برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

هیدرودرم ابریژن چیست؟ موارد کاربرد آن چه می_باشد؟

در طول زمان متد‌های بسیاری برای درمان انواع بیماری‌ها کشف شده و مورد استفاده قرار گرفته است. این متدها همواره در حال تغییر و پیشرفت بوده، و با روند پیشروی تکنولوژی در عصر امروز، روز به روز گسترش یافته و کارآمدتر شده‌اند. در ادامه ما به معرفی یک روش درمانی و زیبایی پوست برای اطلاع شما عزیزان می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

هیدرودرم ابریژن چیست؟ موارد کاربرد آن چه می_باشد؟

هیدرودرم ابریژن 

 
امروزه شادابی، طراوت و سلامت پوست، یکی از دغدغه‌های انسان، چه در میان آقایان و چه در میان  بانوان می‌باشد. زیبایی ظاهری تبدیل به یکی از مهم‌ترین مسائل روز دنیا شده است. اغلب، افراد در تلاش هستند که ظاهر خود را همواره در حالتی به روز و موجه نگه دارند. چرا که معمولاً ظاهر آدم‌ها یکی از مهم‌ترین معیارها در ایجاد روابط، روابط عاطفی و همچنین روابط کاری و اجتماعی، می‌باشد. به همین دلیل است که، متخصصان و پزشکان زیبایی، بی وقفه در تلاش برای دستیابی به انواع روش‌های درمانی و زیبایی هستند. در طول زمان متد‌های بسیاری برای درمان انواع بیماری‌ها کشف شده و مورد استفاده قرار گرفته است. این متدها همواره در حال تغییر و پیشرفت بوده، و با روند پیشروی تکنولوژی در عصر امروز، روز به روز گسترش یافته و کارآمدتر شده‌اند. در ادامه ما به معرفی یک روش درمانی و زیبایی پوست برای اطلاع شما عزیزان می‌پردازیم. با ما همراه باشید.
روش‌های بسیاری برای درمان پوست و دستیابی به پوستی سالم، با طراوت و شاداب وجود دارد. روش‌هایی مانند: میکرونیدلینگ، میکرودرم، هیدرودرم و ... . هر یک از این روش‌ها کارایی و اثرگذاری مختص به خود را دارند. برای مثال، روش میکرونیدلینگ از طریق مکانیزم عملکرد خود که تحریک پوست جهت کلاژن‌سازی است، به عنوان روشی مؤثر در ترمیم پوست شناخته شده است. روش‌های دیگر نیز دارای روش انجام کارِ خاص خود می‌باشند. اما، ما قصد داریم تا نحوه‌ی عملکرد روش هیدرودرم ابریژن و موارد استفاده از آن را برای شما شرح دهیم.
تعداد بیشماری از افراد در سراسر دنیا از خشکی پوست خود رنج می‌برند. قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، استرس‌های روزانه‌ی ناشی از مسائل و مشکلات روزمره‌ی زندگی، وجود آلودگی‌های بسیار در هوا و اثرگذارترین مسأله، یعنی استفاده‌ی بیش از اندازه از مواد و لوازم آرایشی نامرغوب در میان بانوان، از جمله موارد بسیار تأثیرگذار بر سلامت و طراوت پوست می‌باشد.خشکی و کم آبی پوست یکی از عارضه‌های پوستی است که شواهد ابتلا به آن به خوبی قابل مشاهده می‌باشد. جالب است بدانید که، بروز این عارضه تنها در افراد با پوست‌های خشک صورت نمی‌گیرد، بلکه در تمامی انواع پوست ممکن است اتفاق بیافتد. عدم رعایت بهداشت و مراقبت نامناسب و غلط از پوست، موجب بروز خشکی در انواع پوست می‌گردد. روش هیدرودرم ابریژن یکی از مؤثرترین و در دسترس‌ترین انواعِ روش‌های درمانی و زیبایی پوست می‌باشد. در حقیقت این روش به روش آبرسان پوست معروف است. درمان خشکی و البته چین و چروک‌های موجود به روی پوست از طریق این روش، به دلیل خاصیت آبرسانی آن، از جمله مواردی می‌باشد که می‌توان به آن امیدوار بود. مکانیزم عملکرد این دستگاه به این صورت است که، با رساندن رطوبت از طریق ژل آبرسان به سلول‌های لایه‌ی سطحی پوست، یعنی سلول‌های لایه‌ی شاخی آن، سلول‌های خشک شده تغذیه شده، و به این طریق پوست شاداب شده و چین و چروک به حداقل خواهد رسید. اما مواردی که می‌توان از روش هیدرودرم ابریژن آن‌ها را بهبود بخشید، در زیر ذکر خواهد شد.
 

کاربرد های هیدرودرم ابریژن

 
1. پیری پوست: این روش از طریق آبرسانی به سلول‌های خشک پوست، روند چروک شدن و پیری زودرس پوست را کند خواهد کرد.
2. چین و چروک: هر چه تعداد سلول‌های سالم و جوان در پوست و به خصوص در لایه‌ی سطحی آن بیشتر باشد، پوست از چین و چروک کمتر و سلامت بیشتر برخوردار خواهد بود.
3. سلولیت: ناهمواری‌هایی که در سطح پوست قابل مشاهده است. این ناهمواری‌ها یا همان ترک‌هایی که بر اثر چاقی و لاغری، برای مثال بعد از زایمان، بر روی پوست ایجاد می‌گردد، در واقع بافت ناسالمی از پوست است که هیچ‌گونه عوارض و بیماریِ خاصی را سبب نمی‌شود، اما می‌تواندظاهر پوست را از زیبایی و سلامت آن، خارج نماید. به همین خاطر از این روش می‌توان برای دستیابی به بافت‌های سالم پوستی استفاده نمود. 
4. بستن منافذ باز پوست: ممکن است منافذ پوست شما بیش از حد طبیعی آن باز بوده و موجب جذب هر چه بیشتر اشعه‌های مضر خورشید گردد. این روش تا حد امکان منافذ باز پوست شما را به حد طبیعی خود می‌رساند.
5. آفتاب سوختگی: ممکن است شما به دلایلی، برای مثال: آفتاب گرفتن جهت تغییر رنگ پوست خود یا استفاده از دستگاه‌های برنزه کننده یا همان سولاریوم که امروزه بسیار در میان افراد رایج شده است، بیش از حد در معرض نور خورشید و یا به عبارتی اشعه‌ی فرابنفش آن و نیز موجود در دستگاه سولاریوم قرار بگیرید، و سلول‌های محافظ رنگ‌دانه‌ای پوست یا ملانین‌ها، ظرفیت تحمل ورود آن حجم از اشعه رو نداشته و پوست شما دچار آفتاب سوختگی گردد. شما می‌توانید از متد هیدرودرم برای درمان پوست خود استفاده نمایید.
6. جراحت و جوش‌های دوران بلوغ: جای باقی مانده از جراحت و جوش‌های به وجود آمده به دلیل شروع دوران بلوغ(آکنه)، از دیگر موارد قابل درمان به وسیله‌ی این دستگاه می‌باشد.
    هیدرودرم هیدرودرم چیست؟ هیدرودرم ابریژن فواید هیدرودرم هیدرودرم پوست