تکنیک‌های تاتو میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن لحاظ مدل و طراحی تاتو ابرو، معمولاً به سه صورت انجام می‌شود: سایه‌ی طبیعیِ ابرو، سایه‌ی ساده‌ی(ماژیکی نمودن) ابرو و در آخر سایه‌ی مخملی(شیدینگ) ابرو.

تکنیک‌های تاتو میکروپیگمنتیشن

تکنیک های تاتو میکروپیگمنتیشن ابرو و صورت

انسان همواره در حال انجام فعالیت‌هایی است که به هر چه بهتر و البته راحت‌تر زندگی کردن وی، کمک نماید. با نگاه به گذشته و همچنین تاریخ زندگی بشریت، شما می‌توانید نحوه‌ی زندگی انسان‌های اولیه با زندگی‌های نوین و پیشرفته‌ی امروزی آن‌ها را مقایسه نمایید. قطع به یقین تفاوت‌های کاملاً مشهودی را مشاهده خواهید نمود. نحوه‌ی لباس پوشیدن، نوع تغذیه، ظاهر و البته بنای خانه‌ها، آداب معاشرت، تکنولوژی‌های نوین امروزی و ... از جمله تفاوت‌های محسوسی است که قابل تأمل می‌باشد. این تغییرات تأثیرات بسزایی در زندگی انسان داشته است و به دنبال آن توجه افراد به این مسائل جزء جدا نشدنی از زندگی آن‌ها بوده و به یکی از مهم‌ترین مسائل روزمره‌ی آن‌ها تبدیل شده است. زیباییِ ظاهری و همچنین تجملاتی که زندگی‌های امروزی را در برگرفته است، سبب شده تا انسان همواره به دنبال راه‌حل‌های تازه برای دستیابی به اهداف خود در زمینه‌ی زیبایی باشد. امروزه، ابداع و اختراع روش‌ها و ابزارهای پیشرفته و جدید، به یک امر ضروری و نیز یک عادتِ غیرقابل تَرک برای انسان بدل شده است. برای مثال، بانوانی که از انجام اعمال تکراری روزانه برای داشتن یک آرایش و ظاهر زیبا و متناسب خسته شده‌اند، می‌توانند با انجام بعضی راه‌های ابداعیِ جدید به این مهم دست یابند. روش‌هایی مانند: میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکرونیدلینگ، پلکسر(پلاسماجت) و دیگر روش‌های نوینی که امروزه با انجام هر یک از آن‌ها می‌توانید به ظاهری متناسب و باب میل خود دست یابید. از بین روش‌هایی که ذکر شد، می‌توان گفت که میکروپیگمنتیشن روش جدیدی است که به کمک آن یک آرایش دائمی با توجه به ظاهر و البته خواست افراد به روی صورت فرد متقاضی انجام می‌گیرد. یکی از اصلی‌ترین مواردی که با استفاده از میکروپیگمنتیشن انجام می‌گیرد، سایه دائمی ابرو به وسیله‌ی آن می‌باشد. این کار از لحاظ ظاهری، معمولاً به سه صورت انجام می‌شود: سایه‌ی طبیعیِ ابرو، سایه‌ی ساده‌ی(ماژیکی نمودن) ابرو و در آخر سایه‌ی مخملی(شیدینگ) ابرو.


1.سایه‌ی طبیعیِ ابرو: این روش یکی از رایج‌ترین راه‌ها در انجام میکروپیگمنتیشن می‌باشد. به این خاطر که از این روش تنها برای نواحی خالی از مو در ابرو استفاده می‌شود. معمولاً  قسمت انتهایی ابرو میزان کمی از مو را دارا بوده و به خاطر نحوه‌ی ایجاد خطوط از طریق این سبک از انواع میکروپیگمنتیشن، حالتی بسیار طبیعی به ابرو خواهد داد. توجه داشته باشید که اگر جاهای خالی از مو در ابرو، قسمت‌های بالایی و یا تاج ابرو باشد، بهتر است از شیوه‌ی دیگری همچون هاشور طبیعی ابرو استفاده نمایید.


2.سایه‌ی ساده‌ی(ماژیکی نمودن) ابرو: در این روش از میکروپیگمنتیشن تمامی نواحی ابرو به صورت یکدست تاتو می‌شود، به این صورت که این کار در قسمت تاج ابرو به صورت محو و کمرنگ و در انتهای آن به صورت پُر و پُر رنگ صورت می‌گیرد، تا ظاهر طبیعی‌تری به ابروها داده شود. در روش سایه‌ی ساده‌ی ابرو، کار به دو صورت اَبرویِ "با قاب" و " بدون قاب" انجام می‌شود.
سایه‌ی ساده‌ی اَبروی با قاب: در این مدل از روش انجام میکروپیگمنتیشن تمامی سطح ابرو به استثنای قسمت تاج سایه زده خواهد شد. به این معنا که در قسمت ابتدایی و یا همان تاج ابرو، مقدار کمتری تاتو انجام شده و در انتهای آن بیشتر کار خواهد شد. اما، یک وجه تمایز که بین این نوع از روش سایه‌زنی با روش سایه‌ی اَبروی ساده بدون قاب وجود دارد، این است که یک کادر به دور ابرو ایجاد گشته و مرز بین چشم و ابرو را مشخص می‌نماید.
سایه‌ی ساده‌ی اَبروی بدون قاب: معمولاً افرادی که خواستار داشتن ابرویی طبیعی و مناسب هستند از این روش بهره می‌گیرند. به این صورت که، تمامی سطح ابرو تاتو شده، اما در قسمت ابتدایی و تاج ابرو با تراکم کمتری این کار انجام شده و بر عکس آن در قسمت انتهایی و یا همان دم ابرو، میزان بیشتری کار خواهد شد. البته بایستی توجه داشته باشید که نباید دور ابرو قاب ایجاد گردد.


3.سایه‌ی مخملی(شیدینگ) ابرو: در میان افراد هستند کسانی که به دنبال ابروهای طبیعی، پر پشت و همچنین فانتزی می‌باشند. به همین خاطر ما این شیوه از انواع روش‌های میکروپیگمنتیشن را به شما توصیه می‌نماییم. در این مدل از نحوه‌ی انجام کار، در تمامیِ نواحی ابرو، به جز قسمت تاج و همچنین بالای آن، کار با تراکم بیشتر و همچنین به صورت نقاط کوچک و نزدیک به هم صورت خواهد گرفت.  

 

    آموزش میکروپیگمنتیشن آموزش تاتو میکروپیگمنتیشن تاتو ابرو نکات میکروپیگمنتیشن تکنیک میکروپیگمنتیشن آموزش تاتو ابرو