دستگاه میکرونیدلینگ درماپن A6

موجود نیست

دستگاه درماپن مدل A6 یکی از حرفه ای ترین دستگاه های میکرونیدلینگ است که نسبت به نسل های قبلی این دستگاه هم از نظر کیفیت و هم دوام این دستگاه ارتقاء پیدا کرده است

دستگاه میکرونیدلینگ برند دکتر پن یکی از بهترین دستگاه ها برای از بین بردن چینو چروکک پوست است همچنین باعث جوانسازی پوست میشود. همچنین به خاطر مکانیسم کارایی دستگاه باعث تحریک مکانیکال پوست برای کلاژن سازی و ترمیم اسیبهای ساختاری و جذب مواد موثر پوست میشود.
در حین کار با دستگاه میکرونیدلینگ میتوان از مواد مغذی پوست مانند انواع کوکتل ها ( ویتامین C. درماتولوژیست و کوکتلهای درماهیل SB و HSR) و انواع ویال ها ( کیوتن. ضد اکنه. ابرسان یا اسنشیال کامپلکس. بوتاکس لایک و کلاژن ساز) استفاده کرد چون که مکانیزم عملکرد میکرونیدلینگ به صورتی هست که باعث افزایش 300 درصدی جذب مواد توسط پوست میشود. پس استفاده از مواد مغذی باعث بهبود ساختار پوست میشود.
دستگاه میکرونیدلینگ A6
این مدل دستگاه شارژی هست و از مشخصات بارز این دستگاه وجود 2 باطری اضافی هست که باعث سهولت در کار میشود و دیگر نگرانی از اتمام شارژ نیست. همچنین این دستگاه دارای 5 سرعت است و دامنه ی عمق نفوذ سوزن از 0.25 تا 2.5 متغییر هست.
 این دستگاه  را هم با استفاده از کابل و هم با استفاده از شارژ میتوان استفاده کرد. سوزن های قابل استفاده در دستگاه A6 سوزن های میکرونیدلینگ ابی رنگ و دارای سریهای 9.12.36.42 و نانو مورد استفاده قرار میگیرد.
قبل و بعد از هربار استفاده دستگاه را به شارژ بزنید تا به صورت کامل شارژ شود.

ویژگی های محصول :

      دستگاه میکرونیدلینگ دستگاه درماپن قیمت دستگاه میکرونیدلینگ قیمت دستگاه درماپن دستگاه دکترپن بهترین دستگاه میکرونیدلینگ خرید دستگاه میکرونیدلینگ دستگاه درماپن ارزان دستگاه میکرونیدلینگ ارزان دستگاه میکرونیدلینگ اصل دستگاه مارک دکترپن دستگاه میکرونیدلینگ شارژی