برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

مراحل و نحوه‌ی عملکرد روش میکرودرم

مراحل و نحوه میکرودرم ابریژن بر روی پوست صورت چگونگی عملکرد آن که باعث تاثیرات زیادی بر روی پوست همچون لایه برداری ، جوانسازی پوست و ... می شود

مراحل و نحوه‌ی عملکرد روش میکرودرم

مراحل و نحوه‌ی عملکرد روش میکرودرم چیست؟

پاکسازی

در مرحله‌ی اول بایستی از تمیز بودن پوست خود مطمئن باشید. پوست باید عاری از هر گونه آلودگی، آرایش و چربی باشد.
2.تشخیص پزشک(معالج): بایستی میزان آسیب و ضایعه‌های پوستی را پزشک و یا فردی که میکرودرم را برای شما انجام می‌دهد، تخمین زده، سپس برای شروع کار اقدام نمایند.


میکرودرم ابریژن 

پس از تشخیص نوع پوست و بیماری توسط پزشک، و همچنین مدت زمانی که برای درمان پوست لازم است، برای شروع کار نوعی پودر کریستالی بسیار ظریف، که از جنس اکسید آلومینیوم می‌باشد، به روی پوست قرار گرفته، و به کمک حرکت هندپیس متصل به دستگاه میکرودرم، با یک فشار یکسان، تراش‌های سطحی در لایه‌ی شاخی(بالاترین قسمت) پوست، در جهت‌ها و قسمت‌های مختلف ایجاد می‌کند. پس از ایجاد این خطوط سطحی، به کمک دستگاه، مکشی با هدف جمع و پاک نمودن پودر کریستالی به روی پوست انجام می‌گیرد. معمولاً مدت زمان پیشنهاد شده جهت انجام میکرودرم، برای پوست صورت بین 20 تا 30 دقیقه و برای گردن 20 دقیقه می‌باشد. توجه داشته باشید که پس از انجام میکرودرم، بهتر است پوست را پاک نموده و با آب ولرم بشویید، و پس از خشک نمودن پوست از کرم‌ها و یا پمادهایی که پوست را جمع(خشک) نموده، مانند کالامین، و پوست را جهت ترمیم و بازسازی آماده می‌سازد، استفاده نمایید. این کار باعث بهتر شدن جریان خون در زیر پوست می‌گردد و با فعال‌سازی سلول‌های فیبروبلاست(سلولی است که در بافت هم بند تراکم بالاتری نسبت به سایر سلول‌ها دارد. بافت هم بند نیز، همان بافتی است که وظیفه‌ی آن محفاظت و پشتیبانی از بافت‌های دیگر می‌باشد)، ترمیم محل آسیب دیده آغاز شده، و پس از مدتی پوستی جوان و شاداب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

    میکرودرم میکرودرم ابریژن آموزش میکرودرم ابریژن مراحل میکرودرم