درمااف(Derma F) یا اتوصورت

هنگامی که قصد دارید از دستگاه ""Derma F استفاده نمایید، این محصول امواج فراصوتی (28000 لرزش در ثانیه) ایجاد می‌نماید تا بتواند سلول‌های مرده‌ی پوست را از بین ببرد. در حقیقت، این اتوی صورت به عنوان یک اسکراب (لایه‌بردار) قوی و عمل می‌نماید.

درمااف(Derma F) یا اتوصورت

درمااف(Derma F) یا اتوصورت چیست ؟

امروزه، یکی از جدیدترین محصولاتی که برای برطرف‌سازی عیوب جزئی پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد اتوی صورت بوده، که البته با عنوان "Derma F" نیز، آن را معرفی نموده و مورد تأیید علم پزشکی پوست و زیبایی‌شناسی می‌باشد. به کارگیری این محصول به منظور رفع زائده‌هایی همچون جوش‌های سرسیاه، منافذ باز و مواردی از این دست، صورت می‌پذیرد. "رنه رولو"، متخصص زیبایی‌شناسی که صاحب یک خط درمانی مختص خود در زمینه‌ی درمان و زیبایی پوست می‌باشد، توضیحاتی مختصر در رابطه با این که چرا می‌توان "Derma F" را به عنوان یک وسیله‌ی اثرگذار در بهبود وضعیت پوست دانست، ارائه نموده است. در زیر بعضی از این توضیحات را برای آگاهی شما عزیزان گردآوری نموده‌ایم. با ما همراه باشید.

روش کار دستگاه درمااف یا اتوصورت 

ترمیم‌کننده‌ی پوست صورت با امواج فراصوتی است که می‌تواند به رفع پوست‌های مرده و باقی مانده کمک نماید.
"رنه رولو" در مورد دستگاه اتوی صورت این چنین می‌گوید: "از نظر فنی، این دستگاه یک روش درمانی مبتنی بر لایه‌برداری بر اساس آب است". از نظر شکل ظاهری، این محصول صاف بوده و بایستی حتماً بر روی پوست مرطوب مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی که قصد دارید از دستگاه ""Derma F استفاده نمایید، این محصول امواج فراصوتی (28000 لرزش در ثانیه) ایجاد می‌نماید تا بتواند سلول‌های مرده‌ی پوست را از بین ببرد. در حقیقت، این اتوی صورت به عنوان یک اسکراب (لایه‌بردار) قوی و عمل می‌نماید.

مقایسه تفاوت اتوصورت میکرودرم ابریژن

لایه‌بردار پوست بوده و برای افرادی که دارای پوست حساس هستند بسیار عالی می‌باشد.
با این که امروزه روش درمانی میکرودرم ابریژن یک شیوه‌ی لایه‌برداری فیزیکی محبوب در صنعت زیبایی پوست می‌باشد، نظر "رنه رولو" این است که، به دلیل استفاده‌ از کریستال‌ها و نیز انجام مکش بر روی پوست برای لایه‌برداری هر چه بهتر در روش میکرودرم ابریژن، ممکن است در ناحیه‌ی مورد نظر درمان قرمزی ایجاد شده و سبب گشاد شدن مویرگ‌های خونی گردد. این در حالی است که، دستگاه اتوی صورت یک روش بسیار ملایم به منظور لایه‌برداری از سطح پوست می‌باشد. "رنه رولو" می‌گوید: "این دستگاه برای پوست‌های حساس و مستعد قرمزی و نیز آکنه‌ی روزاسه (عبارت است از التهاب و قرمزی مزمن پوست صورت به خصوص بر روی گونه‌ها بینی و پیشانی، در دروه‌ی بزرگسالی بین 30 الی 60 سال، که معمولاً در زنان 3 برابر شایع‌تر می‌باشد) که به سایر روش‌های درمانی پاسخ مثبتی نمی‌دهند، بسیار مناسب می‌باشد". 

