آموزش میکروپیگمنتیشن | تاتو لب

شکل ظاهری لب‌ها در افراد مختلف، متفاوت می‌باشد. لب‌ها می‌تواند خیلی پر، نازک و یا ناهموار باشند. همچنین، در بعضی موارد شکل یک طرف لب می‌تواند با طرف دیگر آن متفاوت باشد. حتی می‌توان گفت رنگ لب در افراد مختلف، متفاوت می‌باشد. به همین خاطر است که شما اشکال و رنگ‌های گوناگونی از لب‌ها را بر روی صورت افراد مشاهده می‌کنید.

آموزش میکروپیگمنتیشن | تاتو لب

آموزش میکروپیگمنتیشن | میکروپیگمنتیشن لب

همانطور که می‌دانید، روش نوین آرایش دائم یا همان میکروپیگمنتیشن تنها جهت رفع نواقص و زیبایی بخشیدن به ابروها کاربرد ندارد؛ بلکه شما می‌توانید از این روش در ناحیۀ چشم‌ها و نیز لب‌های افراد بهره ببرید. امروزه، افراد بسیاری متقاضی اجرای میکروپیگمنتیشن بر روی اجزای صورت یعنی ابروها، چشم‌ها ولب‌های خود می‌باشند. جالب است بدانید که آرایش دائم لب نیز به همان اندازه‌ای که میکروپیگمنتیشن ابرو متقاضی دارد، پرطرفدار می‌باشد. داشتن لب‌های زیبا و بی وعیب و نقص یکی از آن ویژگی‌هایی است که می‌توان گفت آرزوی بسیاری از افراد در جامعۀ امروزی است. به همین خاطر شما به عنوان یک پیگمنتر حرفه‌ای بایستی از تمامی موارد و نکات مربوط به این حرفه کاملاً آگاه باشید. دلیل اهمیت این امر به این خاطر است که در جامعۀ امروزی سبک آرایش همواره در حال تغییر بوده و شما نیز باید خود را با این تغییرات همراه سازید تا بتوانید به نتیجۀ مطلوب در کار خود دست پیدا کنید. همچنین، از آن جایی که آرایش دائم لب سال‌ها بر روی صورت افراد باقی می‌ماند، بهتر است تنها اصلاحاتی جزئی بر روی لب‌ها صورت گیرد. به این خاطر بر اهمیت این موضوع پافشاری می‌شود که پوست لب‌ها بسیار حساس بوده و کار بر روی آن‌ها بایستی با دقت بالایی انجام پذیرد. درحقیقت، می‌توان گفت لب‌ها بین پوست صورت و غشاء مخاطی قرار گرفته‌اند و لایۀ رویی آن‌ها بسیار نازک می‌باشد. توصیه می‌شود که اگر فرد متقاضی میکروپیگمنتیشن لب را تنها جهت دستیابی به زیبایی انتخاب نموده، فقط حالت طبیعی لب را کمی برجسته نمایید و بهتر است آرایش دائم لب را برای افرادی که از لب‌ شکری برخوردارند، یا در حادثه‌ای مانند تصادف دچار سوختگی گشته و یا نیاز به عمل جراحی داشته‌اند و یا این که فردی دارای خط لب نامناسب بوده و می‌خواهد وضعیت آن را بهبود ببخشد، انجام دهید. البته، توجه داشته باشید که از دستکاری بیش از حد لب‌ها خودداری نمایید، زیرا بافت و حالت لب به مرور زمان تغییر کرده و ممکن است لب‌ها بدشکل شوند. همچنین، اگر شما تمامی نکات ضروری در خصوص لب‌ها را رعایت نکنید، ممکن است سبب بروز صدمات جبران‌ناپذیری بر روی لب‌های مشتری گردید.

اصول تاتو لب‌ها

شکل ظاهری لب‌ها در افراد مختلف، متفاوت می‌باشد. لب‌ها می‌تواند خیلی پر، نازک و یا ناهموار باشند. همچنین، در بعضی موارد شکل یک طرف لب می‌تواند با طرف دیگر آن متفاوت باشد. حتی می‌توان گفت رنگ لب در افراد مختلف، متفاوت می‌باشد. به همین خاطر است که شما اشکال و رنگ‌های گوناگونی از لب‌ها را بر روی صورت افراد مشاهده می‌کنید. البته، یک حالت مطلوب برای لب‌ها تعریف شده است که از این قرار می‌باشد: 1) طول لب‌ها با دو خط فرضی بایستی به شکل مستقیم منطبق با مردمک چشم‌ها باشد، 2) عرض لب بالا با عرض لب پایین یکسان باشد، 3) فاصلۀ لب بالا تا بینی نصف فاصلۀ لب پایین تا نوک چانه باشد، 4) دو برجستگی موجود در لب بالا باید رو به سوراخ‌های بینی باشد.
هنگام آرایش دائم لب‌های خوش حالت کافی است خط لب را روی خط لب طبیعی فرد اجرا نموده و داخل آن را با رنگ انتخابی پر کنید

    آموزش میکروپیگمنتیشن آموزش تاتو نکات تاتو لب میکروپیگمنتیشن لب آرایش دائم اصول طراحی لب نکات مهم میکروپیگمنتیشن