برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

انتقال طرح تاتو روی پوست چگونه صورت می‌پذیرد؟

برای اجرا دقیق طرح تاتو بدن روی پوست ، در اولین مرحله و برای شروع اجرا تاتو روی پوست شما نیاز به یک الگو روی پوست دارید برای این کار از روش شابلون سازی طرح تاتو و انتقال طرح تاتو روی بدن استفاده می شود که به وسیله کاغذ استنسیل و الکتروم استنسیل این کار صورت می پذیرد.

انتقال طرح تاتو روی پوست چگونه صورت می‌پذیرد؟

انتقال طرح تاتو بدن روی پوست 

 

 فیلم آموزش نحوه انتقال طرح تاتو روی پوست 

 

برای انجام دقیق طرح تاتو روی پوست ، در اولین مرحله و برای شروع اجرا تاتو بدن ، شما به یک الگو دقیق و کامل نیاز دارید که در حین کار نیز پاک نشود .دلیل آن این است که اغلب طرح های تاتو دارای جزئیات بسیار زیادی هستند ، پس ممکن است اگر شما از یک الگو دقیق استفاده نکنید بخشی از این جزئیات را اشتباه اجرا کنید و طرح نهایی شما کیفیت مطلوب مورد نظر را نداشته باشد و هچنین همانطور که میدانید تاتو یک طرح دائمی بر روی پوست است و اگر شما طرح را اشتباه تاتو کنید پاک کردن آن با روش هایی مثل لیزر و غیره کار مشکلی است و مسائل زیادی دارد پس یکی از مهمترین و ابتدایی ترین عوامل تاثیر گذار در کیفیت تاتو تهیه یک الگو است که برای این کار از روش شابلون سازی طرح تاتو و انتقال طرح تاتو روی پوست استفاده می شود که به وسیله کاغذ استنسیل و الکتروم استنسیل صورت می پذیرد. 

کاغذ استنسیل چیست ؟ 

کاغذ استنسیل که به نام کاربن تاتو بدن نیز شناخته می شود در مرحله اول ، یعنی شابلون سازی طرح تاتو استفاده می شود این کاغذ شامل سه برگه : کاربن ، محافظ کاربن و برگ های پشت و روی کاربن هست .

خرید کاغذ استنسیل

روش استفاده از کاغذ استنسیل و شابلون سازی 

1. طرح مورد نظرتان را پرینت بگیرید 
2. سپس طرحی که پرینت گرفتید را بر روی سمت کاربن دار کاغذ استنسیل گذاشته و آن را فیکس کنید.
3. حال با استفاده از یک خودکار روی تمام خطوط اصلی طرح و جزئیات مورد نظرتون بکشید 
4. حال تمام خطوطی که در مرحله قبل رسم کردید دقیقا پشت برگه ای که از طرح پرینت گرفتید شابلون شده است و آماده انتقال روی پوست می باشد 

الکتروم استنسیل چیست ؟

 الکتروم استنسیل نوعی مایع است که به شما کمک می‌کند تا طرح و شابلون خود را به طور کامل روی پوست بدن مشتری خود انتقال داده و به دلیل ماندگاری بالایی که این محصول دارد هنگام انجام تاتو به روی پوست پاک نشده و شما را دچار مشکل نخواهد کرد. ماندگاری بالای این محصول از این حیث دارای اهمیت می‌باشد که در زمان اجرا، طرح پاک و یا پخش نگردد و انتقال طرح کاملاً صحیح و اصولی صورت پذیرد.

خرید الکتروم استنسیل اصل

روش استفاده از الکتروم استنسیل و انتقال طرح تاتو روی پوست 

1.متقاضی حتماً از روز قبل ناحیه مورد نظر برای تاتو را اصلاح نموده باشد.
2.با استفاده از محلول‌های الکلی پاک کننده و ضدعفونی کننده‌ی پوست، محل مورد نظر را به خوبی از هرگونه آلودگی، چربی و همچنین لایه‌های مرده‌ی پوست پاک می‌نماییم ( قبل از چاپ طرح و انجام تاتو محل مورد نظر حتماً ضدعفونی گردد)
3. مقدار مورد نیاز از مایع الکتروم استنسیل را روی پوست قراردهید(برای جلوگیری از ناقص چاپ شدن آن به روی پوست، بهتر است که پوست مقدار لازم و معینی از محلول چاپ آغشته گردد )
4.حال شابلون ساخته شده خود را بر روی پوست قرارداده و برای انتقال کامل طرح چند دقیقه صبر کنید 
5.سپس کاغذ را برداشته و طرح شما به صورت کامل انتقال پیدا کرده است

    چاپ طرح تاتو روی بدن انتقال طرح تاتو روی پوست نحوه انتقال طرح تاتو مایع استنسیل چیست کاغذ استنسیل چیست مایع انتقال طرح تاتو مایع استنسیل تاتو کاغذ انتقال تصویر روی بدن کاغذ چاپ تاتو