ریموور تاتو سه مرحله ای ktc

انجام تاتو عملی است که تقریباً همه‌ی افراد با نحوه‌ی انجام آن تا حدودی آشنایی دارند. از طرفی طرح‌‌ها و نقش و نگارهای خاصی که می‌توان رو بدن به تصویر کشید، ممکن است چشم هر بیننده‌ای را مجذوب خود کرده و آن‌ها را برای انجام تاتو روی بدن خود ترغیب نماید.

اما گاهی اوقات ممکن است افراد از طرح روی بدن خود خسته، و یا در بعضی موارد به دلیل تغییر رنگ آن، دچار دلزدگی شوند. از این رو فرد درصدد پاک نمودن آثار تاتو از روی بدن خود برخواهد آمد. در گذشته برای پاک نمودن طرح تاتو افراد از طریق جراحی اقدام می‌نمودند. اما امروزه از طریق لیزر و یا استفاده از محلول‌های پاک‌کننده یا همان ریموورها می‌توانند طرح تاتو و یا آثار به جا مانده از آن را از روی بدن خود پاک نمایند. این محلول‌ها را می‌توان به دو دسته تقسیم نمود:

  1. ریموورهای 3 مرحله‌ای(اسیدهای ضعیف)
  2. ریموورهای 1 مرحله‌ای(اسیدهای قوی)

 

  • نکته: به این نکته توجه داشته باشید که منظور از واژه‌ی اسید، خود محلول اسید نمی‌باشد، بلکه به خاطر قدرت پاک کنندگی این محلول‌ها، از آن‌ها به این شکل یاد می‌شود. ریموور 3 مرحله‌ای(ضعیف) حالتی ژله‌ای و غلیظ دارند، برای انجام ریموو باید ابتدا روی محل مورد نظر خراشی ایجاد کنیم و زمانی که در محل خراش خون مشاهده نمودیم از ماده‌ی ریموور روی آن گذاشته و با میکروبِراش شروع به پاک نمودن طرح نماییم. از این طریق می توان کم کم طرح مورد نظر را پاک نموده و اثری از آن به جای نگذاریم. 

ویژگی های محصول :

      ریموور تاتو بهترین ریموور تاتو قیمت ریموور تاتو ریموور تاتو ارزان خرید ریموور تاتو ریموور تاتو ابرو ریموور تاتو حرفه ای