برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

فواید و مزیت روش میکرونیدلینگ در مراقبت و زیبایی پوست

میکرونیدلینگ یکی دیگر از روش های زیبایی پوست است که برای از بین بردن چین و چروک ، جای اسکار ، جوانسازی پوست و ... استفاده می شود

فواید و مزیت روش میکرونیدلینگ در مراقبت و زیبایی پوست

روش میکرونیدلینگ

 

فواید انجام روش میکرونیدلینگ با دستگاه درماپن چیست؟

 

با پیشرفت تکنولوژی و ورود ابزار جدید به دنیای علم پزشکی و سایر صنایع، انجام اکثر فعالیت‌ها به راحتی صورت می‌پذیرد. ابزارِ درمانی و زیبایی که در سال‌های اخیر وارد بازار شده‌اند، به ما این امکان را می‌دهند تا برای رفع مشکلات و بیماری‌های خود از آن‌ها بهره ببریم. امروزه، افراد به خصوص بانوان، اهمیت بسیاری برای زیبایی خود قائل می‌شوند. به همین خاطر استفاده از روش‌های درمانی و زیبایی از طرفداران بسیاری برخوردار می‌باشد. روش درماپن، همانطور که قبلاً به آن اشاره نمودیم، یکی از روش‌های مؤثر در دستیابی به سلامت و زیبایی پوست می‌باشد. به کمک این روش شما می‌توانید پوست خود را از سلول‌های مرده و آسیب دیده پاکسازی نمود و همچنین یک لایه‌برداری مؤثر انجام دهید. این روش دارای فواید مشهودی است، که در ادامه بعضی از آن‌ها را برای شما ذکر خواهیم کرد:

ویژگی های روش میکرونیدلینگ 

1. منافذ پوست: اولین و مهم‌ترین تأثیری که روش درماپن دارد، ایجاد و افزایش منافذ پوستی می‌باشد. بسته شدن منافذ پوست، باعث عدم دسترسی پوست به اکسیژن می‌شود. به همین خاطر بسیاری از بیماری‌های پوستی ایجاد می‌گردند. با افزایش منافذ پوستی، این امکان به پوست داده می‌شود که با تحریک سلول‌های خود، به افزایش میزان کلاژن‌سازی کمک نماید، و پوستی نرم و لطیف را منجر شود.

2. رطوبت پوست: با انجام روش درماپن، رطوبت پوست افزایش خواهد یافت. چراکه شما با انجام آن و ایجاد منافذ پوستی، می‌توانید به طور همزمان از کرم‌های مرطوب کننده و همچنین ماسک‌های آبرسان استفاده نمایید. با استفاده از این روش و مواد درمانی مناسب، شما به پوستی با طراوت و شاداب دست خواهید یافت.

3. پوست حساس و نازک: برای افراد با پوست‌های حساس و نازک، این روش بهترین راه حل می‌باشد. چرا که پوست حساس این افراد با قرار گرفتن در معرض بسیاری از مواد آرایشی و حتی گاهی لمس بیش از حد پوست دچار لک، جوش و از این قبیل موارد خواهد شد. همچنین، اگر فردی دچار چین و چروک در اطراف و زیر چشم خود باشد، درماپن به دلیل حالت تهاجمی و خطر بسیار کمی که دارد، یک روش مناسب برای درمان پوست این افراد خواهد بود.

4. مدت دوره‌ی درمان: همان‌گونه که در مورد قبلی ذکر شد، این روش از حالت تهاجمی بسیار کمی برخوردار است. به همین خاطر مدت زمان درمان جای زخم و یا قرمزی و تورم پوست پس از انجام آن، بسیار کوتاه خواهد بود.  

5. رنگ پوست: پوست به دلایل بسیاری تغییر رنگ می‌دهد. برای مثال عوامل روانی مانند: ترس، افسردگی، نفرت، ... و یا عوامل ژنتیکی و فیزیکی همچون: بیماری‌های ژنتیکی و ارثی پوست، زیاده‌روی در نزدیکی با همسر، استفاده‌ی بیش از حد از لوازم آرایشی، ... از این دست موارد می‌باشند. روش‌های بسیاری هم برای از بین بردن این تضاد رنگی پوست وجود دارد، اما جالب است بدانید که این روش‌ها خود نیز می‌توانند از عوامل تأثیرگذار بر رنگ پوست باشند. ممکن است رنگ پوست بر اثر استفاده از بعضی روش‌ها دچار تیرگی و یا زردی گردد. اما در روش درمانی درماپن احتمال بروز چنین مسائلی، به دلیل نحوه‌ی عملکرد آن، بسیار پایین می‌باشد.

6. هزینه‌ی درمان: روش‌های درمانی بسیاری وجود دارد که می‌توان از آن‌ها برای درمان و مراقبت و زیبایی پوست استفاده نمود. اما گاهی این روش‌ها شما را متحمل هزینه‌های سنگینی می‌سازد. روش درماپن علاوه بر این که به پوست شما سلامت و زیبایی را بازمی‌گرداند و همچنین خطر و عوارض کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد، یک روش درمانی مقرون به صرفه نسبت به دیگر روش‌های درمانی پوست می‌باشد.

7. افزایش تأثیرگذاری: به دلیل عوارض کم، طول درمان کوتاه و همچنین هزینه‌ی پایین آن نسبت به سایر روش‌های درمانی، می‌توان آن را چندین بار تکرار نموده و تأثیرگذاری آن را چندین برابر نمایید.

    میکرونیدلینگ میکرونیدلینگ چیست کاربرد میکرونیدلینگ فواید میکرونیدلینگ درماپن دستگاه درماپن