برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

درماپن چیست؟

پوست انسان یکی از مهم‌ترین اعضای بدن او می‌باشد. چرا که علاوه بر اینکه به عنوان یک سد محافظ میان بدن انسان و محیط اطراف عمل می‌کند، نقش اساسی به عنوان عضو زیبایی بدن ایفا می‌نماید. به این معنی که هر چه پوست بدن و صورت انسان از سلامت بیشتری برخوردار باشد، می‌تواند ظاهر زیباتری برای افراد ایجاد نماید.

درماپن چیست؟

معمولاً داشتن و حفظ زیبایی ظاهری برای بانوان از اهمیت بیشتری برخوردار می‌باشد. افرادی که پوست سالم و زیبایی ندارند، همیشه از این موضوع ابراز نارضایتی می‌کنند، به همین خاطر با پیشرفت تکنولوژی و صنعت پزشکی و البته زیبایی، این افراد به درمان پوست خود به وسیله‌ی طب و ابزار نوین پزشکی برای رفع مسائلی همانند: چین و چروک، خال، لک، ... می‌پردازند. ابزار بسیاری برای رفع بیماری‌ها و مشکلات پوستی اختراع شده است، که یکی از این ابزار "درماپن" می‌باشد. برای آشنایی بیشتر شما با این محصول در زیر به توضیح بیشتری در این باره می‌پردازیم.

درماپن همانطور که از نام آن پیداست، یک دستگاه با ظاهر فیزیکی شبیه به قلم می‌باشد. این دستگاه برای رفع عوارضی همچون: چین و چروک، جای جوش و آکنه، منافذ پوست، اسکار و دیگر عارضه‌های پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

    پوست ترمیم پوست جوانسازی آکنه اسکار جای جوش لک چین و چروک میکرونیدلینگ درماپن پلکسر پلاسماجت