کاربرد دستگاه هیالورون پن چیست | قسمت دوم

هیالورون پن دستگاه نسبتاً ساده‌ای است که از طریق وارد کردن فشار کافی بر آن می‌توان مخلوط اسید هیالورون را درون پوست انسان تزریق نمود. با این حال، آیا می‌توان گفت این روش یک راه‌حل معجزه‌آسا است که لب‌های بی حالت و نه چندان زیبا را به لب‌هایی زیبا تبدیل نموده و چین و چروک‌های موجود بر روی پوست را از بین خواهد برد؟

کاربرد دستگاه هیالورون پن چیست | قسمت دوم

دستگاه هیالورون پن چیست ؟


با توجه به این امر که روش هیالورون پن روشی نوین است، در صورتی که قصد دارید در این زمینه شروع به فعالیت نمایید با ما همراه باشید تا شما را از بهترین انتخاب‌هایی که می‌توانید داشته باشید، آگاه سازیم.

خطرات دستگاه هیالورون پن

همانند تمامی روش‌های زیبایی، ممکن است هنگامی که مشغول به کار بر روی صورت مشتری هستید مشکلاتی ایجاد شود. هرچند، این روش نسبت به سایر روش‌های تزریق جهت پر کردن چین و چروک‌ها و یا برجسته‌سازی لب‌ها و بهبود سایر موارد موجود، خطرات کم‌تری را سبب خواهد شد. گام اول جهت حصول اطمینان از ایمنی و سلامت انجام کار مخلوط پرکننده‌ای است که آن را مورد استفاده قرار می‌دهید. بایستی توجه داشته باشید که مادۀ مصرفی شما از بالاترین کیفیت برخوردار بوده، غیرسمی باشد و در عین حال نیز با توجه به مواد تشکیل‌دهندۀ آن سبب بروز سرطان نگردد. یک مادۀ مناسب تهیه نمایید و سپس کار خود را آغاز نمایید. لطفاً همیشه از کیفیت و مواد تشکیل‌دهندۀ محصولی که در بازارهای کشور شما عرضه می‌گردد، اطمینان حاصل نمایید. گام بعدی استفاده از قلم هیالورون بوده که وقتی نوبت به استفاده از آن می‌رسد، درد شگفت‌آوری را ایجاد خواهد کرد. با این حال، به دلیل این که میزان آسیب این روش نسبت به سایر روش‌های تزریق کم‌تر می‌باشد، بسیاری از افرادی که خواستار استفاده از دستگاه هیالورون پن بوده‌اند و در عین حال از وارد شدن مادۀ هیالورونیک اسید به زیر پوستشان واهمه داشته‌اند، پس از به کارگیری این روش از نتیجۀ آن بسیار شگفت‌زده شده‌اند. همچنین، امروزه یکی دیگر از مواردی که معمولاً افراد پیش از انجام روش‌های زیبایی ممکن است نگران آن باشند احتمال بروز Necrosis (به مجموعه‌ای از بافت و سلول‌های مرده در یک نقطه از بدن گفته می‌شود. یک عامل بیرونی همچون التهاب، سم باکتریایی و یا حتی یک تروما می‌تواند سبب بروز بافت‌مردگی بر روی پوست فرد گردد) پس از به کارگیری روش‌هایی همچون قلم هیالورون پایین میباشد. هرچند که در صورت برخورداری فرد متخصص از آگاهی کافی نسبت به شرایط مثبت برای انجام کار، احتمال بروز چنین مواردی پایین خواهد بود. برای مثال، در شرایطی که بر روی لب‌های مشتری تبخال وجود دارد و یا این که او از حساسیت بالایی نسبت به بعضی مواد برخوردار است، توصیه می‌شود از انجام کار بر روی صورت وی جداً خودداری نمایید. از جمله عوارضی که این روش مانند تمام شیوه‌های تزریق ممکن است سبب شود می‌توان به: کبودی، تورم، انسداد، آسیب پوستی و موارد این چنینی اشاره نمود.

