برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

راهکارهای انجام بی حسی قبل از تاتو

تاتوکار بایستی برای انجام تاتو بدون کمترین درد و ناراحتی برای افرادی که متقاضی تاتو هستند، از مواد بی حسی مناسب استفاده نماید.

راهکارهای انجام بی حسی قبل از تاتو

این کار علاوه بر اینکه به متقاضی در تحمل درد حین کار کمک می‌نماید، موجب تمرکز و تسلط کافی تاتوکار نیز خواهد بود. در صورت عدم بی حسی مناسب، ممکن است استرس ناشی از آن موجب بروز خطا در انجام تاتو شود.  

  • کرم بی حسی

پماد یا همان کرم بی حسی جهت انجام تاتو بدون درد و بی نقص می‌باشد. این کرم‌ها برای همه‌ی افراد با آستانه‌ی تحمل دردهای متفاوت قابل استفاده می‌باشد و همچنین محل مورد نظر را به اندازه‌ی مورد نیاز و به مدت حدوداً یک ساعت و یا کمی بیشتر بی حس می‌نماید.

  • ژل بی حسی

از دیگر محصولات بی حسی تاتو، به ژل‌های بی حسی آن می‌توان اشاره نمود. ژل‌های بی حسی نتیجه‌ی بسیار خوبی در بی حس نمودن محل مورد نظر دارند. کافیست محل انجام تاتو را با محلول‌های پاک کننده تمیز و ضدعفونی نمایید و مقداری از ژل را روی محل بگذارید. سپس ژل را به روی پوست ماساژ می‌دهیم تا به خوبی جذب پوست گردد، پس از آن با یک تکه نایلون روی محل را می‌پوشانیم تا ژل بی حسی اثر خود را بر روی پوست بگذارد.

  • پد بی حسی

همانند دیگر محصولات بی حسی تاتو اثرات بی حسی خود را بر جای می‌گذارد، اما یک تفاوت بارز آن با دیگر محصولات بی حسی تاتو این است که این پدهای بی حسی، تنها برای تاتو لب استفاده می‌گردد و برای یک بار مصرف قابل استفاده می‌باشند. اما شما می‌توانید تا زمان پایان انجام کار آن را نگه داشته و در صورت لزوم مورد استفاده قرار دهید.

    تاتو تاتو صورت تاتو بدن هاشور ابرو خط چشم خط لب رژ لب میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ ژل بی حسی KTC TKTX