برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

پک کامل تاتو بدن گان و روتاری بیشاپ

2,450,000 تومان

قیمت : 2,300,000 تومان


پک کامل گان و روتاری شامل دو عدد دستگاه تاتو بدن از جمله دستگاه تاتو گان مگنتی ( مناسب برای پرکردن طرح ) ، دستگاه تاتو روتاری حرفه ای مدل طرح بیشاپ (مناسب برای اجرا کل طرح ) و همچنین ترانس دوخروجه دیجیتال و همینطور دیگر لوازم مورد نیاز می باشد که برای راحتی شما عزیزان به صورت پکیج جمع آوری شده است. پک شامل 4 عدد رنگ تاتو انتخابی است.

پک دستگاه تاتو بدن

این محصولات توسط مدرسان مجموعه ما ، با هدف راحتی هنرجویان رشته تاتو بدن و کسانی که تازه میخواهند کار تاتو بدن را آغاز کنند و یا افرادی که تصمیم دارند لوازم تاتو خیلی قدیمی خود را با تجهیزات جدید تر و کامل تر جایگزین کنند ، لوازم مورد نیاز برای تاتو در یک پک به صورت کامل جمع آوری شده است که شامل دو عدد دستگاه تاتو بدن از جمله اصلی ترین لوازم مانند : دستگاه تاتو گان مگنتی ( مناسب برای پرکردن طرح ) ، دستگاه تاتو روتاری حرفه ای مدل طرح بیشاپ (مناسب برای اجرا کل طرح ) و همچنین ترانس دوخروجه دیجیتال به همراه دیگر لوازم است . پک شامل 4 عدد رنگ تاتو  30 میل به صورت انتخابی است 

قیمت دستگاه تاتو بدن

لوازم داخل پک عبارتند از :
1- دستگاه گان مگنتی : دستگاه گان مگنتی یک دستگاه کلاسیک برای تاتو بدن هست که به دلیل قدرت بالا مناسب پرکردن طرح های بزرگ ( اجرا سایه ، لاین و همینطور کارهای ظریف نیاز به مهارت بالایی دارد ) است . 
2- دستگاه روتاری بیشاپ : دستگاه تاتو بدن روتاری بیشاپ یکی از بهترین دستگاه ها تاتو روتاری حال حاضر می باشد که نسبت به دستگاه های تاتو بدن دیگر بسیار سبک تر ، بی صدا و کم لرزش است همچنین نیاز به تنظیم و نگهداری سخت و دشوار ندارد همچنین افراد مبتدی و هم حرفه ای میتوانند از آن استفاده کنند.
3- ترانس دوخروجه دیجیتال : ترانس یک دستگاه کنترل کننده برق دستگاه که شما میتونید با تغییر ولتاژ ، سرعت و قدرت دستگاهتون رو کم یا زیاد کنید این ترانس دارای صفحه نمایش دیجیتال و دو عدد خروجی برای اتصال دستگاه است .
4- کیف تاتو : کیف لوازم تاتو طرح چرم 
5- پدال : وسیله پدال برای قطع و وصل کردن دستگاه تاتو استفاده می شود زیرا شما نیاز ندارید تا دستگاهتان دائما روشن و درحال کار باشد همین امر سبب می شود تا به دستگاه نیز فشار کمتری وارد شود و عمر دستگاه افزایش یابد 
 6- سیم دوشاخ ( کلیپ کورد ) : از این سیم برای اتصال دستگاه ها به ترانس استفاده می شود .
7- الکتروم استنسیل 60 میل : مایع انتقال دهنده‌ی طرح الکتروم استنسیل به شما کمک می‌کند تا طرح را به روی بدن مشتری خود انتقال داده و به دلیل ماندگاری بالایی که این محصول دارا می‌باشد، هنگام انجام تاتو به روی بدن فرد پاک نمی شود.
8- کاغذ استنسیل : از کاغذ استنسیل برای شابلون سازی طرح تاتو برای انتقال روی پوست استفاده می شود .
9. پوست مصنوعی : پوست مصنوعی سایز بزرگ در اندازه 20 در 30 سانتی متر مدل کمربندی قابل نصب روی بدن
10- سوزن تاتو : 5 عدد سوزن و سرپلاک تاتو یکبارمصرف بهداشتی 
11-رنگ تاتو : 4 عدد رنگ تاتو انتخابی در اندازه 30 میل برند ktcmax 
12-رقیق کننده رنگ : از رقیق کننده رنگ برای ساخت رنگ های مناسب سایه و یا همان گری واش استفاده می شود 
13- گریپ : 2 عدد گریپ قطعه ای است که به دستگاه تاتو گان یا روتاری متصل می شود و سوزن تاتو را بدون لرزش روی دستگاه نصب می شود و همچنین برای تسلط بیشتر فرد تاتو کار دستگاه را از گریپ میگیرد .
14- تشتک تاتو ساده : 10 عدد تشتک تاتو که رنگ مورد استفاده خود را در آن میریزید که به این صورت استفاده در حین کار و ترکیب کردن رنگ را ساده تر میکند 

ویژگی های محصول :

 • نوع : پک تاتو بدن
 • کاربرد : تاتو بدن
 • مناسب : تاتو کارهای مبتدی و نیمه حرفه ای
 • گارانتی : شش ماه گارانتی دستگاه ها و ترانس
 • پاسخ
  ارسال شده از : علی در تاریخ : 1398/07/17

  سلام خواستم ببینم طریقع خرید برای شهرستان چطوره

 • پاسخ
  ارسال شده از : Tara در تاریخ : 1399/08/11

  سلام خسته نباشید پک کامل مارک براتتو ابرو وبدن؟

دستگاه تاتو دستگاه تاتو بدن قیمت دستگاه تاتو بدن بهترین دستگاه تاتو بدن دستگاه تاتو بدن ارزان دستگاه تاتو بدن حرفه ای دستگاه تاتو گان نمایندگی دستگاه تاتو بدن پک تاتو بدن کیت لوازم تاتو