برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

دستگاه پلکسر و آراف سه کاره

2,100,000 تومان

قیمت : 1,980,000 تومان


دستگاه پلکسر یا پلاسماجت به کمک تصعید پوست یا همان لیفت آذرخشی، سبب لیفت و سفت شدن پوست و همینطور حذف زائده های پوستی مانند: خال، زگیل، ... می شود. دستگاه آراف (RF) نیز با ایجاد حرارت در عمق لایه های پوست باعث کاهش چین و چروک، سفت شدن پوست و افزایش جذب محصولات مراقبت و زیبایی پوست مانند انواع سرم ها و کوکتل ها می شود.

انواع دستگاه های پلکسر

 

دستگاه دوکاره پلکسر و آراف

دستگاه سه کاره پلاسما آراف مدل Celina یکی از جدیدترین سری دستگاه های زیبایی و جوانسازی پوست است. این دستگاه سه عدد هندپیس دارد که عبارت است از : هندپیس پلکسر یا پلاسماجت، هندپیس آراف بدن و هندپیس آراف صورت و دورچشم
یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه، تکنولوژی حرفه ای استفاده شده در سیستم پلکسر این دستگاه است که در یکی از ویژگی های آن،  ایجاد لک بعد از پلکسر را بسیار پایین می آورد و سبب می شود تا رد به جا مانده سریعتر بهبود یابد.

کاربرد های دستگاه پلکسر و آراف

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه طراحی حرفه ای در شکل ظاهری آن است که نسبت به قیمت مناسبی که دارد، آن را به یک دستگاه تخصصی کلینیکی تبدیل کرده است. همانطور که گفتیم این دستگاه دارای سه عدد هندپیس مجزا برای پلکسر، آراف صورت و آراف دورچشم است که در پایین به توضیح هرکدام از آن ها میپردازیم :

دستگاه پلکسر 

دستگاه پلکسر یا پلاسماجت با تولید ماده‌ی پلاسما به کمک تصعید پوست یا همان لیفت آذرخشی، سبب لیفت و سفت شدن پوست و همینطور حذف زائده های پوستی مانند: خال، زگیل، ... می شود و در نتیجه با استفاده از این دستگاه کار های : بلفاروپلاستی(رفع افتادگی و پف پلک) ،پاک کردن تاتو، لیفت و کوچک کردن بینی های گوشتی ،خالبرداری و برداشتن زگیل ، لیفت صورت و فرم دهی ابرو ، پاکسازی کک و مک و لک‌های پوستی ،  از بین بردن جای اسکار و آکنه ،  رفع غبغب ، رفع خطوط پنج کلاغی و خط لبخند، انجام می شود. هندپیس این دستگاه پلکسر بسیار حرفه ای بوده و به غیر از قدرت شات بالا یکی دیگر از ویژگی های آن امکان استفاده از سوزن های یکبارمصرف است با داشتن واشر های سوزن ها است.

دستگاه آراف 

دستگاه آراف با استفاده از امواج (Radio Frequency (RF و با ایجاد حرارت در عمق لایه های پوست کار سفت شدن پوست، کاهش چین و چروک و بهبود جذب محصولات مراقبت از پوست را انجام میدهد. در این دستگاه با استفاده از گرمایشی که امواج رادیو فرکانسی ساطع میکند، بدن را فریب می دهد که تصور کند آسیب دیده پس در نتیجه بدن فاکتور های رشد و کلاژن را به بافت های آسیب دیده ارسال میکند و هنگامی که پوست شما کلاژن بیشتری تولید کند، آن ناحیه از پوست سفت شده و چین و چروک آن از بین می رود.
همینطور دستگاه آراف تاثیر مختصری بر روی چربی های پوست نیز دارد که به همراه خاصیت سفت کنندگی پوست به کاهش افتادگی پوست نیز کمک میکند

