برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

ژل بی حسی تاتو | ktc

همانطور که می‌دانید، میل، علاقه و توجه به زیبایی از دیرباز تا کنون در انسان‌ها به وفور دیده شده است. این میل ممکن است در بعضی افراد بیشتر از سایرین باشد. به همین خاطر این افراد همواره به دنبال راه‌های جدید برای تغییر در ظاهر خود می‌باشند. زیرا این فکر که با انجام بعضی کارها می‌توانند ظاهری زیباتر داشته باشند، در آن‌ها دیده می‌شود.

از این رو بسیاری از افراد به هنر تاتو روی می‌آورند، چرا که فکر می‌کنند با انجام تاتو به روی بدن و یا در خانم‌‌ها تاتو ابرو، خط چشم و ...، می‌توانند به زیبایی دلخواه خود دست یابند. اما گاهی به دلیل درد ناشی از انجام آن دچار تردید می‌شوند، که با عرضه‌ی انواع محصولات بی حسی مانند: کرم‌های بی حسی، ژل‌های بی حسی و ... این کار با سهولت بیشتری صورت می‌پذیرد.

ژل‌های بی حسی یکی از محصولات بی حسی مورد توجه می‌باشد. برای استفاده از آن، لازم است ابتدا محل مورد نظر برای تاتو را با پاک کننده‌های دارای الکل از هرگونه آلودگی و چربی احتمالی پاک نموده و بعد از آن مقدار مورد نیاز از ژل بی حسی را روی محل قرار داده و ماساژ دهید تا جذب پوست شود. سپس بلافاصله با یک نایلون روی آن را پوشانده و اجازه می‌دهیم تا ژل اثر نماید. شرکت KTC یکی از شرکت‌های تولید کننده‌ی محصولات آرایشگاهی است، که یکی از آن‌ها شامل ژل‌های بی حسی موضعی می‌باشد، در بسته‌بندی 40 گرمی عرضه می‌گردد.

 

  • نکته: توجه داشته باشید که اگر سریعاً نایلون را روی محل ژل زده شده قرار ندهید، ممکن است آنطور که باید ژل بی حسی عمل ننموده، و فرد متقاضی مقدار کمی درد متحمل شود.

ویژگی های محصول :

      بی حسی تاتو قیمت بی حسی تاتو بهترین بی حسی تاتو بی حسی تاتو ارزان قویترین بی‌حسی تاتو ژل بی‌حسی تاتو پماد بی‌حسی تاتو کرم بی حسی تاتو بی حسی زایلاپی