برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

پماد بی حسی tktx

امروزه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که در آن افراد به دنبال هیجان و تجارب جدید هستند. انجام تاتو عملی است که افراد بسیاری به دلیل خاصیت زینت بخشی که دارد به دنبال آن می‌روند. در حال حاضر ما شاهد توجه و علاقه‌ی روز افزون افراد برای یادگیری و البته ایجاد نقش و نگار به روی بدن خود هستیم.

اما باید بدانیم که هر اندازه که این عمل دارای جذابیت است، به همان اندازه دشواری‌های خود را دارا است. یکی از این دشواری‌ها از بین بردن درد افراد، حین انجام کار است. راه‌های متعددی برای انجام این کار وجود دارد که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. اما تنها راهی که می‌توان به عنوان کم دردسرترین و البته کم خطرترین راه ممکن از آن سخن به میان آورد، استفاده از کرم‌های بی حسی تاتو می‌باشد. با کمک این کرم در محل مورد نظر می‌توان برای ساعاتی بی حسی موضعی ایجاد نموده و به انجام تاتو با حداقل درد ایجاد شده پرداخت.

 

  • نکته: عدم استفاده از مواد بی حسی باعث ایجاد درد و خونریزی و تورم در محل تاتو می شود. به همین خاطر بهتر است که قبل از انجام تاتو از یک کرم، ژل یا اسپری بی حسی استفاده نمایید. چرا که انجام تاتو دارای درد بسیاری بوده و اگر فرد متقاضی به دلیل عدم استفاده از داروی بی حسی دچار درد شود، می تواند تاتوکار را دچار استرس و عدم تمرکز نماید، و پس از اتمام کار نتیجه مطلوبی به دست نیاید. به همین خاطر استفاده از داروهای بی حسی، بسیار توصیه می گردد. البته باید توجه داشته باشید بهترینِ این داروها، کرم های بی حسی می باشد. نحوه‌ی عملکرد این کرم‌ها به این صورت است که، ابتدا شما محل مورد نظر را با پاک کننده‌های دارای الکل پوست تمیز نموده و مقداری از کرم را روی محل مورد نظر قرار داده، تا به خورد پوست رفته و جذب شود. سپس از یک نایلون برای پوشاندن محل مورد نظر استفاده نموده، و اجازه دهید تا کرم بی حسی عمل نماید. کرم‌های بی حسی TKTX یکی از انواع کرم‌های موجود در بازار می‌باشد. همانند سایر کرم‌ها و دیگر مواد بی حسی، این کرم دارای چند مدل کرم با درصدهای متفاوت بی حسی است، که به موجب این امر هر مدل از آن مناسب استفاده برای یک ناحیه از بدن می‌باشد. 

 

ویژگی های محصول :

      تاتو بی حسی تاتو کرم بی حسی تاتو بی حسی tktx سرکننده تاتو لوازم تاتو قیمت بی حسی تاتو بی حسی tktx ارزان خرید بی حسی tktx بی حسی مارک tktx بهترین بی حسی tktx بی حسی تاتو قوی بی حسی تاتو ارزان بی حسی تاتو ابرو بی حسی تاتو چشم