میکروپیگمنتیشن تاتو لب به چه صورت است ؟

حال آن که شیوه‌ی امروزی یا همان میکروپیگمنتیشن یا تاتو لب ، با کاشت رنگ دانه در لایه های پوستی از طریق ایجاد سایه، خطوط محو و نقاط ریز، رنگ طبیعی لب‌ها را کمی پر رنگ‌تر می‌نماید.

میکروپیگمنتیشن تاتو لب به چه صورت است ؟

میکروپیگمنتیشن تاتو لب

با توجه به پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی که در صنعت لوازم آرایشی حرفه‌ای رخ داده است، اکنون شما می‌توانید بدون استفاده از لوازم آرایشی و صرف زمان، هر چند کوتاه، پس از بیدار شدن و مرتب نمودن وضعیت خود، از منزل خارج شوید. این شرایط در صورتی پیش خواهد آمد که شما به یک کلینیک زیبایی مراجعه نموده و از طریق مشاوره با یک فرد متخصص، یک نوع آرایش دائمی به روی صورت خود انجام دهید. در حقیقت، منظور از آرایش دائم همان انجام تاتو در ناحیه‌ی صورت می‌باشد. شما می‌توانید از طریق روش نوین میکروپیگمنتیشن، در صورت تمایل، تاتو لب ، تاتوی ابرو، خط چشم، خط لب و رژ لب را به روی صورت خود انجام دهید. با انجام این روش و اجرای هر یک از موارد یاد شده، چهره‌ی شما دارای یک آرایش محو، دائم و در عین حال بدون نیاز به شستشو و یا تمدید، خواهد بود. ممکن است کمی هزینه‌ی این روش بالا باشد، اما، در نظر داشته باشید که روزانه چه مدت زمانی را صرف آرایش و آماده شدن نموده و یا چه مقدار از زمان خود را پس از بازگشت به خانه، صرف شستشوی آن می‌نمایید؟ برای مثال، شستشوی رژ لب و پاک نمودن کامل آن از روی لب‌هایتان جهت باقی نماندن هیچ‌گونه ماده‌ی شیمیایی برو روی آن، از جمله اقداماتی است که روزانه با آن درگیر خواهید بود. البته، از طریق اجرای میکروپیگمنتیشن لب، شما به هیچ عنوان درگیر مسائل یاد شده، نخواهید شد. آرایش دائم و یا نیمه دائم لب‌ها موضوع چندان جدیدی نبوده، و حدوداً چند سالی است که وارد بازار داغ تاتو در سالن های زیبایی گشته است. هرچند، روزانه با پیشرفت تکنولوژی و ابداع روش‌های دیگری جهت انجام آرایش دائم، موج بسیار عظیم و جدی‌ای وارد این عرصه، خواهد گشت.

میکروپیگمنتیشن لب دقیقاً چیست؟

اول این که، این روش یک روش آرایش دائمی سنتی نمی‌باشد. در شیوه‌های قدیمی از دستگاه‌های قوی و رنگ‌دانه‌های مصنوعی استفاده می‌شد، و همچنین، تزریق در عمیق‌ترین لایه‌ی درم صورت می‌گرفت. اما، روش‌های نوین امروزی کاملاً متفاوت عمل خواهد کرد. در این شیوه از رنگ‌دانه‌های طبیعی و ابزار پیشرفته و دیجیتال استفاده می‌گردد. نتیجه‌ی حاصل از این روش بسیار طبیعی‌تر بوده و با پر رنگ نمودن رنگ لب‌های متقاضی، ظاهری بهتر و سالم‌تر ایجاد خواهد شد. روش‌های سنتی بیش‌تر با تکیه بر ایجاد خطوط به دور لب (خط لب) عمل می‌نمود. حال آن که شیوه‌ی امروزی یا همان میکروپیگمنتیشن، از طریق ایجاد سایه، خطوط محو و نقاط ریز، رنگ طبیعی لب‌ها را کمی پر رنگ‌تر می‌نماید.

چگونه رنگ مورد نظرتان را برای تاتو انتخاب نمایید؟

با توجه به تحقیقات انجام شده و نظر اساتید و متخصصان این هنر، بایستی با استفاده از سایه‌های نه چندان تیره و کمی روشن، رنگ لب‌ها را پر رنگ نمود. متخصصان معتقدند که با استفاده از این روش کار، می‌توان از یک سایه‌ی متناسب با تمامی انواع رنگ پوست، بهره برد.

مدت زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن تاتو لب آن چقدر است؟

معمولاً مدت زمان ماندگاری رنگ‌دانه‌های تزریق شده حدوداً 2 سال بوده و نیازی به تعداد دفعات زیاد  ترمیم آن نخواهد بود. توجه داشته باشید که، در صورت عدم رضایت از رنگ اجرا شده به روی لب‌هایتان، شما می‌توانید پس از بهبودی کامل لب‌ها، برای مثال پس از 20 روز، جهت تغییر رنگ آن اقدام نمایید.

آیا این روش آرایش دائم یا تاتو لب دردی هم به همراه دارد؟

قبل از شروع فرآیند آرایش لب، فرد پیگمنتر یا همان تاتو کار یک بی حسی موضعی را برای دقایقی به روی لب‌هایتان گذاشته و زمانی را جهت بی حس شدن موضع به آن اختصاص خواهد داد. این ماده‌ی بی حسی بر روی تزریق رنگ‌دانه‌ها و نفوذ و جذب آن‌ها، تأثیر زیادی نخواهد داشت. پس از بی حسی لب، با ورود سوزن به لب‌ها، شما حداقل احساس را خواهید داشت. البته، اگر فرد پیگمنتر از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد، شما در طول انجام میکروپیگمنتیشن لب و همچنین پس از آن، دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.

هزینه‌ی تاتو لب  چقدر است؟

هزینه‌ی انجام تاتو لب  این کار به عوامل متفاوتی مانند: 1. منطقه و یا کشوری که در آن این کار انجام می‌دهید، کجا می‌باشد؟ 2. چه میزان تزریق انجام می‌شود؟، وابسته خواهد بود. 3. توسط فرد متخصص انجام می پذیرد یا یک فرد آماتور و تازه کار ؟

مدت زمان جلسه‌ی انجام آرایش دائم لب چقدر خواهد بود؟

با توجه به مهارت و تجربه‌ی فرد پیگمنتر، ممکن است بین 1 الی 1:30 ساعت ، مدت زمان جلسه‌ی شما به طول بیانجامد

    قیمت تاتو لب هزینه تاتو لب میکروپیگمنتیشن تاتو لب چیست ؟ میکروپیگمنتیشن لب