برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

روش کار و کاربردهای دستگاه میکرودرم ابریژن

اگر به دنبال روشی مؤثر برای بهبود شرایط پوست خود هستید، و روش‌های بسیاری را امتحان نموده و به نتیجه‌ی مورد نظر خود نرسیده‌اید، بهتر است ما را در این مقاله همراهی نمایید. روش میکرودرم ابریژن، یکی از روش‌های تأثیرگذار در علم زیبایی می‌باشد. از این روش می‌توان برای بهبود وضعیت لک‌های پوست، درمان اسکار، از بین بردن جای جوش، ... استفاده نمود. در واقع این دستگاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک لایه‌برداری سطحی و همچنین پاکسازیبه روی پوست خود انجام دهید

روش کار و کاربردهای دستگاه میکرودرم ابریژن

روش کار دستگاه میکرودرم ابریژن


اگر به دنبال روشی مؤثر برای بهبود شرایط پوست خود هستید، و روش‌های بسیاری را امتحان نموده  و به نتیجه‌ی مورد نظر خود نرسیده‌اید، بهتر است ما را در این مقاله همراهی نمایید.
روش میکرودرم ابریژن، یکی از روش‌های تأثیرگذار در علم زیبایی می‌باشد. از این روش می‌توان برای بهبود وضعیت لک‌های پوست، درمان اسکار، از بین بردن جای جوش، ... استفاده نمود. در واقع این دستگاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک لایه‌برداری سطحی و همچنین پاکسازیبه روی پوست خود انجام دهید. با انجام لایه‌برداری و پاکسازی، سلول‌های مرده و نامناسب پوست از بین رفته، و سلول‌های جوان و شاداب جایگزین آن‌ها می‌گردد. در نتیجه، پوست شما به مرور زمان و با رعایت اصول مراقبتی بهبود یافته و از لحاظ ظاهری شما را به وضعیت پوستی مد نظرتان خواهد رساند. از دیگر تأثیرات این روش می‌توان به برطرف کردن لک‌های به وجود آمده بر اثر بالا رفتن سن، و یا لک‌ها و ترک‌های ناشی از بارداری اشاره نمود. شاید بعضی افراد از داشتن لک به روی پوست خود راضی نبوده و بخواهند از شر این لک‌ها خود را خلاص کنند. جالب است بدانید لایه‌برداری و پاکسازی پوست و همچنین از بین بردن لک‌های پوستی و جای جوش، با استفاده از پودر کریستالی از جنس اکسید آلومینیوم و به طور همزمان مکش توسط دستگاه صورت می‌پذیرد. حال آن که از بین بردن کومُدون‌ها(جوش‌های زیرپوستی سرسیاه و سرسفید)، بهبود جزئی چروک‌های پوست صورت، رفع منافذ باز پوست و نیز لیفت پوست و رفع غبغب، از طریق روش مکش دستگاه میکرودرم(اندرمولوژی) صورت می‌پذیرد.
لازم است بدانید، استفاده از این دستگاه فواید دیگری نیز دارد، اما معمولاً افراد به دنبال رفع موارد یاد شده در بالا می‌باشند. چرا که موارد گفته شده، جزء اصلی‌ترین عیوب پوستی محسوب می‌شوند و رفع آن‌ها خالی از لطف نبوده و می‌تواند در زیبایی ظاهری پوست شما تأثیر بسزایی داشته باشد. برای مثال، همواره بانوان پس از زایمان، از وضعیت ترک‌های پوستی ایجاد شده به روی بدن خود، به خصوص ترک‌های به وجود آمده به روی شکم، ناراضی بوده و درصدد برطرف کردن آن‌ها برمی‌آیند. روش میکرودرم ابریژن گامی مؤثر در برطرف‌سازی این ضایعات پوستی برداشته و می‌تواند تا حد قابل قبولی آن‌ها را کمرنگ کرده و یا حتی در بعضی موارد از بین ببرد و شما را از شر آن‌ها خلاص نماید.این روش درباره‌ی تمام موارد یاد شده در بالا، از میزان اثرگذاری متناسبی برخوردار می‌باشد.

 

    دستگاه میکرودرم دستگاه میکرودرم ابریژن میکرودرم ابریژن کاربرد میکرودرم