سایه‌زنی و شید ابرو به روش میکروبلیدینگ | قسمت دوم

این روش با روش میکروبلیدینگ یکسان بوده و البته، از نظر تکنیکی با یکدیگر متفاوت می‌باشند. میکروبلیدینگ هنری است که که تار موهایی در ناحیه‌ی ابرو به وجود می‌آورد تا ابرو هر چه بیش‌تر طبیعی به نظر برسد. اما، روش سایه‌زنی به روش میکروبلیدینگ راه‌حل مکملی است که اغلب با ترکیبی از میکروبلیدینگ انجام می‌گیرد

سایه‌زنی و شید  ابرو به روش میکروبلیدینگ | قسمت دوم

 شید ابرو به روش میکروبلیدینگ

در مقاله قبلی با نام سایه‌زنی یا شید ابرو به روش میکروبلیدینگ | قسمت اول به توضیح مواردی مانند دلایل انجام آرایش دائم به روی ابروها چه می‌باشد؟ آیا این روش برای همه‌ی افراد مناسب می‌باشد؟ در زیر به بیان بعضی از اصلی‌ترین دلایل انجام و عدم انجام این کار، خواهیم پرداخت اشاره کردیم .
1.ابروهای شما همیشه آراسته به نظر می‌رسد
اولین دلیلی که شما برای انجام سایه‌ی ابرو به روش میکروبلیدینگ اقدام می‌نمایید این است که، قطعاً شما از آراسته بودن همیشگی آن‌ها و همچنین، دارا بودن آرایش دائم به روی ابروهایتان احساس رضایت خواهید نمود. بایستی بدانید که از طریق سایه زدن ابرو به روش میکروبلیدینگ همواره ابروهایی آماده و آرایش شده خواهید داشت. به این معنا که در هر شرایطی و در هر ساعت از شبانه روز که قصد بیرون رفتن و یا انجام هر فعالیتی را داشته باشید، ابروهای شما آرایش شده به نظر خواهد رسید. از دیگر مزایای این روش می‌توان به این امر اشاره نمود که ابروها همواره ظاهری طبیعی خواهند داشت. البته، اگر این روش نتایجی طبیعی را سبب شود، با این حال دقیقاً آن چیزی که یک ابروی طبیعی دارا می‌باشد را نمی‌تواند به شما هدیه دهد. به این خاطر که این روش با وجود طبیعی بودن، باز هم یک شیوه از میان تمام روش‌های تاتوی ابرو خواهد بود.
2.صرفه جویی در زمان
یکی دیگر از مزایای مهمی که نباید نادیده گرفته شود، زمان می‌باشد. انجام میکروبلیدینگ و سایه‌ی ابرو در مدت زمانی که شما صبح‌ها صرف آراستن خود می‌نمایید، تأثیرگذار بوده و زمان بیش‌تری را برای شما ذخیره خواهد کرد. شاید تعجب نمایید یا شاید هم نه؛ اما، جالب است بدانید بسیاری از خانم‌ها صبح‌ها زمانی حدود 30 دقیقه و یا حتی بیشتر را صرف آرایش ابروهای خود می‌نمایند. تصور کنید که بتوانید این زمان را به 5 و یا 10 دقیقه کاهش دهید. این امر قطعاً میسر خواهد بود. اگر شما یک تاتوکار حرفه‌ای را انتخاب نموده و او در اجرای یک ابروی مناسب و زیبا نسبت به چهره‌ی شما تبحر کافی را داشته باشد،  این امر به شما اجازه خواهد داد که ابروهایی کاملاً متقارن داشته و بدون هیچ تلاشی برای یکسان نمودن آن‌ها، همواره آراسته به نظر برسید.
3.ابروهای طبیعی شما خیلی کم پشت می‌باشد
