دستگاه میکرودرم ابریژن 70 پاسگال

1,780,000 تومان قیمت : 1,580,000 تومان افزودن به سبد خرید

دستگاه میکرودرم ابریژن 70 پاسگال سالنی با استفاده از نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم و با استفاده از سری های مخصوص و مکش با فشار تنظیم شده‌ باعث لایه برداری ، جوانسازی پوست و پاکسازی مکانیکال سطح پوست از کومدون ها و ... می شود همچنین تاثیر به سزایی در بهتر شدن جریان خون و فعال شدن سلول‌های فیبروبلاست برای ترمیم و طراوت پوست دارد

دستگاه میکرودرم

دستگاه میکرودرم ابریژن 70 پاسگال سالنی با استفاده از نوعی کریستال بسیار ظریف ، از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده‌ای با سطح پوست در تماس قرار می‌گیرد و خراش های بسیار سطحی در لایه‌های فوقانی شاخی پوست ایجاد می‌کند که باعث لایه برداری  و جوانسازی پوست می شود همچنین با هندپیس دیگر دستگاه و با استفاده از سری های اندرمولوژِی یک مکش نیز روی پوست به وجود می آورد که باعث پاکسازی مکانیکال سطح پوست از کومدون ها و ... می شود همچنین تاثیر به سزایی در بهتر شدن جریان خون  و فعال شدن سلول‌های فیبروبلاست برای ترمیم و طراوت پوست دارد .این دستگاه دارای سه سیستم پودری ، الماسه و اندرمولوژی ، به همراه دو عدد هندپیس مجزا است . از کاربرد های دستگاه میکرودرم ابریژن می توان به موارد زیر اشاره کرد : پاکسازی پوست ، لایه برداری پوست  ، از بین برنده کومدون ها (جوش های سر سیاه و سفید و جوش های زیر پوستی ) ، جوانسازی پوست  ، از بین برنده جای جوش ، درمان اسکار جای آکنه و آبله ، کوچک کردن منافذ پوست ، درمان ترک های پوستی ، رفع شل شدگی پوست و لیفت پوست .  از توقف حرکت هندپیس بر روی پوست جدا خودداری نمایید زیرا باعث آسیب رساندن به لایه های زیرین پوست گردیده و موجب خونریزی می شود.

نکات نگهداری دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی

1. در اتصال صحیح شلنگ ها به دستگاه دقت نمایید ( هر شلنگ با یک حرف انگلیسی مشخص شده است ) 
2. از بسته بودن کامل درب محفظه پودر مطمئن شوید ( بعد از شستن واشر درب محفظه ها دقت نمایید هیچ پودری روی آن ها باقی نمانده باشد تا درب ها به طور کامل بسته شود ، بسته نشدن درست درب محفظه ها باعث ار کار افتادن قسمت پودری می شود )
3. یک فیلتر سبز رنگ روی شلنگ دستگاه وجود دارد ک هنگام مکش ، ذرات اضافی پودر میکرودرم پشت فیلتر جمع می شوند که اگر به هر طریقی شلنگ تعویض یا فیلتر جابه جا شود باید دقت داشته باشید در زمان اتصال دوباره فیلتر جهت آن تغییر نکند و یا فیلتر را به صورت کامل تعویض نمایید.
4. با روشن شدن دستگاه صدای موتور کاملا واضح می باشد. و مکش در هندپیس حش می شود. تا جریان یافتن کامل پودر میکرودرم درون لوله های دستگاه میکرودرم  و آغشته شدن مجاری دستگاه به پودر باید چند لحظه صبر نمایید.

ویژگی های محصول :

 • نوع : میکرودرم ابریژن
 • مناسب : سالن های زیبایی
 • کاربرد : لایه برداری ، جوانسازی پوست و پاکسازی مکانیکال سطح پوست از کومدون ها و ...
 • گارانتی : یکسال گارانتی طلایی
 • برند : میکرومکس | micromax
 • قدرت : 70 پاسگال
 • وزن : 5 کیلوگرم
 • ویژگی : دارای سه سیستم پودری ، الماسه و اندرمولوژی ، به همراه دو عدد هندپیس
 • سایز : 30*20*17 cm
 • نکات نگهداری : در اتصال شلنگ های دستگاه دقت نمایید - از بسته بودن کامل درب محفظه مطمئن شوید
  دستگاه میکرودرم سالنی قیمت دستگاه میکرودرم بهترین دستگاه میکرودرم خرید دستگاه میکرودرم سالنی مشخصات دستگاه میکرودرم دستگاه میکرودرم سالنی دستگاه میکرودرم ارزان دستگاه میکرودرم ابریژن دستگاه پاکسازی پوست