درمارولر

موجود نیست

امروزه روشی جدید بنام micro needling و یا درمارولر (Derma Roller) کاربردهای بسیار و روزافزونی دارد. این روش بسیار ایمن بوده و کارایی بالایی در کنار استفاده از سلولهای بنیادی و انواع محلول ها و کوکتل های مخصوص دارد. در واقع درما رولر شامل یک رول غلطان می باشد که حاوی تعداد زیادی سوزنهای بسیار ظریف از جنس تیتانیوم است.

امروزه روشی جدید بنام micro needling و یا درمارولر کاربردهای بسیار و روزافزونی دارد. این روش بسیار ایمن بوده و کارایی بالایی در کنار استفاده از سلولهای بنیادی و انواع محلول ها و کوکتل های مخصوص دارد.

در واقع درما رولر  شامل یک رول غلطان می باشد که حاوی تعداد زیادی سوزنهای بسیار ظریف از جنس تیتانیوم است.
درمارولر که به عنوان غلتک پوست نیز شناخته می شود یک ابزار مراقبت از پوست است .

با حرکت دادن غلطک روی پوست، سوزن ها در محدود میلیمتری در پوست فرورفته وبدین طریق موجب تحریک سلول های پوستی و شروع سنتز کلاژن و الاستین در غشائ میانی پوست می شوند. از این روش به منظور بهبود ظاهر اسکار و یا جای زخم نیز استفاده می شود.
در درمارولینگ تراپی و درمان با میکرونیدلینگ برای گرفتن نتیجه بهتر و سریعتر، باید سایز سوزن، درست انتخاب شود. سایز سوزن با توجه به نوع عارضه و مشکل پوستی و شدت آن انتخاب می شود. انتخاب سایز درست سوزن و استفاده ی منظم از درمارولر در بهبود و درمان مشکل پوستی نقش مهمی دارد. 

کاربردهای درمارولر zgts

 ۱. افزایش کلاژن و جوانسازی پوست 

۲.کاهش منافذ و یکپارچگی پوست 

۳.  بهبود اسکار آکنه  

۴.  بهبود اسکارهای سوختگی یا جراحی 

۵. بهبود چین و چروک پوست 

۶.  بهبود سلولیت

۷. کاهش ریزش مو و کمک به رویش مجدد موها  

ویژگی های محصول :

      درمارولر