برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

آیا پاک کردن تاتو عوارضی هم در پی دارد؟

برای پاک نمودن تاتو راه‌های بسیاری وجود دارد که با توجه به انتخاب متقاضی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آیا پاک کردن تاتو عوارضی هم در پی دارد؟

برای مثال پاک نمودن تاتو به وسیله‌ی لیزر یکی از راه‌های قابل استفاده می‌باشد که نسبت به سایر راه‌حل‌ها از عوارض کمتری برخوردار می‌باشد. اما بهتر است قبل از انجام هر عملی از عوارض احتمالی آن مطلع بوده و نتایج آن را در نظر گرفته، سپس اقدام نماییم. در زیر به بعضی از این موارد اشاره می‌نماییم:

  1. حساسیت : بروز واکنش‌های آلرژیکی یکی از انواع عوارض ریموو تاتو می‌باشد. اگر در مواد تشکیل دهنده‌ی رنگ تاتو از عنصر سولفید جیوه استفاده شده باشد، ممکن است موجب بروز حساسیت گردد، این حساسیت با علائمی مانند التهاب، خارش و قرمزی پوست همراه می‌باشد. در این مواقع معمولاً بهتر است به متقاضی پیشنهاد نمایید برای جلوگیری از عوارض احتمالی از داروهای ضد التهاب و حساسیت مانند نستروئیدها و آنتی هیستامین استفاده نماید.
  2. عفونت : خطر ابتلا به عفونت‌های پوستی و ایجاد زخم در محل انجام ریموو تاتو و همچنین باقی ماندن جای این زخم‌ها به روی پوست نیز از دیگر عوارض پاک نمودن تاتو می‌باشد.
  3. تغییر رنگ پوست : ممکن است پس از انجام ریموو تاتو، رد کمرنگی از طرح در محل باقی بماند و باعث شود پوست تغییر رنگ دهد و تفاوتی هرچند نامحسوس به روی پوست ایجاد نماید که به مرور زمان می‌توان انتظار بهبود آن را داشت. در بعضی موارد مانند ریموو خط چشم ، خط لب و ابرو ممکن است رنگ به درستی پاک نشده و سایه‌ی محوی از تاتو باقی بماند.
    تاتو تاتو صورت تاتو بدن هاشور ابرو خط چشم خط لب رژ لب میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ ریموو