برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

درمان پوست با روش نوین پلکسر(پلاسماجت)

امروزه با توجه به علاقه‌ی روزافزون انسان‌ها به مد و زیبایی ظاهری، یکی از مسائل حائز اهمیت در بین آن‌ها، بهداشت، سلامت و طراوت پوست می‌باشد. چرا که افراد اعتقاد دارند که با داشتن پوستی سالم و شاداب، می‌توانند از ظاهری زیبا و متناسب برخوردار باشند. اهمیت این موضوع در میان بانوان به دلیل طبع زیبایی طلب آن‌ها بیشتر می‌باشد.

درمان پوست با روش نوین پلکسر(پلاسماجت)

پلکسر 


امروزه با توجه به علاقه‌ی روزافزون انسان‌ها به مد و زیبایی ظاهری، یکی از مسائل حائز اهمیت در بین آن‌ها، بهداشت، سلامت و طراوت پوست می‌باشد. چرا که افراد اعتقاد دارند که با داشتن پوستی سالم و شاداب، می‌توانند از ظاهری زیبا و متناسب برخوردار باشند. اهمیت این موضوع در میان بانوان به دلیل طبع زیبایی طلب آن‌ها بیشتر می‌باشد، اما در بعضی موارد در میان آقایان نیز توجه به این موضوع دیده شده است. این امر موجب شده است که افراد به دنبال روش‌های درمانی و زیبایی برای رسیدن به آن حد از ظاهر ایده‌آل خود، راه‌‌حل‌های بسیاری را امتحان نمایند. تا به امروز، روش‌های پاکسازی، ترمیم و ماساژ پوست و از این دست موارد، از استقبال خوبی برخوردار بوده‌اند. هر چه تکنولوژی از گذشته تا کنون در این زمینه پیشرفت داشته و راه‌حل‌های بهتری به افراد معرفی نموده، میزان تقاضا برای انجام روش‌های درمانی با افزایش بیشتری روبرو بوده است. از جمله روش‌های درمانی و زیبایی پوست می‌توان به مواردی مانند: جراحی، لیزر، میکرودرم، میکرونیدلینگ، پلاسماجت(پلکسر) و ... اشاره نمود. هر یک از این روش‌ها دارای فواید و معایب مختص خودشان می‌باشند. اما روشی که ما در ادامه راجع به آن توضیح خواهیم داد، روش درمانی پلکسر(پلاسماجت) می‌باشد.


پلکسر(پلاسماجت) چیست؟


این روش یکی از روش‌های درمانی پوست می‌باشد، که نسبت به راه‌های درمانی دیگر علی‌الخصوص جراحی‌های زیبایی، از مزایای خاص خود برخوردار است. این مزایا موجب شده است که این روش به یک روش محبوب درمانی در میان افراد تبدیل گردد.از این روش برای برداشتن خال، زگیل، میخچه،کک و مک و ... استفاده می‌شود، و تنها محل مورد نظر را با تولید گاز پلاسما تصعید نمودهو هیچ‌گونه آسیبی به بافت‌های اطراف محل نمی‌رساند.برای انجام این روش نیاز به هیچ‌گونهبرشی به روی پوست نبوده و همچنین پس از انجام آن به هیچ عنوان در محل مورد نظر از بخیه استفاده نمی‌شود.این روش مانند بعضی دیگر از روش‌ها، برای مثال جراحی زیبایی، نیاز به مواد بی حسی تزریقی نداشته و تنها از طریق پمادهای بی حسی می‌توان فرد متقاضی را برای شروع کار آماده نمود. بنابراین سرعت عملکرد این روش نسبت به جراحی و بعضی روش‌های دیگر بالاتر بوده، و به دلیل عدم نیاز به دوره‌ی نقاهت، بیمار می‌تواند پس از انجام جلسه‌ی درمان، به کارهای روزمره‌ی خود رسیدگی نماید.

 

    پلکسر پلاسماجت بیوتی پن پلکسر چیست؟ پلاسماتراپی