ویال های اسنشیال میکرونیدلینگ

محلول های اسنشیال لوسئن ( LE SOIN DU CANADA ) ساخت کشور کانادا داروهای حاوی مواد مغذی برای پوست هستند که به شکل آمپول های غیر قابل تزریق در اندازه 2 میل هستند و برای استفاده موضعی در کارهای مراقبت و زیبایی پوست مانند : میکرونیدلینگ و ... مورد استفاده قرار میگیرد . انواع این ویال ها عبارتند از : ویال بوتاکس لایک - ویال الاستین کلاژن - ویال اسنشیال کامپلکس یا آبرسان - ویال کیوتن کو آنزیم - ویال آنتی آکنه

ویال های میکرونیدلینگ لوسوئن 

محصولات مراقبت از پوست (Skin Care) لوسوئن کانادا با بهره گیری از عناصر طبیعت و به دستان باتجربه متخصصین کلینیکال و آزمایشگاهی پوست کانادا، جوانی را به ارمغان می آورد. ترکیبات معجزه آسای سرم های جوان کننده لوسوئن کانادا، با بهره گیری از علم انحصاری لابراتوارهای پیشرفته فرانسه، طراوت بهاری پوست را مژده می دهند و سیمایی زیبا را هدیه می کنند. فرمولاسیون سرم های لوسوئن برگرفته از علوم کهن و فنآوری روز، بر پایه رفع نیازهای طبیعی پوست برای حفظ شادابی و لطافت نهاده شده و درخشش پوست را متمایز و به تماشا می گذارد. از این ویال ها نیز می توان مانند کوکتل ها ، در میکرونیدلینگ یا دیگر روش های مراقبت از پوست استفاده کرد.
این محصول در شرکت لوسئن کانادا با بهره گیری از عناصر و مواد طبیعی ، با توجه به نیاز های مراقبت از پوست (Skin care) و با استفاده از متخصصین کلینیکال و آزمایشگاهی پوست کانادا توانسته است به پنج مدل سرم با فرمولاسیون های خاص دست پیدا کند که هریک از آن ها دارای ویژگی های متمایز نسبت به هم هستند و هریک خواص بالایی در رفع مشکلات پوستی و مراقبت و زیبایی پوست دارند انواع ویال ها عبارتند از :

۱_ویال بوتاکس لایک : از بین برنده ی چین و چروک

۲_ویال الاستین کلاژن : ضد چروک و سفت کننده ی پوست

۳_ویال اسنشیال کامپلکس (آبرسان) : ضد چروک و آبرسان پوست

۴_ویال کیوتن کو آنزیم ( Q10) : جوان کننده ی پوست

۵_ویال آنتی آکنه : ضد جوش و ضد آکنه

ویژگی های محصول :

  • کاربرد : میکرونیدلینگ و دیگر روش های مراقبت و زیبایی پوست
  • حجم : 2 میلی لیتر
  • مناسب : انواع پوست
  • نوع : ویال اسنشیال - مواد مغذی پوست
  • ساخت کشور : محصول کشور کانادا
  • برند : لوسوئن کانادا LE SOIN DU CANADA
  • ویژگی : آمپول غیرقابل تزریق
  • نکات نگهداری : در دمای خنک و دور از آفتاب نگهداری شود
    میکرونیدلینگ کوکتل میکرونیدلینگ لوازم میکرونیدلینگ داروهای میکرونیدلینگ قیمت کوکتل میکرونیدلینگ ویال میکرونیدلینگ