کاربرد دستگاه هیالورون پن چیست | قسمت اول

هیالورون پن دستگاه نسبتاً ساده‌ای است که از طریق وارد کردن فشار کافی بر آن می‌توان مخلوط اسید هیالورون را درون پوست انسان تزریق نمود. با این حال، آیا می‌توان گفت این روش یک راه‌حل معجزه‌آسا است که لب‌های بی حالت و نه چندان زیبا را به لب‌هایی زیبا تبدیل نموده و چین و چروک‌های موجود بر روی پوست را از بین خواهد برد؟

کاربرد دستگاه هیالورون پن چیست | قسمت اول

هیالورون پن چیست ؟

هیالورون پن، دستگاهی ساده و پرکاربرد بوده که در حال حاضر با رویکردی منحصر به فرد در بازار موجود می‌باشد. اگرچه این دستگاه سال‌ها است که در حال استفاده بوده اما، اکنون نیز در صنعت زیبایی بسیار مفید واقع شده است. لطفاً در نظر داشته باشید تمامی اطلاعاتی که در این مطلب موجود می‌باشد تنها جنبۀ اطلاع‌رسانی داشته و صاحب سایت در قبال نحوۀ عملکرد شما با آن دستگاه هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت. دلیل این امر به آن خاطر است که استفاده از دستگاه هیالورون پن همانند تمام روش‌های تزریق می‌تواند منجر به بروز عوارضی همچون: کبودی، تورم، انسداد، آسیب پوستی و موارد این چنینی گشته و هیچ‌گونه تضمینی جهت استفادۀ صحیح از آن توسط افراد وجود نخواهد داشت.
 

پیدایش دستگاه هیالورون پن

همانند بسیاری از روش‌های زیبایی دیگر ابتدا تعدادی آزمایش علمی در سال 2017 - 2016 بر روی دستگاه هیالورون پن انجام شد و پس از آن مشخص گشت که می‌توان مخلوط اسید هیالورون را به کمک وارد آوردن فشار بر قلم به صورت، گردن و یا لب‌ها تزریق نمود. پس از آن که نتیجۀ دلخواه از این آزمایشات حاصل گشت، این موفقیت به دست آمده در آلمان، سوئیس، اتریش و همچنین تا حدودی در روسیه نیز به کار گرفته شده است.

کاربرد هیالورون پن در زیبایی

هیالورون پن دستگاه نسبتاً ساده‌ای است که از طریق وارد کردن فشار کافی بر آن می‌توان مخلوط اسید هیالورون را درون پوست انسان تزریق نمود. با این حال، آیا می‌توان گفت این روش یک راه‌حل معجزه‌آسا است که لب‌های بی حالت و نه چندان زیبا را به لب‌هایی زیبا تبدیل نموده و چین و چروک‌های موجود بر روی پوست را از بین خواهد برد؟ خب، می‌توان به این موضوع اشاره نمود که هیالورون پن تنها وسیله‌ای است که برای انتقال مایعات از آن استفاده شده و به هنگام شروع روند پیری می‌تواند به انسان جهت از بین بردن چین و چروک‌های وی کمک نموده و به پوست او زیبایی ببخشد.
هیالورون پن – ممکن است تصور کنید روش فوق‌العاده‌ای را یافته‌اید؛ اما این امر تا چه حد صحیح است؟
هنگامی که صحبت از دستگاه هیالورون پن به میان می‌آید _همانطور که قبلاً بیان شد_ نمی‌توان گفت به کارگیری این شیوه، راه‌حل فوق‌العاده‌ای خواهد بود. قبل از هر چیز شما بایستی به شکل واقع‌بینانه‌ای انتظار دستیابی به هر نوع نتیجه‌ای را داشته باشید. هرچند، با توجه به آزمایشاتی که بر روی انواع قلم‌های هیالورون انجام شده است می‌توان تا حدودی تأیید نمود که با استفاده از این دستگاه در نواحی مختلف صورت می‌توان نتایج بسیار خوبی به دست آورد. برای مثال، هنگامی که یک مشتری قصد تزریق درون لب‌های خود را داشته باشد در صورتی که متصدی انجام این کار، به خوبی در این زمینه آموزش دیده باشد می‌توان نتیجۀ رضایت‌بخشی را از به کارگیری این روش انتظار داشت. با این وجود توصیه می‌شود فقط متخصصان آموزش دیده این روش را بر روی صورت افراد انجام دهند.

خطرات و محدودیت های هیالورون پن

البته که محدودیت‌هایی در این زمینه وجود دارد. با وجود این که استفادۀ صحیح از این دستگاه چندان منجر به بروز خطر در صورت مشتری نخواهد شد اما، با محدودیت‌های خاصی در برآورده کردن انتظارات مشتری همراه خواهد بود. برای مثال، همانطور که می‌دانید چین و چروک‌های موجود بر روی پوست صورت دست‌بندی‌های مختلفی داشته و استفاده از هیالورون پن برای از بین بردن همۀ آن‌ها ایدۀ بدی خواهد بود. به این معنا که، پوست صورت پس از استفاده از این روش کمی متورم گشته و اثرات آن شاید چند هفته و یا ماه دوام داشته و پس از آن اوضاع پوست به حالت قبل – نه بهتر و نه بدتر – بازخواهد گشت. بنابراین، می‌توان هیالورون پن را نیز برای انواع چین و چروک‌های موجود بر روی پوست افراد دسته‌بندی نمود و جهت بهبود زیبایی ظاهری افراد و نیز جلوگیری از اثرات پیری هر یک از آن‌ها را به کار گرفت. به عنوان مثال، هنگامی که صحبت از تزریق درون لب‌ها به میان می‌آید، اغلب استفاده از بعضی رنگ‌دانه‌ها پیشنهاد شده و در آخر نتیجۀ به دست آمده عالی خواهد بود. البته، توجه داشته باشید نباید از این روش بر روی صورت زنان باردار، افراد دارای فشار خون بالا و افرادی با ویژگی‌هایی از این قبیل استفاده شود و حتماً در صورت وجود تبخال بر روی صورت مشتری ابتدا بایستی این عارضه درمان گشته و سپس جهت اجرای هیالورون پن برای وی اقدام نمود. همچنین، این امر بدیهی است استفاده از مایع بی حسی لیدوکائین، در شرایطی که مشتری نسبت به آن حساسیت داشته باشد، غیرممکن خواهد بود.
    هیالورون پن هیالورون پن چیست؟ دستگاه هیالورون پن کاربرد هیالورون پن کارکردن با هیالورون پن روش هیالورون پن