برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

توصیه‌های ضروری قبل از انجام میکرودرم ابریژن

هنگامی که به دنبالِ یک روش درمانی و یا زیبایی برای بهبود وضعیت ظاهری خود می‌باشید، بایستی بدانید که تنها انجام آن روش کافی نبوده و شما نیاز دارید تا یک دوره‌ی نقاهت را گذارنده و توصیه‌های مراقبتی پزشک و یا معالج را انجام دهید، تا به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید. در صورت عدم رعایت اصول توصیه شده، ممکن است آنطور که انتظار دارید نتیجه نگیرید

توصیه‌های ضروری قبل از انجام میکرودرم ابریژن

توصیه‌های ضروری جهت انجام میکرودرم ابریژن

 

مواردی که باید قبل از انجام دادن میکرودرم به آن ها توجه کنیم 


هنگامی که به دنبالِ یک روش درمانی و یا زیبایی برای بهبود وضعیت ظاهری خود می‌باشید، بایستی بدانید که تنها انجام آن روش کافی نبوده و شما نیاز دارید تا یک دوره‌ی نقاهت را گذارنده و توصیه‌های مراقبتی پزشک و یا معالج را انجام دهید، تا به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید. در صورت عدم رعایت اصول توصیه شده، ممکن است آنطور که انتظار دارید نتیجه نگرفته، و موجب دلسردی شما از روش درمانی انجام شده گردد. بنابراین، توجه داشته باشید که رعایت بهداشت و فعالیت‌های کمکی مانند: استفاده از پمادهای درمانی، بسیار مهم‌تر از روش درمانی انتخابی شما می‌باشد.
در ادامه، به بعضی از نکاتی که بهتر است قبل و بعد از انجام میکرودرم ابریژن انجام شود، خواهیم پرداخت.
فاصله‌ی مناسب جلسات درمان: فاصله‌ی مناسب برای انجام جلسات درمانی روش میکرودرم، بر اساس ضایعه‌ی موجود به روی پوست، و همچنین تشخیص صورت گرفته توسط پزشک و یا فرد معالجه کننده مشخص می‌گردد. اغلب اوقات، فاصله‌ی زمانی انجام هر جلسه‌ی درمان بین 1 تا 4 هفته می‌باشد. به این معنا که بر اساس میزان آسیب و ضایعه‌ی پوستی و مدت زمان هر جلسه‌ی درمان، تاریخ نوبت بعدی شما تعیین خواهد شد.
تعداد جلسات پیشنهادی: همانطور که می‌دانید هر نوع بیماری،چه از لحاظ مدت زمان دوره‌ی درمان و چه از نظر لوازم پزشکی و مورد نیاز جهت رفع بیماری دوره‌ی درمانی خاص خود را دارد.برای مثال در روش میکرودرم اگر شما قصد جوانسازی پوست خود را دارید، معمولاً تعداد جلسات پیشنهادی بین 4 تا 6 جلسه می‌تواند باشد. یا برای مثال، اگر می‌خواهید از این طریق لک‌های موجود به روی پوستتان را با توجه به میزان تیرگی و روشنی آن‌ها، و یا آن قسمت از پوست که درگیر آن شده است، رفع نموده و به روشن سازیِ پوست خود کمک نمایید، احتمالاً تعداد جلساتی که به شما پیشنهاد گردد، بین 10 تا 12 جلسه باشد. 
داروهای پوست: اگر قصد انجام روش میکرودرم ابریژن را دارید، استفاده از داروهای پوست، به خصوص داروهای لایه‌بردار و ضد لک، از آن دست مواردی است که باید در نحوه‌ی مصرف آن دقت نمایید. حتماً توجه داشته باشید که از داروهای گفته شده، یعنی کرم‌های ضد لک و لایه‌بردار از دو روز قبل از انجام میکرودرم استفاده ننمایید و پس از انجام آن نیز به مدت 72 ساعت از استفاده‌ی آن‌ها خودداری نمایید.
آب: سعی نمایید به مدت 24 ساعت از آب داغ به هیچ عنوان استفاده ننمایید. چرا که ممکن است به دلیل حساسیت پوست پس از انجام میکرودرم، دچار مشکل شوید.
کرم ضد آفتاب: کرم‌های ضد آفتاب می‌توانند بسیار مثمر ثمر باشند. استفاده از این کرم‌ها بایستی با دقت و حساسیت بیشتری صورت پذیرد و همچنین فواصل زمانی استفاده از این کرم هر 3 ساعت یک بار می‌باشد.البته توجه داشته باشید که بهتر است از ضد آفتاب‌هایی استفاده نمایید که پزشک و یا معالج شما، آن را معرفی نموده است.
آرایش و پیرایش: اگر شما می‌خواهید اقدامات آرایش و پیرایشی انجام دهید، بهتر است حتی‌المقدور تا چند روز پس از انجام میکرودرم، این کار را انجام ندهید. اقداماتی مانند اصلاح صورت و بدن به وسیله‌ی نخ و یا موم اپلاسیون، دکلوره و ... در بانوان، و همچنین اصلاح در آقایان از جمله مواردی است که باید به آن‌ها توجه نمایید. بانوان بهتر است که حداقل 3 الی 4 روز از انجام این اقدامات خودداری نمایند. اما، در رابطه با آقایان، ابتدا بایستی بدانید که، آن‌ها حتماً بایستی بین 3 الی 4 ساعت قبل از انجام میکرودرم اصلاح نمایند. همچنین اگر از روش میکرودرم استفاده نمودند، می‌توانند 12 ساعت بعد از انجام آن در صورت لزوم اصلاح نموده و هیچ‌گونه ممنوعیتی برای این موضوع وجود ندارد.

 

    میکرودرم میکرودرم ابریژن نکات میکرودرم توصیه های میکرودرم خطرات میکرودرم