بزرگترین دلیلی که افراد به دنبال تاتوی ابروی خود هستند، این است که ابروهای طبیعی آن‌ها از تار موهای کمی برخوردار بوده و کم پشت می‌باشد. بعضی از خانم‌ها و حتی آقایان به دلیل موارد پزشکی مانند شیمی درمانی و یا در مواردی برداشتن تهاجمی تار موها از محل ابرو، دچار کم پشتی در ناحیه‌ی ابرو شده‌اند. با این که میکروبلیدینگ اولین پیشنهاد ممکن برای این افراد می‌باشد، اما، نمی‌توان گفت که ظاهر آن‌ کاملاً طبیعی خواهد بود. تار موهایی که توسط روش میکروبلیدینگ ایجاد می‌گردد، عالی به نظر خواهد رسید. اما، با توجه به این که این روش تأثیری عمیق داشته و ابرو را با ابعاد مشخصی طراحی می‌نماید، ممکن است فرد ترجیح دهد که با سایه زدن، ابروی خود را آرایش نماید. افرادی که ابرو ندارند، هر روز صبح زمانی را برای آرایش و شکل‌دهی به ابروهای خود، صرف خواهند کرد. بنابراین، بهتر است که برای اجرای این روش به روی ابروهای خود، با مشورت با یک فرد متخصص، اقدام نمایید.
اما، چرا در بعضی موارد انجام این کار توصیه نمی‌گردد؟
اگر فردی معیارهای یاد شده در بالا را در نظر بگیرد، مطمئناً سایه زدن به روش میکروبلیدینگ را انتخاب خواهد کرد. اما، اگر موارد بالا برایش مهم نباشد چه؟ در حقیقت، دلایل مهمی وجود دارد که شما به خاطر آن‌ها شاید نخواهید ابروهای خود را سایه بزنید. 
1.ممکن است نخواهید همواره با آرایش به نظر برسید
بعضی خانم‌ها هستند که مایل نمی‌باشند تمام مدت صورتشان آرایش کرده به نظر برسد. مشکل جدی این امر این است که گاهی اوقات توجه شما به ابروهایتان کم خواهد بود و ممکن است نامرتب به نظر برسد. شاید مسأله‌ی مهمی نباشد، اما می‌توان گفت که این امر مسأله‌ی بی اهمیتی نیز، نخواهد بود.
2.در رابطه با روش میکروبلیدینگ خیلی مطمئن نمی‌باشید
دیگر دلیلی که از مهم‌ترین مسائل می‌باشد این است که: اگر شما نسبت به این روش مطمئن نمی‌باشید، انجام این روش کار عاقلانه‌ای نخواهد بود. شما می‌توانید سایه‌زنی را به عنوان یک گام موثر در آرایش صورت و همچنین، آراستگی صورتتان در نظر بگیرید. این موضوع که شما از نتیجه‌ی کار بلیدینگ خود  راضی خواهی بود بسیار حائز اهمیت می‌باشد، ولی بایستی بدانید که بعضی خانم‌ها هستند که شاید از نتیجه‌ی کار 100% مطمئن نباشند و به همین خاطر از انجام این کار واهمه داشته باشند. شما می‌توانید بعد از انجام این کار در جلسات ترمیم سایه‌ی ابرو را سنجیده و در صورت تمایل ایرادهای آن را رفع نمایید. در بعضی موارد تغییرات ایجاد شده در ابروها ممکن است کمی شما را شوک زده نماید، به خصوص این که اگر شما روش سایه را به شیوه‌ی میکروبلیدینگ خود اضافه نمایید.
3.نسبت به درد حساس باشید
این نکته چندان مهم نمی‌باشد، اما قطعاً کم اهمیت نیز نمی‌باشد. چرا که درد مسأله‌ای است که همه‌ی افراد از پس تحمل آن برنخواهند آمد. میکروبلیدینگ لزوماً یک روش ملایم نیست، اما اضافه نمودن ضربه‌های این روش و سایه زدن، قطعاً باعث کم‌تر شدن درد آن نخواهد بود. در حقیقت بعضی افراد به طور جدی دچار درد خواهند گشت. البته، این امر که تاتوکار شما از یک کرم بی حسی مناسب استفاده نماید، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. بسیاری افراد هستند که به سادگی دچار بی حسی نخواهند گشت، مهم نیست که تا چه حد از بی حسی استفاده شود.
 با توجه به موارد ذکر شده، تلاش نمایید تا قبل از اقدام برای هر نوع تاتویی به روی ابروهای خود، تمامی موارد یاد شده در بالا را در نظر بگیرید. امید است که مطلب ارائه شده برای شما مفید واقع گردد.

    میکروبلیدینگ شید ابرو هاشور ابرو