برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

موارد منع و پیشگیری برای استفاده از میکرونیدلینگ

موارد منع استفاده از هر وسیله و روشی بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که بعضی افراد ممکن است به بیماری‌هایی مبتلا باشند که استفاده از روش‌های درمانی همانند میکرونیدلینگ برای آن‌ها نه تنها مفید نبوده، بلکه به آن‌ها صدماتی نیز وارد می‌نماید و خطر ساز می شوند

موارد منع و پیشگیری برای استفاده از میکرونیدلینگ
آیا موارد منعی برای استفاده از روش میکرونیدلینگ وجود دارد؟
بعضی افراد ممکن است به بیماری‌هایی مبتلا باشند که استفاده از روش‌های درمانی همانند میکرونیدلینگ برای آن‌ها نه تنها مفید نبوده، بلکه به آن‌ها صدماتی نیز وارد می‌نمایدو خطر ساز می شوند . بیماری‌هایی مانند هموفیلی، انعقاد(لخته شدن)خون، و همچنین بیماری‌هایی که برای درمان و جلوگیری از پیشروی آن‌ها آسپرین تجویز شده باشد، از این دست موارد می‌باشند. اما مسائل دیگری نیز وجود دارد که از آن‌ها می‌توان به سابقه‌ی اگزما، اسکار، کلوئید، عفونت، دیابت، و همچنین بیماری‌های پوستی، زگیل و ... اشاره نمود. دلایل منع استفاده از این روش در بیماری‌های یاد شده در زیر ذکر شده است:
1. هموفیلی: بیماری است که افراد مبتلا به آن در هر نقطه از بدنشان اگر دچار زخم و آسیب گردند، و از محل آسیب خون جاری شود، خونریزی در آن محل متوقف نخواهد شد. به همین خاطر روش میکرونیدلینگ راه حل مناسبی برای درمان پوست آن‌ها نخواهد بود، چرا که در محل انجام میکرونیدلینگ منافذ پوست باز شده و زخم‌هایی ایجاد می‌گردد، که احتمال کمی خونریزی از آن‌ها وجود خواهد داشت.
2. انعقاد خون: در این نوع بیماری به منظور جلوگیری از لخته شدن خون در رگ‌ها و قلب، داروهایی همانند وارفارین تجویز می‌گردد، به همین خاطر خون بدن کمی رقیق بوده و ممکن است از محل انجام میکرونیدلینگ، خونریزی صورت گیرد. همچنین در بعضی موارد فرد دچار کبودی نیز می‌گردد. 
3. آسپرین: قبل از انجام روش درمانی میکرونیدلینگ، بهتر است افرادی که از داروی آسپرین استفاده می‌نمایند، از مصرف آن پرهیز نمایند. آسپرین به دلیل خاصیت رقیق‌کنندگی و ضد انعقادی که دارد، می‌تواند پس از انجام درماپن فرد را دچار خونریزی در محل درمان نماید.
4. عفونت: اگر در محل مورد نظر عفونتی مشاهده شد، از انجام میکرونیدلینگ خودداری نمایید. چرا که این کار باعث تحریک بدن شده و ممکن است عفونت را تشدید نموده و عوارض بدی را در پی داشته باشد.
    میکرونیدلینگ مراقبت های میکرونیدلینگ موارد منع میکرونیدلینگ مراقبت و زیبایی پوست خطرات میکرونیدلینگ