موارد ممنوعیت های تاتو میکروپیگمنتیشن ابرو

بعضی مشتری‌ها ممکن است دارای شرایط پزشکی شناخته شده‌ای باشند که در صورتی که قصد انجام میکروپیگمنتیشن بر روی صورت خود را داشته باشند، آن‌ها را بیش‌تر در معرض خطر عوارض حاصل از انجام روش آرایش دائم قرار دهد. مثال‌هایی از این نوع افراد به قرار زیر می‌باشد:

موارد ممنوعیت های تاتو میکروپیگمنتیشن ابرو

موارد ممنوع تأکید شده در تاتو میکروپیگمنتیشن ابرو

لب‌های قرمز و دوست داشتنی، ابروهای خوش حالت و خط چشم‌های یکسان و زیبا؛ این‌ها هدایایی است که انجام آرایش دائم برای شما به ارمغان خواهد آورد. به این معنا که، روش میکروپیگمنتیشن به شما این امکان را خواهد داد که در تمام طول روز از آرایش بی عیب و نقصی برخوردار بوده و حتی بتوانید آن را هنگام ورزش کردن، رقص و فعالیت‌های روزانه به خوبی اول صبح حفظ نمایید. از همه مهم‌تر این که با وجود آرایش دائم بر روی صورت، شما می‌توانید صبح‌ها حاضر و آماده از خواب بیدار شده و در کم‌ترین زمان ممکن از منزل خود خارج شوید. این طور به نظر می‌رسد که هیچ چیزی سبب ایجاد تغییر در آرایش دائم در طی روز نخواهد شد. هرچند، ممکن است انجام آرایش دائم یا همان میکروپیگمنتیشن بر روی پوست صورت شما آسان و راحت به نظر برسد، با این حال ممکن است خطراتی را نیز به دنبال داشته باشد. توجه داشته باشید که اجرای موفق آرایش دائم بر روی پوست مشتری بدون بروز هرگونه عارضه‌ای تنها در صورتی ممکن است که در وهلۀ اول شما به اندازۀ کافی از مهارت لازم برخوردار باشید و پس از آن بایستی از سلامت کامل مشتری خود اطمینان حاصل نمایید. بعضی مشتری‌ها ممکن است دارای شرایط پزشکی شناخته شده‌ای باشند که در صورتی که قصد انجام میکروپیگمنتیشن بر روی صورت خود را داشته باشند، آن‌ها را بیش‌تر در معرض خطر عوارض حاصل از انجام روش آرایش دائم قرار دهد. مثال‌هایی از این نوع افراد به قرار زیر می‌باشد:
1) بیماری‌های مادرزادی؛ یعنی کسانی که از بدو تولد از یک بیماری خاص، برای مثال نقایص قلبی رنج می‌برند. از این رو، در صورت انتقال عفونت به این دسته از افراد ممکن است عوارض جبران‌ناپذیر و جدی قلبی متوجه آن‌ها گردد،
2) دیابت؛ مشتری‌هایی که سابقۀ طولانی مدت و شناخته شده‌ای در بیماری دیابت دارند، ممکن است بدن آن‌ها به دلیل شرایط فیزیکی خاصی که دارا می‌باشد نتواند پوست را به طور کامل بهبود ببخشد،
3) حساسیت؛ برخی افراد نسبت به بعضی محصولات خاص حساسیت (آلرژی)‌های شناخته شده‌ای دارند. برای مثال، می‌توان به بعضی ضدعفونی‌کننده‌ها یا دستکش‌ها لاتکس و همچنین فلزات کمیابی همچون نیکل و مس که ممکن است در رنگ‌های تاتو دیده شوند، اشاره نمود،
4) بیماری‌های خون؛ برای مثال، افرادی که از بیماری هموفیلی (کم خونی)، ترومبوزیس (لخته شدن خون) و یا خون‌ریزی زیاد به هنگام زخم شدن پوست خود رنج برده و دارو مصرف می‌کنند. این افراد ممکن است پس از انجام میکروپیگمنتیشن و حتی با کوچک‌ترین خراشی بر روی پوست آن‌ها، با سرعت کم‌تری به بهبودی کامل دست یابند.
علاوه بر مواردی که در بالا از آن‌ها یاد شد، خطرات شناخته شدۀ دیگری مانند بیماری‌های ویروسی خونی مانند HIV، هپاتیت B و C نیز وجود دارد که ممکن است شامل حال فرد پیگمنتر شود. به همین خاطر، شما بایستی پیش از آن که کار اجرای میکروپیگمنتیشن را بر روی صورت مشتری خود آغاز نمایید، یک پرسشنامه تهیه نموده و از وی بخواهید که به تمامی سؤالات موجود در آن با دقت پاسخ داده و در صورت رضایت کامل برای انجام آرایش دائم بر روی صورت خود آن را امضاء نماید. در این پرسشنامه علاوه بر پر کردن قسمت مشخصات فردی، مشتری شما بایستی به سؤالاتی همچون: چگونگی شرایط پوست، اختلالات گردش خون، بارداری و یا عدم بارداری، واکنش‌های آلرژیک، داروهای در حال مصرف و سایر شرایط پزشکی خود نیز پاسخ دهد. این کار یک امر منطقی برای پیوند دادن پرسشنامۀ سلامت مشتری با امضاء رضایتنامه توسط او جهت انجام روش میکروپیگمنتیشن می‌باشد. به عبارت دیگر، مشتری شما را از هرگونه مسئولیتی پس از پر کردن پرسشنامه و امضاء آن در صورت بروز خطرات احتمالی‌ای که ممکن است شامل حال وی گردد، مُبرا خواهد ساخت. همچنین، پرسشنامه‌های پر شده توسط مشتریان خود را در یک کمد که قابلیت قفل شدن دارد نگهداری کنید.
در صورت عدم پر شدن این پرسشنامه توسط مشتری، شما به عنوان یک پیگمنتر مسئولیت سنگینی را به دوش خواهید کشید. چرا که اگر با عدم برخورداری از آگاهی لازم از بیماری‌های مشتری خود اقدام به اجرای آرایش دائم بر روی پوست نمایید، ممکن است باعث بروز صدمات جبران‌ناپذیری بر روی صورت وی گردید. در این صورت مشتری می‌تواند از شما پیش مقامات مربوطه شکایت نماید. به همین دلیل است که بر روی ارائۀ یک پرسشنامۀ دقیق و کامل و نیز کسب امضاء مشتری پای آن بسیار تأکید شده است. این امر این امکان را به شما خواهد داد که در صورت لزوم از برگۀ پرسشنامه برای رفع هرگونه مسئولیتی از شانه‌های خود، کمک بگیرید.
    ممنوعیت های تاتوابرو موارد منع تاتو ممنوعیت های آرایش دائم