با دستگاه هیالورون پن چه موادی تزریق می شود ؟

بدیهی است در درجۀ اول باید با در نظر گرفتن موارد قانونی کار را شروع کرد. اگر تا پیش از این هیچ کاری در زمینۀ علم پزشکی انجام نداده‌اید، حتماً با محدودیت‌هایی در رابطه با این که چه موادی جهت استفاده مجاز است روبرو خواهید شد. البته، قانون استفاده از هر نوع ماده‌ای در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود. با این وجود، تنوع محصولات موجود در بازار به حدی است که سطح گسترده‌ای از انتخاب در اختیار شما قرار خواهد داد. مادۀ پرکننده مهم‌ترین عامل جهت انجام کار بوده و در صورتی که مورد تأیید و نیز از کیفیت مناسب برخوردار نباشد، احتمال بروز خطر برای مشتری را افزایش خواهد داد. عمدتاً گمان می‌رود که غلظت مادۀ هیالورونیک اسید پایین باشد؛ البته بعضی افراد معتقدند پایۀ اصلی این ماده را حیوانات تشکیل می‌دهند. به این معنا که می‌توان بعضی مواد لازم را از بدن حیوانات استخراج نمود. اما، با توجه به این که تولید این ماده از بدن حیوانات کمی پیچیده است، با این حال بعضی تولیدکنندگان به دلیل اهداف بازاریابی بر روی این موضوع تأکید می‌نمایند. طبق آزمایشات صورت گرفته آن دسته از موادی که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند از وزن مولکولی کم‌تری برخوردار می‌باشند (که سبب می‌شود مادۀ مورد استفاده خیلی سریع از بین برود) و یا این که گاهی اوقات ممکن است ژل مورد استفاده به حدی حالت چسبندگی داشته باشد که تزریق آن به زیر پوست غیرممکن باشد. بنابراین، در یک کلام، ماده‌های مورد استفاده‌ای که بی کیفیت هستند یا نتیجۀ قابل قبولی را سبب نمی‌شوند و یا این که قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری‌ای که انتظار می‌رود لب‌ها پس از تزریق دارا باشند را نمی‌توان در آن‌ها مشاهده نمود. علاوه بر این‌ها، همیشه احتمال این امر که به دلیل عدم آگاهی نسبت به مواد مورد استفاده، ماده‌ای سمی و خطرناک را به زیر پوست مشتری تزریق نمایید، وجود خواهد داشت. بنابراین، توصیه می‌شود پیش از خریداری محصول مطالعۀ کافی داشته و دربارۀ عوارض مواد تشکیل‌دهندۀ آن تحقیق نمایید.

درآمد دستگاه هیالورون پن 

البته؛ افراد بسیاری هستند که تلاش می‌کنند به کمک دستگاه هیالورون پن درآمد خوبی کسب نمایند. با این حال، دستیابی به این هدف چندان کار راحتی نخواهد بود. انجام این روش کار چندان دشواری نیست و نتایج حاصل از آن، به خصوص زمانی که بر روی لب‌ها اجرا شود، می‌تواند سبب زیباتر شدن ظاهر افراد گردد. با این حال، نتایج عالی زمانی حاصل می‌شود که شما به عنوان متصدی انجام کار بدانید روش صحیح انجام کار به چه شکل می‌باشد. برای مثال، اگر شما اطلاعات کافی در رابطه با آناتومی صورت و نیز علم زیبایی‌شناسی جهت شکل دادن به لب‌ها نداشته باشید، به هیچ وجه امکان ندارد که نتیجۀ به دست آمده هم برای شما و هم برای مشتری رضایت‌بخش باشد. این امر که روش قلم هیالورون به دلیل جدید بودن می‌تواند یک کار درآمدزا باشد، کاملاً بدیهی است. بعضی از شما ممکن است تنها یک دستگاه را خریداری نموده و شروع به کار نمایید اما، توجه داشته باشید که کیفیت کار علاوه بر مایع مورد استفادۀ شما به نوع دستگاهی که تهیه نموده‌اید نیز وابستگی متقابل خواهد داشت. بنابراین، دستگاه، ماده و نیز مهارت شما است که برایتان درآمدزایی خواهد کرد. به قول معروف: "هر چه بکارید، همان را درو خواهید کرد"؛ به این معنا که با تهیۀ دستگاه مناسب، مادۀ دارای کیفیت بالا و گذراندن دوره‌های مهارتی، خواهید توانست خدمات بسیار خوبی را به مشتری خود ارائه داده و درآمد خوبی از این راه کسب نمایید. 

 

    هیالورون پن هیالورون پن چیست؟ دستگاه هیالورون پن کاربرد هیالورون پن کارکردن با هیالورون پن روش هیالورون پن موادی هیالورون پن