 

ویژگی های محصول :

  • مناسب : سالن های زیبایی - کلینیک پزشکی
  • کاربرد : کوکتل مزوتراپی و میکرونیدلینگ
  • حجم : 10 میل - 5 میل - 2 میل
  • نوع : کوکتل و ویال مغذی پوست و مو
  • ساخت کشور : محصول اسپانیا , محصول اسپانیا
  • برند : ام سی کازمتیکس | Mccosmetics
  • تعداد در هر بسته : 5 عددی و 10 عددی
    قیمت کوکتل میکرونیدلینگ فروش کوکتل ام سی کازمتیکس بهترین کوکتل جوانسازی پوست خرید کوکتل پوست و مو نمایندگی فروش کوکتل میکرونیدلینگ کوکتل مزوتراپی Mccosmetics کوکتل ام سی اصل