برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

اثرات قابل مشاهده روش میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ به عنوان یک روش جوانسازی و ترمیم پوست، اثرات و فواید خود را دارد. از بین رفتن چین و چروک‌های پوستی، اسکارهای ناشی از زخم و سوختگی، ... از جمله مواردی است که می‌توان از طریق این روش به آن‌دست یافت. اما، پس از انجام این روش درمانی و زیبایی، قطعاً تا زمان بهبود کامل پوست، شما شاهد عوارضی به روی پوست خود خواهید بود.

اثرات قابل مشاهده روش میکرونیدلینگ چیست؟

اثرات قابل مشاهده روش میکرونیدلینگ


میکرونیدلینگ به عنوان یک روش جوانسازی و ترمیم پوست، اثرات و فواید خود را دارد. از بین رفتن چین و چروک‌های پوستی، اسکارهای ناشی از زخم و سوختگی، ... از جمله مواردی است که می‌توان از طریق این روش به آن‌دست یافت. اما، پس از انجام این روش درمانی و زیبایی، قطعاً تا زمان بهبود کامل پوست، شما شاهد عوارضی به روی پوست خود خواهید بود. تورم و قرمزی پوست از عوامل بارز این روش می‌باشد، که به دلیل حرکت سوزن‌های این دستگاه به روی پوست به وجود می آید. همچنین، ممکن است پس از انجام روش میکرونیدلینگ، کمی در محل درمان احساس خشکی و خارش ناشی از حساس شدن پوست را احساس نمایید، چرا که مسلماً در محل انجام میکرونیدلینگ زخم‌هایی ایجاد می گردد تا به تحریک پوست جهت ترمیم خود کمک نماید. البته جای هیچ نگرانی نیست، به این خاطر که با گذشت چندین ساعت، این حساسیت کم‌تر شده و پس از 24 ساعت بهبودی کامل را به دست خواهید آورد. شما می‌توانید پس از چند روز نتایج عملکرد و اثرگذاری انجام روش میکرونیدلینگ به روی پوست خود را به خوبی مشاهده نمایید. اما درباره‌ی این روش سوالاتی پیش می‌آید، که مهم‌ترین آن‌ها این است که آیا احتمال انتقال بیماری خونی و یا ویروسی از طریق میکرونیدلینگوجود دارد؟
پاسخ به این سؤال منفی می‌باشد؛ چرا که برای انجام میکرونیدلینگ، هرجلسه یک تیپ جدید و استریل مورد استفاده قرار می‌گیرد و پس از اتمام کار آن را دور می‌اندازند. بنابراین احتمال انتقال هرگونه بیماری از طریق روش میکرونیدلینگ صفر می‌باشد. البته بهتر است از تمیزی و استریل بودن محیط انجام میکرونیدلینگ اطمینان حاصل نمایید.

 

    میکرونیدلینگ میکرونیدلینگ پوست آموزش میکرونیدلینگ