برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

هیدرودرم و میکرودرم ابریژن چگونه انجام می‌پذیرد؟

میکرودرم ابریژن به کمک پودرهای کریستالیِ از جنس اکسید آلومینیوم که به روی پوستتان قرار می‌گیرد و بعد از آن با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن، روی پوست شما سایش ایجاد نموده و خراش‌های سطحی به روی پوست ایجاد می‌کند اما هیدرودرم بر خلاف روش میکرودرم به کمک آبرسانی به پوست، تمامی کثیفی‌ها و مواد انباشته شده به مرور زمان و در زیر پوست را، از طریق منافذ بیرون کشیده و سلول‌های مرده و جوش‌های ریز سرسیاه و سرسفید زیرپوستیِ شما را رفع می‌کند

هیدرودرم و میکرودرم ابریژن چگونه انجام می‌پذیرد؟

هیدرودرم و میکرودرم ابریژن

یکی از روش‌های مفید و محبوب در میان افرادی که به دنبال دستیابی به پوستی شاداب و بی نقص هستند، روش میکرودرم ابریژن است. این روش با از بین بردن سلول‌های مرده‌ی پوست، و یا به عبارتی لایه‌برداری از سطح آن، به شما در رسیدن به پوستی شاداب و شفاف کمک خواهد کرد. این روش به کمک پودرهای کریستالیِ از جنس اکسید آلومینیوم که به روی پوستتان قرار می‌گیرد و بعد از آن با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن، روی پوست شما سایش ایجاد نموده و خراش‌های سطحی به روی پوست ایجاد می‌کند.این کار باعث می‌شود تا پوست در صدد ترمیم خود برآید و به همین خاطر شروع به کلاژن‌سازی نموده و سلول‌های جوان را جایگزین سلول‌های مرده می‌نماید. در نتیجه، شما به پوستی سالم و شاداب دست پیدا خواهید کرد.
اما لازم است بدانید که شما می‌توانید بازسازی سلول‌های مرده را از طریق روش‌های دیگری مانند: میکرونیدلینگ، پلکسر(پلاسماجت)، هیدرودرم و ... نیز به ثمر رسانید. یکی از اثرگذارترین و همچنین کم عارضه‌ترینِ این روش‌ها روش هیدردرم ابریژن است. این روش به کمک مرطوب‌سازی پوست و آبرسانی به سلول‌های خشکِ آن، شما را در رسیدن به میزان سلامت پوستِ مورد نظرتان همراهی خواهد کرد.روش هیدرودرم بر خلاف روش میکرودرم که پوست شما را با ایجاد خراش‌های سطحی به روی آن و نیز تحریک پوست جهت کلاژن‌سازی،ترمیم کرده و بهبود می‌بخشد، از طریق آبرسانی پوست شما را پاکسازی و لایه‌برداری می‌نماید.این روش به کمک آبرسانی به پوست، تمامی کثیفی‌ها و مواد انباشته شده به مرور زمان و در زیر پوست را، از طریق منافذ بیرون کشیده و سلول‌های مرده و جوش‌های ریز سرسیاه و سرسفید زیرپوستیِ شما را رفع کرده و سرعت محو شدن جای آن‌ها را نیزبالا می‌برد.همچنین، این روش با آبرسانی به پوست شما، میزان گردش خون را افزایش داده و همچنین موجب کلاژن‌سازی و شفاف شدن رنگ پوستتان می‌گردد.توجه داشته باشید که قبل از شروع کار برای اثرگذاری هر چه بیشتر این روش، بایستی پوست از هر گونه آلاینده‌ی موجود بر روی آن پاک گردد. سپس دستگاه را به آرامی روی پوست و در جهات مختلف و مختص آن ناحیه حرکت داده، و به کمک یک شستشوی پرفشار از طریق خروج آب و اکسیژن با سرعت بالا، مواد و جوش‌های زیرپوستی و نیز سلول‌های مرده را از زیر پوست بیرون کشیده و موجب کلاژن‌سازی و طراوت و شادابی پوست گردید.دستگاه روش هیدرودرم دارای سه درجه ی کم، متوسط و زیاد می‌باشد، که معمولاً درجه‌ی متوسط آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته در ناحیه‌ای که پوست ضخیم و سفت‌تر می‌باشد، مانند پیشانی، می‌توان از درجه‌ی زیاد آن نیز بهره جست. بایستی بدانید که معمولاً با توجه به جنس پوست شما و تشخیص پزشک و یا متخصص این روش، هنگام استفاده از این دستگاه می‌توان درجه‌ی آن را تنظیم نمود. این روش محدودیت سنی نداشته و معمولاً از بعد از سنین بلوغ استفاده از آن رایج می‌باشد. چرا که بهتر است قبل از این که ضایعه‌های پوستی عمیق و قدیمی گردند، آن‌ها رفع نمایید. بنابراین، اگر قصد دارید برای ترمیم و بهبود پوست خود اقدام نمایید، و همچنین، می‌خواهید از یک پوست سالم، شاداب و با طراوت برخوردار باشید، ما روش هیدرودرم ابریژن که یک روش کم عارضه و جوانساز پوست است را، به شما پیشنهاد می‌نماییم.

 

    دستگاه میکرودرم دستگاه هیدرودرم هیدرودرم ابریژن میکرودرم ابریژن میکرودرم صورت هیدرودرم پوست