میزان عملکرد اتوصورت

جایگزین سایر اشکال استخراج مواد رسوب نموده در زیر پوست نمی‌شود.
"رنه رولو" معتقد است که این روش می‌تواند بعضی گرفتگی(ناهمواری)‌های اطراف بینی را از بین برده و آن‌ها را نرم نماید اما، ممکن است تا این اندازه برای نواحی مسطح پوست مانند چانه، گونه‌ها و پیشانی مؤثر نباشد. به این معنی که، اتوی صورت معمولاً موفقیت چندانی در نواحی صاف و زاویه‌دار پوست ممکن است به دست نیاورد. چرا که این شیوه‌ی درمانی به صورت عمیق تمامی زائده‌های باقی مانده در زیر پوست را بیرون نخواهد کشید. از طرفی احتمال دارد از بین بردن تمامی جوش‌های سرسیاه به طور کامل ممکن نباشد. یعنی نمی‌توان انتظار داشت مانند سایر روش‌هایی که نسبت به دستگاه "Derma F" کمی هجومی‌تر می‌باشند، شما را به کلی از شر این کومدون‌ها (جوش‌های سرسیاه)، خلاص نماید. 

 

به همان اندازه‌ی روش سنتی از بین بردن جوش‌های سرسیاه، رضایت‌بخش نخواهد بود.
برای مثال، "رنه رولو" این دستگاه را بر روی پوست خود امتحان نموده و نتیجه‌ی آن به این صورت بوده است: او از مواد مرطوب‌کننده بر روی پوست خود استفاده نموده و سپس اتوی صورت را بر روی آن‌ها به حرکت درآورده است. پس از مدتی جمع شدن مایعاتی را بروی دستگاه مشاهده نموده است. اما، با توجه به تجربه‌ی شخصی خود بر این باور رسیده است که تمامی مواد موجود در زیر پوست به آن اندازه‌ای که فرد با فشردن اطراف جوش‌ها می‌تواند سبب خروج آن‌ها از زیر پوست گردد، مؤثر نخواهد بود. با این حال، "رنه رولو" میزان اثرگذاری این دستگاه بر روی پوست را رد نمی‌نماید. وی می‌گوید: "من دیدم که منافذ صورتم بلافاصله پس از استفاده از اسکراب کوچک‌تر و شفاف‌تر به نظر می‌رسد. همچنین، به این خاطر که هدف استفاده از این روش برطرف‌سازی جوش‌های سرسیاه می‌باشد، جالب است بدانید کم‌تر از زمانی که از دست و یا حلقه‌های ریز برای فشردن و درآوردن مواد باقی مانده در زیر پوست استفاده می‌نمایید، سبب ایجاد خراشیدگی و یا زخم بر روی پوست می‌گردد".

روش استفاده از اتوصورت 

از دستگاه اتوی صورت بر روی پوست‌های خشک استفاده ننمایید.
همانطور که بالاتر گفته شد، استفاده از این محصول تنها بر روی پوست‌های مرطوب جایز می‌باشد. "رنه رولو" توصیه می‌نماید که در حین استفاده از این دستگاه، همواره پوست را مرطوب نگه دارید. البته، استفاده از مواد مرطوب‌کننده بر روی پوست آن چنان پیشنهاد نمی‌گردد، بلکه تمیز بودن پوست و مرطوب نگه داشتن آن با آب و یا یک تمیز‌کننده‌ی عاری از الکل، تنها موادی است که حین استفاده از دستگاه اتوی صورت مجاز به استفاده از آن‌ها خواهید بود.

مقدار مجاز استفاده از اتوصورت 

 از دستگاه اتوی صورت هر روز استفاده ننمایید.
هرگونه لایه‌برداری بیش از حد و بدون برنامه از پوست، ممکن است به جای بهبود وضعیت آن سبب بروز مشکلات جدی‌تری گردد. هرچند که این دستگاه نوعی لایه‌بردار ملایم است، با این حال استفاده‌ی هر روز از آن منجر به ایجاد آسیب خواهد گشت. چرا که پس از لایه‌برداری بهتر است به پوست چند روزی فرصت دهید تا به ترمیم و بهبود وضعیت خود بپردازد. 
 
    درمااف اتوصورت روش اتوصورت اتوصورت چیست؟ مقایسه اتوصورت دستگاه اتوصورت