نکات مربوط به لک در دستگاه پلکسر
 
قطعا از بعضی از افراد غیر متخصص  شنیده اید ، که انجام پلکسر در بعضی موارد باعث ایجاد جای لک بر روی پوست شده است و دلایل مختلفی مانند : نوع دستگاه ، مواد مورد استفاده و ... را باعث این اتفاق معرفی کرده باشند اما این مورد در اثر سه دلیل اصلی امکان دارد اتفاق بیافتد :

1. روش درست و اصولی انجام کار : اما شاید بپرسید که منظور از نحوه اصولی ، کدام بخش از کار است که ممکن باعث ایجاد لک بشود؟ یک تفکر غلط بین افرادی که تازه وارد عرصه پلکسر می شوند وجود دارد که تصور میکنند شات هایی که میزنند هرچه قدر عمیق تر باشد و روی یک نقطه را به دفعات تکرار کنند تاثیر بالاتری در بهبود آن ناحیه دارد اما با این کار روی عمق بیشتری از پوست تاثیر میگذارند و همچنین به بافت های اطراف نیز آسیب وارد میکنند و در نتیجه باعث ایجاد زخم های عمیق تر از حد نرمال شده و نهایتا حساس تر و نیاز به مراقبت بیشتری دارد و همینطور ممکن است باعث ایجاد لک روی پوست گردد.

2. انجام مراقبت های بعد از پلکسر : یکی دیگر از اصلی ترین گزینه های تاثیر گذار ، برای گرفتن نتیجه مطلوب از پلکسر ، انجام کامل مراقبت های بعد از آن است . معمولا مراجعه کننده ها این مراقبت ها را به طور کامل و درست انجام نمیدهند پس شما باید به طور کامل بر روش های مراقبت بعد از پلکسر تسلط داشته باشید و اهمیت بالای مراقبت ها را به مراجعه کننده توضیح دهید.

3. تکنولوژی دستگاه : انتخاب درست نوع دستگاه پلاسماجت یا پلکسر هم ، در بالا بردن کیفیت انجام کار و کاهش احتمال ایجاد لک بر روی پوست بی تاثیر نیست . دستگاه های پلاسماجت سالنی به مرور زمان ارتقا پیداکرده و دارای مدل های مختلفی است . همانطور که در مورد اول به آن اشاره کردیم ، برای این که مطمئن باشید که به پوست آسیبی وارد نخواهید کرد باید کار را با در نظر داشتن تمام نکات ایمن و کاملا ایمن انجام دهید به همین دلیل این دستگاه ها روز به روز با استاندارد های بالاتری طراحی می شوند که احتمال آسیب غیر عمدی کاربر به پوست مراجعه کننده را کاهش می دهد.مثلا در همین دستگاه توضیح داده ایم که این دستگاه با ایجاد نقطه های سفید رنگ باعث می شود تا از ایجاد لک جلوگیری کند.

البته به این نکته توجه داشته باشید که این موارد ذکر شده تنها بخشی از اصلی ترین دلایل احتمالی ایجاد لک و دیگر مشکل ها بعد از پلکسر است.

ویژگی های محصول :

  • مناسب : سالن های زیبایی - کلینیک پزشکی
  • نوع : دستگاه زیبایی و جوانسازی پوست
  • کاربرد : دستگاه پلکسر و آراف جوانسازی
  • مدل : RU-638
  • شارژی : نیست
  • طراحی ارگونومیک : دارد
  • شکل ظاهری : بسیار حرفه ای و کلینیکی
  • ویژگی : در سیستم پلکسر زخم های سفید رنگ به جا میگذارد - دوکاره - قیمت مناسب
    قیمت دستگاه پلکسر قیمت دستگاه پلاسماجت سالنی دستگاه پلکسر قیمت دستگاه پلاسماجت قیمت دستگاه پلکسر بینی قیمت دستگاه پلکسر خانگی خرید دستگاه پلکسر قیمت دستگاه پلکسر سالنی