پودر دکلره آیس )یخی( | آبی

رنگ موهای طبیعی را با استفاده از رنگ های روشن کننده و سوپرلایت ها تا سه درجه می توان روشن کرد اما زمانی که بخواهید رنگ موها را بیشتر از سه درجه روشن کنید باید از دکلره استفاده نمایید . در واقع دکلره ی مو قوی ترین روش روشن کنندگی موی طبیعی است که با فرایند اکسیداسیون رنگ دانه های طبیعی ، تارهای مو را بی رنگ می کند. پودر دکلره آیس یکی از بهترین مواد مورد استفاده برای دکلره نمودن مو است که با خاصیت خنک کنندگی و ضد التهابی که دارد پوست سر دچار سوزش، خارش، تاول و حساسیت نمی شود.

پودر دکلره آیس - یخی

امروزه با بهره گیری از روش های مختلف می توانید موهایتان را رنگ آمیزی کنید و رنگ و سایه ی آن را به راحتی و به هر صورتی که میخواهید تغییر دهید . حال در بعضی از موارد شما برای به دست آوردن سایه ی رنگی مورد نظر خود که چند پرده از رنگ فعلی موهایتان روشن تر است باید از روش دکلره کردن استفاده نمایید. به طور کلی رنگ موهای طبیعی را با استفاده از رنگ های روشن کننده و سوپرلایت ها تا سه درجه می توان روشن کرد اما زمانی که بخواهید رنگ موها را بیشتر از سه درجه روشن کنید باید از دکلره استفاده نمایید . در واقع دکلره ی مو قوی ترین روش روشن کنندگی موی طبیعی است که با فرایند اکسیداسیون رنگ دانه های طبیعی ، تارهای مو را بی رنگ می کند. پودر دکلره آیس یکی از بهترین مواد مورد استفاده برای دکلره نمودن مو است که با خاصیت خنک کنندگی و ضد التهابی که دارد پوست سر دچار سوزش، خارش، تاول و حساسیت نمی شود.

روش استفاده پودر دکلره آیس - یخ 

 توصیه می شود پودر دکلره آیس (یخ) را با کرم زیتون پراکسید (امولسیون پایدار :  امولسیون ها، مخلوط های نسبتا پایداری از روغن و آب هستند که با استفاده از ماده ای به نام امولسیون کننده ساخته شده می شوند. کرم ها و لوسیون های آرایشی، امولسیون هستند.) ترکیب کنید.  مقداری از پودر دکلره آیس را درون یک کاسه ریخته و هر قاشق از پودر دکلره را با 1 سی سی یا 1 میلی لیتر آب مخلوط کنید تا صاف یکدست شود.

هشدار

- هنگام کار با این مواد دستکش مناسب بپوشید و  از تماس مواد دکلره با چشم خودداری نمایید همچنین در صورت برخورد این مواد با چشم ، به سرعت چشم های خودرا به مدت چند دقیقه کاملا با آب بشویید و در صورت برخورد با چشم کودک از پزشک مشاوره بگیرید.

- از این ماده برای ابرو و مژه نمی توان استفاده کرد

ویژگی های محصول :

  • مناسب : تمام موها
  • نوع : پودر دکلره
  • کاربرد : دکلره مو
  • ساخت کشور : ایتالیا
  • برند : MAGIC - مجیک
  • وزن : 500 گرم
  • ویژگی : بدون دمیج شدن مو - خنک کننده کف سر در حین استفاده
  • نکات نگهداری : 12 ماه ماندگاری
    قیمت پودر دکلره پودر دکلره آیس پودر دکلره یخ بهترین پودر دکلره آیس خرید پودر دکلره یخ پودر دکلره اصل پودر دکلره