بعضی نکات میکروپیگمنتیشن ابرو | آموزش میکروپیگمنتیشن

دسته بندی تارِ موها برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو 1.نوع اول: تارِ موهای یکدست و بلندی که فرم اصلی و کلی یک ابرو را تشکیل می‌دهند و همواره در طراحی و ایجاد ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. 2.نوع دوم: این دسته از تارِ موها، نسبت به موهای نوع اول کوتاه‌تر بوده و به صورت اریب برای پرپشت‌سازی ابرو استفاده می‌گردند. 3.نوع سوم: تارِ موهای ریز و کرکی شکل هستند که بسیار کوچک بوده و در بیشتر مواقع برای رفع اشکال و تقویت پایه‌ی ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بعضی نکات میکروپیگمنتیشن ابرو | آموزش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن ابرو و بعضی نکات مهم آن 

انسان با توجه به طبع کنجکاو و سیری‌ ناپذیرِ خود همواره به دنبال فراگیری دانش و فنون جدید می‌باشد. این که هر یک از فناوری‌های جدید امروزی چگونه کار می‌کند و چه کاربردی دارد و از همه مهم‌تر این که چه تأثیری در زندگی انسان خواهد داشت، از جمله مسائلی است که انسان را برای یادگیری و استفاده از این دستاوردهای نوین، مشتاق‌تر می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید نقش مهم این فناوری‌ها را در زمینه‌ی علم پزشکی و زیبایی به خوبی مشاهده نمایید. تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های امروزیِ ساخته‌ی دست بشر در زمینه‌ی زیبایی، به شما به عنوان یک فرد مشتاق به یادگیری، این امکان را می‌دهد تا بتوانید از آن‌ها برای کسب درآمد بهره ببرید. همانطور که می‌دانید، میل و علاقه‌ی شدید انسان به زیبایی و سلامت ظاهر، موجب شده که همواره به دنبال تغییر وضعیت ظاهری موجود خود، به دلیل عدم رضایت از آن، باشد. این امر در میان بانوان بیشتر قابل مشاهده می‌باشد. روش‌هایی مانند: میکرودرم، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، پلکسر و دیگر شیوه‌های درمانی و زیبایی، شما را در دستیابی به این مهم یاری می‌رسانند. شما برای این که به عنوان یک فرد متخصص در امر زیبایی شروع به فعالیت نمایید، بایستی با تمامی نکات و ملزومات آن آشنا باشید. برای مثال، میکروپیگمنتیشن که یک راه برای ایجاد آرایش دائم به روی صورت افراد می‌باشد، از حساسیت زیادی برخوردار بوده و شما به عنوان یک پیگمنتر باید از دانش و تبحر بسیاری در این زمینه برخوردار باشید. جالب است بدانید که از میان تمامی فعالیت‌هایی که می‌توان با این روش به روی صورت انجام داد، میکروپیگمنتیشن ابرو پرطرفدارترین آن‌ها می‌باشد. با ما همراه باشید، تا بعضی از نکات مهم در تاتو ابرو به روش میکروپیگمنتیشن را، در اختیار شما قرار دهیم.
دسته بندی تارِ موها برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو
1.نوع اول: تارِ موهای یکدست و بلندی که فرم اصلی و کلی یک ابرو را تشکیل می‌دهند و همواره در طراحی و ایجاد ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نوع دوم: این دسته از تارِ موها، نسبت به موهای نوع اول کوتاه‌تر بوده و به صورت اریب برای پرپشت‌سازی ابرو استفاده می‌گردند.
3.نوع سوم: تارِ موهای ریز و کرکی شکل هستند که بسیار کوچک بوده و در بیشتر مواقع برای رفع اشکال و تقویت پایه‌ی ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. 
نحوه‌ی قرارگیری و یا به شکل عامیانه‌تر خواب موهای موجود در هر ناحیه از ابرو
1.تاج ابرو: با توجه به حالت چهره‌ی فرد متقاضی کار به روی آن انجام می‌گیرد و به دو شکل ایستاده و مایل تقسیم می‌گردد. معمولاً تاج‌های ایستاده برای افراد با صورت مهربون و گرد، افسرده، دارای بینی کوچک، سن بالا، دارای پلک افتاده و چشم‌های دور از هم استفاده شده و تاج‌های مایل برای افراد با صورت اخمو، کشیده، چانه بلند، پیشانی کوتاه و دارای پشت پلک بلند و چشم‌های نزدیک به هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
2.سینه‌ی ابرو: در ناحیه‌ی سینه ی ابرو، بایستی تارهای مو به صورت مایل کار شود تا جهت خواب ابرو را نشان دهد.
3.قوس یا کمان ابرو: در این قسمت تارهای مو با حالت اریب کار می‌شود و هلالی و یا هشتی بودن مدل ابرو را مشخص نماید.
4.دم ابرو: به دلیل این که این قسمت در انتهای ابرو قرار دارد، بایستی به صورت خوابیده کار شود تا مدل برو را تکمیل نماید و دیگر خطوط تار مو ادامه پیدا نکند. البته دقت نمایید که میزان کوتاهی و یا بلندی دم ابرو با توجه به شکل و حالت صورت و فاصله‌ی بین چشم و ابروی او، کار می‌شود.
شیوه‌های ایجاد خطوط در هاشور به روش میکروپیگمنتیشن
اصلی‌ترین حالت‌های حرکت دست هنگام انجام میکروپیگمنتیشن کوک کوک، لوپ لوپ یا فنری، پرتابی، رفت و برگشتی، می‌باشند. این سایت سعی دارد برای آشنایی و درک هر چه بهتر شما عزیزان از مفهوم این شیوه‌ها، یک مقاله‌ی جامع و موثق در اختیارتان بگذارد. بنابراین، امیدواریم که ما را در ادامه‌ی راه همراهی نمایید.

    آموزش میکروپیگمنتیشن آموزش تاتو میکروپیگمنتیشن تاتو ابرو نکات میکروپیگمنتیشن آموزش تاتو ابرو