دستگاه هیالورون پن | HYALURON PEN

1,300,000 تومان

قیمت : 1,200,000 تومان


دستگاه هیالورون پن ( HYALURON PEN ) یکی از جدیدترین تکنولوژی های زیبایی در زمینه تزریق انواع ژل لب و مواد ، بدون استفاده از سوزن است . این دستگاه با استفاده از هوای پرفشار مواد تزریقی را به ذرات میکرو و نانو تبدیل میکند و مواد را به صورت یکنواخت و بسیار سریع به لایه های اپیدرمی و فوقانی پوست وارد می کند.

دستگاه هیالورون پن چیست ؟

دستگاه هیالورون پن ( HYALURON PEN ) یکی از جدیدترین تکنولوژی های زیبایی در زمینه تزریق انواع ژل لب و مواد ، بدون استفاده از سوزن است . این دستگاه با استفاده از هوای پرفشار مواد تزریقی را به ذرات میکرو و نانو تبدیل میکند و مواد را به صورت یکنواخت و بسیار سریع به لایه های اپیدرمی و فوقانی پوست وارد می کند. سوراخ میکروسکوپی ، که از طریق آن مواد به زیر پوست تزریق می شوند ، دو برابر کوچکتر از قطر سوزنی است که برای تزریق استفاده می شود و این درحالی است که اندازه ی سوراخ ایجاد شده توسط سوزن بر روی پوست چیزی در حدود 0.39 میلی متر است ولی سوراخ ایجاد شده توسط دستگاه حرفه ای هیالورون پن چیزی در حدود 0.17 میلی متر است. از موادهایی که می توانید با قلم هیالورون پن برای تزریق استفاده نمایید می توان به مواد لیفت صورت مانند هیالورونیک اسید ، انواع ژل لب ، آنزیم لیپولیتیک ، کوکتل های مزو اشاره کرد. از این دستگاه برای تزریق در نواحی لب، گونه، پوشاندن خطوط پیشانی، خنده و خط ماریونت (قسمت پایین‌تر از دهان و تقریباً زیر چانه) استفاده می شود که اصلی ترین مورد استفاده از آن در ناحیه لب است.

مزیت های دستگاه هیالورون پن 

از مهمترین ویژگی ها و مزیت های دستگاه هیالورون پن تفاوت هایی است که با روش تزریق سرنگ دارد. برای مثال در تزریق با استفاده از سرنگ ممکن است مواد تزریقی به صورت یکنواخت پخش نشده و در یک نقطه انباشته شود اما در صورت استفاده از دستگاه هیالورون پن امکان خطا بسیار کم می شود و مواد به صورت یکنواخت زیر پوست پخش می شود. همچنین در استفاده از هیالورون پن در اکثر مواقع اثری از کبودی دیده نمی شود زیرا بر خلاف سرنگ هیچ سوزنی وجود ندارد که باعث پارگی مویرگ ها شود به علاوه این فرآیند با سرعت بالا صورت می پذیرد و نسبت به روش های دیگر بدون درد و خونریزی است.

آموزش نکات مهم دستگاه هیالورون پن 

در استفاده از روش هیالورون پن نیز مانند تمام روشهای تزریقی ، ممکن است عوارضی مانند : کبودی، تورم، انسداد، آسیب پوستی، اثر تیندال و غیره رخ می دهد. 

ویژگی های محصول :

  • کاربرد : تزریق ژل لب و مواد بدون سوزن
  • مناسب : کلینیک های پزشکی و سالن های زیبایی
  • نوع : دستگاه تزریق ژل و مواد بدون سوزن
  • شارژی : نیست
  • ویژگی : بدون سوزن - بدون درد - بدون نیاز به برق
    قیمت دستگاه هیالورون پن خرید دستگاه تزریق ژل دستگاه هیالورون پن ارزان بهترین دستگاه هیالورون پن جدیدترین دستگاه هیالورون پن دستگاه هیالورون پن چیست؟ نمایندگی فروش دستگاه هیالورون پن